Oldal: 869 / 1746 ElsőElső ... 3697698198598678688698708718799199691369 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.681 - 8.690 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #8681
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    En kb egy honapja irtam nekiik,amire azota sem erkezett valasz...

  2. #8682
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Idézet svedlany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali skacok! Az létezik, hogy egy nem is komolyabb összeget (250$ kb) küld valaki egy másik accountra és 5 nap után sem érkezik meg a lóvé? A historyban sem szerepel azóta sem pedig 'elvileg' el lett küldve. Visszatarthatja a stars vagy vmi ilyesmi?

    Ez azért felettébb érdekes. Ha "elvileg" el lett küldve, akkor ennyi időt biztos, hogy nem késhet. Kérdezzetek rá mind a küldő, mind a fogadó fél a supportnál. Egy két órás késésről hallottam már, de ez elég sok.

  3. #8683
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet lbridge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    En is gondolkodok egy RSA token rendelesen.
    A kerdesem, hogy ezt postan vagy valami futar szolgalattal (Fedex, DHL) kuldik ki ?

    Mi van akkor ha nem kapom meg vagy sokat kesik a csomag ?
    Addig nem tudok jatszani, vagy tobb hetes keses eseten ervenyet veszti a token ?
    Ha egyszer aktivaltam akkor ki tudom kapcsolni pl. 1 honapra (vagyis a PS belepeskor ne kerje) es utana ujra tudom aktivalni/hasznalni ?

    A valazokat elore is koszi
    Nem tudom ki küldi, de úgyis megérkezik. De ha nem akkor sincs úgymond gond mert még szinkrozálni kell és bepipálni hogy kérje belépéskor amit bármikor ki lehet pipálni. Sztem mindenképp olvasd el a PS oldalán van egy leírás a tokenrol.
    Utoljára módosítva: hippiasz által: 2012. 11. 13. 11:04

  4. #8684
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    En kb egy honapja irtam nekiik,amire azota sem erkezett valasz...
    ugye nem a magyar supportra írtatok? angolul nekem 1 órán belül jön a válasz.

  5. #8685
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2011. 01. 05.
    Hozzászólások
    341

    Alapbeállítás

    Idézet bubo_rake eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ugye nem a magyar supportra írtatok? angolul nekem 1 órán belül jön a válasz.
    Én is írtam a magyar supportnak, de leszarnak már napok óta. Mi lett velük? Nyugdíjba mentek?

  6. #8686
    Tag kapitany10 avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 16.
    Hely
    veszprém
    Hozzászólások
    181

    Alapbeállítás

    magyar support egy vicc már én is tapasztaltam.... 1 hét mire válaszoltak nekem. lehamarabb 4 nap volt .... há én gyorsabban dolgozok

  7. #8687
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 11.
    Hozzászólások
    42

    Alapbeállítás Nem tudok pénzt küldeni.

    Nem tudok pénzt küldeni.
    Épp a mi nap akartam egy barátomnak és mindig visszadobott.
    Írtam a supportnak ,hogy mi van. és ezt írták:

    Thank you for your email.

    Please remember that we have removed your sending transfers privileges. You can still receive transfers.

    This is done as you have attempted to cash out from recent deposits.

    We understand your frustration, however our cashout rules are same for all players. As you have only recently made a deposit and did not play with it, your transfer request will be rejected. Please remember that PokerStars is a place for people to play poker and our gaming license restricts other activity.

    For this reason we kindly ask all our players to play with funds before trying to cash them out.

    We thank you for choosing PokerStars!

    Regards,

    Igor V
    PokerStars Security Team


    Ezt pontosan nem értem.

  8. #8688
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet Pedroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok pénzt küldeni.
    Épp a mi nap akartam egy barátomnak és mindig visszadobott.
    Írtam a supportnak ,hogy mi van. és ezt írták:

    Thank you for your email.

    Please remember that we have removed your sending transfers privileges. You can still receive transfers.

    This is done as you have attempted to cash out from recent deposits.

    We understand your frustration, however our cashout rules are same for all players. As you have only recently made a deposit and did not play with it, your transfer request will be rejected. Please remember that PokerStars is a place for people to play poker and our gaming license restricts other activity.

    For this reason we kindly ask all our players to play with funds before trying to cash them out.

    We thank you for choosing PokerStars!

    Regards,

    Igor V
    PokerStars Security Team


    Ezt pontosan nem értem.
    kicsit játszogatnod kell mielőtt pénzt akarsz küldeni
    No Time For Nuts

  9. #8689
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 14.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet Pedroo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok pénzt küldeni.
    Épp a mi nap akartam egy barátomnak és mindig visszadobott.
    Írtam a supportnak ,hogy mi van. és ezt írták:

    Thank you for your email.

    Please remember that we have removed your sending transfers privileges. You can still receive transfers.

    This is done as you have attempted to cash out from recent deposits.

    We understand your frustration, however our cashout rules are same for all players. As you have only recently made a deposit and did not play with it, your transfer request will be rejected. Please remember that PokerStars is a place for people to play poker and our gaming license restricts other activity.

    For this reason we kindly ask all our players to play with funds before trying to cash them out.

    We thank you for choosing PokerStars!

    Regards,

    Igor V
    PokerStars Security Team


    Ezt pontosan nem értem.
    A pénzmosás ellen védekeznek így. Te depózol 200,000$-t és utána minden játék nélkül áttolod valaki másnak. És nyilván amit nagyban nem szabad azt kicsiben sem. Told pár napig és utána már engedik.

  10. #8690
    Újonc lbridge avatara
    Csatlakozott
    2011. 04. 21.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Ott mar mindent el olvastam
    Csak azert erdeklodom mert a kiralyi posta nalunk erdekesen mukodik. Ha valami futar szolgalattal kuldik abba meg nem volt hiba


    Idézet hippiasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom ki küldi, de úgyis megérkezik. De ha nem akkor sincs úgymond gond mert még szinkrozálni kell és bepipálni hogy kérje belépéskor amit bármikor ki lehet pipálni. Sztem mindenképp olvasd el a PS oldalán van egy leírás a tokenrol.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •