Oldal: 289 / 336 ElsőElső ... 189239279287288289290291299 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.881 - 2.890 (3358) összesen
Like Tree246Likes

Téma: Fifty50 SnG

  1. #2881
    Fu
    Fu nem elérhető
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 02.
    Hozzászólások
    231

    Alapbeállítás

    te meg arra ne vegyél mérget h igazam van
    tegyük fel kis téten 2000 zsetonért kapsz 5 dodot. 50 dolláros-on meg 75-öt. elég két nyert tornát játszani azt meg van a napi betevő. persze ha vesztesz akkor újratervezés

  2. #2882
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    te meg arra ne vegyél mérget h igazam van
    tegyük fel kis téten 2000 zsetonért kapsz 5 dodot. 50 dolláros-on meg 75-öt. elég két nyert tornát játszani azt meg van a napi betevő. persze ha vesztesz akkor újratervezés
    ugye ezt nem komolyan írtad...
    Kurti likes this.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  3. #2883
    Fanatikus tag rioka avatara
    Csatlakozott
    2010. 08. 04.
    Hely
    Gotham City
    Hozzászólások
    387

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    te meg arra ne vegyél mérget h igazam van
    tegyük fel kis téten 2000 zsetonért kapsz 5 dodot. 50 dolláros-on meg 75-öt. elég két nyert tornát játszani azt meg van a napi betevő. persze ha vesztesz akkor újratervezés
    ha magasabb téten egy nap letolsz 100db-ot és kimagaslóan nagy ROI-t hozol akkor akár a havi betevőd is meglehet, persze ha épp brutál down van akkor újratervezés )

    a másik ("látszik hogy szerintem értek hozzá")
    maxxxika jól írta kb 2 napi játékmennyiség... nekem a legtöbb 200db volt egy nap normalon
    amit abból a grafból látszik az az hogy nem viszed túlzásba a grindot, mert szépnek szép DE NEM MINTA!

    mindenféle oktatás nélkül: láttatok már nagy nyerő játékosoktól olyan posztokat ahol 200db-os az alltime vagy a havi vagy akár csak a heti minta is ???

    például turbon
    vegyük azt hogy hoztok egy király ROI-t (15% szinte lehetetlen hozni) kevés játékkal 30$ av BI-nel 300db játék után az 1350$ + bónuszok ami kb 2200 vpp amivel még a goldstar szintet se éritek el lesz kb 40k fpp-tek kb kaptok érte 450$-t

    vagy

    hoztok egy jónak mondható 3% ROI-t (ez 30$os av BI-nel mégegyszer hangsúlyozom kimondottan jónak mondható) de mondjuk 1500 játékkal az ugyanúgy 1350$ + bónusz amivel megvan a SN kb 350-400k fpp amiért beváltható 4x1600$

  4. #2884
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csatolás 5102
    tudom kevés még, de hát sztem jól látszik h értek hozzá
    sess.jpg

    Nekem ez a tegnapi session, első 200 játékból látszik, h baromi jó vagyok, a második 200-ból meg h nem értek hozzá. Akkor hogy is van ez? Tényleg kicsi a mintád, persze ez nem zárja ki, h valóban nagyon jó vagy. Viszont az sem feltétlenül totál hal akinek lefelé tart a zöld vonala.

    Az én grafomhoz hozzátartozik, hogy volt egy kék halálom, 2 újraindítás és 10 perc netszakadás, szóval nem mutat valós képet.

    Noname: Jó, h fejlődni akarsz, pörgetni a topikot, én is szeretnék aktívabb lenni, de nincs rá időm most. A fiftyt olyan szempontból zsákutcának tartom, h egy szint felett már aligha lehetsz jobb BE-nél. Ott már az RB termeli a pénzt leginkább, bár azt gondolom, hogy ez nem csak a fifty sajátossága, a legtöbb sng-re elmondható. Mindenesetre sok sikert, remélem hamarosan találkozunk az asztaloknál.
    $NoName$ likes this.

  5. #2885
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Ott rontottad el don pro, hogy ilyenkor abba kell hagyni 150 játék után

    Azért ne vegyétek el Fu kedvét. Szép a grafikon, abból úgy látszik ügyes vagy, de a több asztalon játék legalább annyira fontos sng-ben, mint az, hogy megtanuld bizonyos helyzetekben, bizonyos ellenfelek ellen mivel kell betolni, vagy megadni.

    Próbáld szép fokozatosan növelni az asztalok számát. Kéthetente 1-1 asztallal, ha nem zavaró. Ha annyira nem megy ilyen gyorsan, akkor várj, míg megszokod mondjuk 10 asztalon, és csak utána lépj 11-re.
    Lehet nem fogsz ekkora roi-t hozni, de a megnőtt játékszám miatt jóval nagyobb lesz az órabéred.

    Azt meg felejtsd el, hogy majd szépen felérsz 100$-ra, ott játszol napi 3-at, aztán szevasz. Simán lehet, hogy 1000-2000 sng alatt is buksz, pedig nyerő játékos vagy. Ha napi 20-at tolsz le, az elhúzódhat 3 hónapig is. És ilyen swing már 3-7-15-ön benne van a pakliban. HS Fiftyben ennél sokkal, de sokkal durvább széria is benne lehet.

    És ha komolyan veszed a pókert, akkor ne gyorsan akarj, meg könnyen meggazdagodni, mert ez nem arról szól. Iszonyat sokat kell dolgozni, és fejlődni azért, hogy egy oké szintre elérj. Hogy nagyon jó legyél, és a magas limiteket is verni tudd, ahhoz meg vért kell izzadni, és nagyon sok energiát bele kell fektetni.
    Nem azért mondom, hogy elriasszalak, de ha úgy gondolod, hogy relatíve egyszerű ezzel pénzt keresni, akkor nagyon meg fogsz lepődni, és sok csalódás fog érni
    don pro and $NoName$ like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  6. #2886
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Úgy emlékszem az EV grafod ígéretes volt, tehát nem játszod rosszul ezt a játékot saját kútfőből.
    A prok sem akarnak konkurrenciát nevelni. Neked megéri ha hasonló játéktípusban a saját csoportodból lesznek a tagok, haverok későbbi potenciális regular ellenfeleid?
    Idő hiányában belőlem se lesz semmi, ha nem szedem össze magam.
    Óriási hátrányban vagyok azokkal szemben akik, napi 8-10 órát tudnak foglalkozni a pókerrel. Összefogással ez kis mértékben orvosolható.
    És nekem megéri hogy ha majd $30 regularként összecsaphatnék bárkivel. Bár egyenlőre fényévnyire vagyok ettől.

  7. #2887
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet tics eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $NoName$ látom komolyan gondolod.

    Bárcsak lenne annyi időm pókerre mint volt, nagyon szívesen beszállnék tanulni és közös nyerő stratégiát kidolgozni...
    Sok sikert neked ehhez. Hátha amikor már beindultatok lesz olyan magyar nyerő regulár mellétek áll és segít nektek még jobbá válni.
    Hajrá jó az irány
    Próféta szóljon belőled amit a nyerő regulárról írtál

    Gondold át, és ha tudod vállalni és megfelelsz a feltételeknek szívesen várlak egy beszélgetésre (Nem tudom, milyen téten és milyen eredménnyel játszottál.)
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2012. 11. 15. 21:06

  8. #2888
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tetszik a hozzáállásod $NoName$, ilyen elkötelezettség, gondolkodásmód kell a nagy nyerő játékossá váláshoz!
    Nekem minden időmet felemészti a 30max, meg csak nagy ritkán pötyögök egy kis fiftyt, szóval sajnos én nem tudok menni, de remélem lesznek jelentkezők.
    GL
    Kár, pedig kapnál egy VIP státuszt rögtön

    Én nagyon örülnék

  9. #2889
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet Fu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    én lehet beszállnék. még gondolkozom. mondjuk én mellőzöm a segédeszközök használatát, meg minden ilyet. érzésből játszom.én is ezt tanácsolom h nem kell használni PT-t meg mittudomén mit játék közben, csak utólag h visszanézz pár dolgot
    Sajnos minden eszközt be kell vetned hogy nyerő játékossá válj. Főleg ha már sok asztalon fogsz játszani.
    Idővel minden egyes statisztikai adat a HUDban óriási segítség lesz egy range felállításában. Ezt nem lehet érzésből tolni. Az hogy ismered a saját lapodat, kevés.
    A lejátszott sng-k száma sem éri el sajnos a minimumot, egyenlőre várnod kell a jelentkezéssel. De ne add fel. Játsz a lehető legtöbbet, és hozd a legjobb formádat. És persze ismerd meg azokat a dolgokat, mit legálisan felhasználhatsz a legjobb eredmény eléréséhez.
    Gl $NN$

  10. #2890
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Noname: Jó, h fejlődni akarsz, pörgetni a topikot, én is szeretnék aktívabb lenni, de nincs rá időm most. A fiftyt olyan szempontból zsákutcának tartom, h egy szint felett már aligha lehetsz jobb BE-nél. Ott már az RB termeli a pénzt leginkább, bár azt gondolom, hogy ez nem csak a fifty sajátossága, a legtöbb sng-re elmondható. Mindenesetre sok sikert, remélem hamarosan találkozunk az asztaloknál.
    Te csak told az SNE-t
    Amint meglesz, várom a jelentkezésed a privált fórumban hogy társadalmi munkában a menybe jutásodért pár hozzászólásoddal segítsd fejlődésünket.
    Ígérem kapsz te is VIP státuszt Holdenper mellé, és egy láda sört.
    don pro likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •