Oldal: 288 / 336 ElsőElső ... 188238278286287288289290298 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.871 - 2.880 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #2871
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet tics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $NoNames$ remélem nem sértődtél meg ?
    Ha egyszer te is csúcson leszel akkor majd tedd meg, hogy Te segítesz akkor valakin és meg változtatod a szokásokat , Ne várd meg a fekete lyukak konfrontációját :-)
    Semmi okom a megsértődésre

    Bízom benne, hogy eljön az az idő, amikor ilyen gesztusokat gyakorolhatok.

  2. #2872
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás ÖNKÉPZÉS fejlődni vágyóknak

    Ha valakinek lenne kedve aktívan részt venni egy 5 fős önképző csoportosulásban, kérem keressen meg.
    Rövid itt létem alatt kiderült, hogy a topik gyakorlatilag halott, elméleti információ forrásnak alkalmatlan. Én is panaszkodni járok már csak ide. Amivel nem jutok előre, és másokat sem segítek ezzel a semmit érő információval.
    PRO-k érdekellentéte is világossá vált, ami teljesen jogos részükről. Ezért senki sem haragudhat rájuk. Kemény és kitartó munkával, rengeteg ráfordított idővel és biztos még több befektetett $-ral rövidültek meg a tudásukért. Elismerésem és egyben irigylem őket!

    Olyan hobby pókereseket keresek, akik hasonló cipőben járnak, mint én.

    - a póker másod állás, ezért rengeteg lemondással jár, a legnagyobb ellenség az idő.

    - a legalapabb elméleti tudás megvan, vagy vágysz arra hogy tisztázd magadban a főbb hiányosságokat, és koncentráltan arra a területre fejlődhess, és mindezt a legkevesebb idő befektetéssel tedd.

    - interneten fellelhető ingyenes elméleti anyag hiányában felvállalod, hogy aktívan részt veszel egy jelenleg használható stratégia körvonalazásában tapasztalataid megosztva a tagok között egy privált fórumon.

    - csak FR turbo fifty50 jöhet szóba az egységes elméleti szekció miatt

    - téttől függetlenül nyerő legyél, vagy legalább break even a saját limiteden, hogy hasznos tagja lehess a társulásnak. Így az információt ingyen kapod, de még is fizetsz a tudásoddal a megszerzésükért.

    - min. 500 FR turbó sng/hó az önképzés mellett férjen bele a drága idődbe.

    - affinitást érzel arra hogy postolj legalább hetente egy-két kulcspartit bubble-ból, kétes szituációkban hozott helyes vagy helytelen döntéseket, amit matematikailag utólag alátámasztasz: renge, equity, ICM,

    - havonta egy 30-40 perces session review video kommenttel, amit kitárgyalhatunk.

    Elsősorban azokat a régóta küzdő pókereseket keresem, akiknek az időhiányuk szabott határt a tovább fejlődésükben, és megragadtak egy adott limiten. Legyen az $1,5 v $7.
    És azokat, akik most kezdik a fifty-zést (letoltak már min. 1500 db-ot), de nem találnak megfelelő elméletet a startégiájuk kialakításához.
    A fent felsorolt feltételeknek mindegyikével rendelkezz!
    (max. 4 embert várok)

    Hogy mit is kapsz az idődért:
    - havi min. 5 privált video utólagos leak finderrel (közösen)
    - havi min. 20 bubble-ból postolt kétes szitu elemzéssel
    - egy használható elméleti alapban való aktív részt vétel.
    - mentális támogatás
    mindezt ingyen de sok hozzáadott munkáért cserébe!!!


    Priviben keress! majd skypeon egy rövid beszélgetés alatt kiderül, tudunk-e együtt dolgozni.

    Ui: Nem kell fogy profi pókeres legyél, vagy annak mutasd magad. Legyél inkább őszinte.
    A gesztenyét magunknak kell kikaparni, semmi sem fog az ölünkbe hullani, itt ugyanolyan kitartó munka vár rád mintha egyedül tennéd mindezt, csak itt előrébb fogsz jutni, rövidebb idő alatt. Az idő ráfordítás rövidítésén van a hangsúly, nem az ingyenes segítségnyújtáson.
    Nem lenne alárendelt szerep, hanem partneri viszonyra törekednék.
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2012. 11. 16. 07:28
    Holdenper and tics like this.

  3. #2873
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Úgy emlékszem az EV grafod ígéretes volt, tehát nem játszod rosszul ezt a játékot saját kútfőből.
    A prok sem akarnak konkurrenciát nevelni. Neked megéri ha hasonló játéktípusban a saját csoportodból lesznek a tagok, haverok későbbi potenciális regular ellenfeleid?
    No Time For Nuts

  4. #2874
    Tag tics avatara
    Csatlakozott
    2011. 07. 26.
    Hely
    Hajdúnánás
    Hozzászólások
    135

    Alapbeállítás

    $NoName$ látom komolyan gondolod.

    Bárcsak lenne annyi időm pókerre mint volt, nagyon szívesen beszállnék tanulni és közös nyerő stratégiát kidolgozni...
    Sok sikert neked ehhez. Hátha amikor már beindultatok lesz olyan magyar nyerő regulár mellétek áll és segít nektek még jobbá válni.
    Hajrá jó az irány
    $NoName$ likes this.
    Az Ász pár legyen veletek. Fallout373

  5. #2875
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Tetszik a hozzáállásod $NoName$, ilyen elkötelezettség, gondolkodásmód kell a nagy nyerő játékossá váláshoz!
    Nekem minden időmet felemészti a 30max, meg csak nagy ritkán pötyögök egy kis fiftyt, szóval sajnos én nem tudok menni, de remélem lesznek jelentkezők.

    Ha együtt fogást tudtok találni a jó regeken (a legjobbakon nagyon sokat úgy se lehet, de ha már a jókon fogást találtok az szép eredményeket hozhat a roiban), akkor +EV szerintem a közös munka. Még akkor is, ha egymásból erős ellenfeleket neveltek.

    GL
    rioka and $NoName$ like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #2876
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    sdsd.jpg
    tudom kevés még, de hát sztem jól látszik h értek hozzá

  7. #2877
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet $NoName$ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha valakinek lenne kedve aktívan részt venni egy 5 fős önképző csoportosulásban, kérem keressen meg.
    Rövid itt létem alatt kiderült, hogy a topik gyakorlatilag halott, elméleti információ forrásnak alkalmatlan. Én is panaszkodni járok már csak ide. Amivel nem jutok előre, és másokat sem segítek ezzel a semmit érő információval.
    PRO-k érdekellentéte is világossá vált, ami teljesen jogos részükről. Ezért senki sem haragudhat rájuk. Kemény és kitartó munkával, rengeteg ráfordított idővel és biztos még több befektetett $-ral rövidültek meg a tudásukért. Elismerésem és egyben irigylem őket!

    Olyan hobby pókereseket keresek, akik hasonló cipőben járnak, mint én.

    - a póker másod állás, ezért rengeteg lemondással jár, a legnagyobb ellenség az idő.

    - a legalapabb elméleti tudás megvan, vagy vágysz arra hogy tisztázd magadban a főbb hiányosságokat, és koncentráltan arra a területre fejlődhess, és mindezt a legkevesebb idő befektetéssel tedd.

    - interneten fellelhető ingyenes elméleti anyag hiányában felvállalod, hogy aktívan részt veszel egy jelenleg használható stratégia körvonalazásában tapasztalataid megosztva a tagok között egy privált fórumon.

    - csak FR turbo fifty50 jöhet szóba az egységes elméleti szekció miatt

    - téttől függetlenül nyerő legyél, vagy legalább break even a saját limiteden, hogy hasznos tagja lehess a társulásnak. Így az információt ingyen kapod, de még is fizetsz a tudásoddal a megszerzésükért.

    - min. 500 FR turbó sng/hó az önképzés mellett férjen bele a drága idődbe.

    - affinitást érzel arra hogy postolj legalább hetente egy-két kulcspartit bubble-ból, kétes szituációkban hozott helyes vagy helytelen döntéseket, amit matematikailag utólag alátámasztasz: renge, equity, ICM,

    - havonta egy 30-40 perces session review video kommenttel, amit kitárgyalhatunk.

    Elsősorban azokat a régóta küzdő pókereseket keresem, akiknek az időhiányuk szabott határt a tovább fejlődésükben, és megragadtak egy adott limiten. Legyen az $1,5 v $7.
    És azokat, akik most kezdik a fifty-zést (letoltak már min. 1500 db-ot), de nem találnak megfelelő elméletet a startégiájuk kialakításához.
    A fent felsorolt feltételeknek mindegyikével rendelkezz!
    (max. 4 embert várok)

    Hogy mit is kapsz az idődért:
    - havi min. 5 privált video utólagos leak finderrel (közösen)
    - havi min. 20 bubble-ból postolt kétes szitu elemzéssel
    - egy használható elméleti alapban való aktív részt vétel.
    - mentális támogatás
    mindezt ingyen de sok hozzáadott munkáért cserébe!!!


    Priviben keress! majd skypeon egy rövid beszélgetés alatt kiderül, tudunk-e együtt dolgozni.

    Ui: Nem kell fogy profi pókeres legyél, vagy annak mutasd magad. Legyél inkább őszinte.
    A gesztenyét magunknak kell kikaparni, semmi sem fog az ölünkbe hullani, itt ugyanolyan kitartó munka vár rád mintha egyedül tennéd mindezt, csak itt előrébb fogsz jutni, rövidebb idő alatt. Az idő ráfordítás rövidítésén van a hangsúly, nem az ingyenes segítségnyújtáson.
    Nem lenne alárendelt szerep, hanem partneri viszonyra törekednék.
    én lehet beszállnék. még gondolkozom. mondjuk én mellőzöm a segédeszközök használatát, meg minden ilyet. érzésből játszom.én is ezt tanácsolom h nem kell használni PT-t meg mittudomén mit játék közben, csak utólag h visszanézz pár dolgot

  8. #2878
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sdsd.jpg
    tudom kevés még, de hát sztem jól látszik h értek hozzá
    ennyit 2 nap alatt letoltam, amikor formában voltam
    Holdenper, ferkocse and rioka like this.

  9. #2879
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ennyit 2 nap alatt letoltam, amikor formában voltam
    én szép lassan építem a bankrollomat
    aztán ha eljutok egy szintre utána már kevés játékszámmal is sokat lehet keresni

  10. #2880
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    aztán ha eljutok egy szintre utána már kevés játékszámmal is sokat lehet keresni
    Erre ne vegyél mérget.
    Kérdezd csak meg Horvyt és Hoppárézimit.
    A rengeteg játék elengedhetetlen, és még az sem garantálja a nagy profitot.
    De a kevés játék meg egyenesen kizárja.
    Holdenper, ferkocse, rioka and 2 others like this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •