Szavazás eredménye: Szoktal-e omahazni es, ha igen milyen gyakran es milyen szinten?

Szavazók
494. Ezen a szavazáson nem szavazhatsz
  • Szoktam,megelhetesi szinten

    14 2,83%
  • Szoktam, de veszto vagyok

    33 6,68%
  • Szoktam, de BE vok

    33 6,68%
  • Neha-neha funbol,amikor unatkozom

    73 14,78%
  • Nem szoktam egyaltalan

    39 7,89%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni funbol

    7 1,42%
  • Nem szoktam egyaltalan, de szeretnek elkezdeni megelhetesi szinten

    22 4,45%
Több válaszra voksolható szavazás
Oldal: 178 / 369 ElsőElső ... 78128168176177178179180188228278 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.771 - 1.780 (3683) összesen
Like Tree2662Likes

Téma: danfiu omaha szekcioja

  1. #1771
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet lacigyerek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Következő videód mikorra várható?
    Szia

    Pont mult heten rogzitettem egy 6max sessionomet, ezt tervezem feltolteni. Idopontot nem igerek, mert ugysem tudom betartani

  2. #1772
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 25.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Köszi a gyors választ! már várom az eddigiek is hasznosak voltak
    danfiu likes this.

  3. #1773
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    szeva danfiu! egy szakmai kérdés: az omahában az implied odds sokkal nagyobb mint holdemben? vagy tévedek?

  4. #1774
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet vadallat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szeva danfiu! egy szakmai kérdés: az omahában az implied odds sokkal nagyobb mint holdemben? vagy tévedek?
    Nem tevedsz, sokkal nagyobb jelentosege van, mint holdemben.

  5. #1775
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    köszi akkor jól sejtettem

  6. #1776
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Itt vagyok, csak nem vok annyira posztolgatos kedvemben
    Üdv

    Remélem "csak" a póker miatt van ilyen hangulatod, de ha más miatt akkor vedd tárgytalannak amit írok és ne is olvass tovább .

    Szóval eddig mindenki azt látta a blogodban is itt is hogy danfiu milyen ****an mar mar varazslatos módon szárnyal felfelé a limiteken és döntögeti saját rekordjait eddig minden olyan mesebelinek tűnt. Most azonban hónapok teltek el úgy, hogy alig írsz valamit. Én tudom, hogy amikor szopik az ember és mindent megtesz az asztaloknál de valahogy mindig csak a szar van, akkor nagyon el lehet kenődni, sajat tapasztalatból tudom, hogy egy ilyen időszakot szar megélni de ez a pokerrel jár bármekkora is az ember tudása. Van tapasztalatom bőven ebben, a szopás részében persze, nem a tudásban . Azt szeretném kibökni, hogy azért mert szopsz azért még írjál legalább blogot, egy részről azért mert jó kiírni magadból azt a sok fost ami vélhetően benned van most és nem mellesleg a téged követő, olvasó emberkék is tisztább képet kapnának arról h danfiu is ember nem egy csoda ami idepottyant az égből . Sokkal teljesebb képet kapna mindenki arról milyen is ez a játék ha írnál most is. Mindazonáltal szeretném ha mihamarabb megindulna a szekered és újra lenne kedved postolgatni is, de most is kéne amikor nem annyira szárnyalsz.

    A legújabb videód ezúton is köszönöm, remek lett mint mindig, csak néha szótárazni kell .

    GL
    CsabiST likes this.

  7. #1777
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Régebben voltam már aktívabb tagja az oldalnak, de az élet úgy hozta, hogy nem vagy csak keveset pókereztem az elmúlt években (hülye WOW ).
    Sztetek melyik teremben lenne érdemes elkezdeni omahazni? Kb ps-t,full tiltet leszámítva mindenhol van még FD bonuszom.

    Danfiu: érdeklődnék, vállalsz e mostanság (inkább január, február környékén) coachot? Számításaim szerint addigra lesz értékelhető handmintám, meg egy raklap kérdésem. Egy 4-5 órát nagyon szívesen vennék attól a legendától, aki ellen még Chuck Norris is insta foldolja preAAKQss-t.

  8. #1778
    Fanatikus tag Pistapapa avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 28.
    Hely
    Verébtanya
    Hozzászólások
    470

    Alapbeállítás

    Kis téten mindegy hol kezdesz, mindenhol sok a veréb. Talán ongay a legjobb de aza szoftver egy rakas szar azert nem jatszom ott. Microgaming szoftvere szinte tökéletes a starseval vetekszik és a veréb is elég sok nyugodt szívvel ajanlom. Starson hosszutavon biztos megéri ha mar legalabb supernova tudsz lenni, mer mindig van jatek ha akarod tolni. Ipoker is jo, bar mostanaban sokat szarakszik a szoftvere.

    ui: ha a seggnyalásért cserébe jár kedvezmény a coachingért majd szóljál lécci

  9. #1779
    Fanatikus tag SonGosu avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 22.
    Hely
    Szolnok
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Idézet Pistapapa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    ui: ha a seggnyalásért cserébe jár kedvezmény a coachingért majd szóljál lécci
    . Nem célom.
    Ő megküzdött a tudásért, én megveszem. Ennyi.

  10. #1780
    Idegen
    Csatlakozott
    2010. 08. 10.
    Hely
    Kunszentmárton
    Hozzászólások
    2

    Alapbeállítás

    Nagyon jók ezek az a plo-s videók handek és gondolatok! Sok érdekes dolog van bennük ami segít. Köszönöm és csak így tovább!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •