Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (64) összesen
Like Tree27Likes

Téma: NL30 set agro line ellen

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Ha már fl-on nem is, turnon mindenképpen raise-elném - már csak a gyenge betje miatt is. Amennyiben callol, minden szinen, kiegészült soron csekk behind. Ha nem ilyen riverek esnek, 1/2 potot betelnék.
    Jelen esetben dobnám.

  2. #12
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Igaza van Romsynak ez floppon kb mindig raise. Az viszont meglep hogy ezt ennyien just callolnák.
    Utoljára módosítva: OldRknight által: 2012. 11. 16. 12:23

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Én elfogadom, ha jobb játékosok azt mondják ez flop raise, de még mindig nem tudom miért, mert indoklást nem láttam. mármint Romsy kérdésemre leírta mitől vár callt, de fel nem bírom fogni miért nem dobna AK AA-t egy picit is nem agyhalott reg itt ellenem Ha van 1 percetek magyarázzátok el nekem plz Köszi!

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Bobbie eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!

    Pre - open range kb. :22+,A2s+,KTs+,QTs+,JTs,T9s,A6o+,KJo+,QJo,JTo
    Flop - viszonylag száraz, ezért 2P, TP, 2ndP, PP tipusú lapokkal biztos, hogy cbetel.
    - nálam call
    Fejtsd már ki, hogy amit flopnál írsz miért call, mikor ezek ellen simán raiselhetnél valueért?

  5. #15
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én elfogadom, ha jobb játékosok azt mondják ez flop raise, de még mindig nem tudom miért, mert indoklást nem láttam. mármint Romsy kérdésemre leírta mitől vár callt, de fel nem bírom fogni miért nem dobna AK AA-t egy picit is nem agyhalott reg itt ellenem Ha van 1 percetek magyarázzátok el nekem plz Köszi!
    Ugyanazért raise amit Romsy sporttárs leírt. Szerintem az pont jól ki volt fejtve.

  6. #16
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Amit szerintem nem dob el a raisünkre, az KT, TT, KK és esetleg QJ, de nem értem ezzel miért callolna OOP, főleg hogy nyilván rossz oddsot fogok adni neki ha raiselek. Tehát raiseljünk, hogy eldobjon mindent, csak az oversetet, és néhány top2 kombót ne? Ez az amit nem értek Mi egyébbel fog callolni egy raiset vagy shoveolni? Turn raise javaslatok tetszenek, de a flopon egyelőre fel nem bírom fogni miért lenne jó, mert még mindig csak magammal beszélgetek arról, hogy mivel callolna, és mit dobna el, valamint miért

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    [/B]Turn raise javaslatok tetszenek, de a flopon egyelőre fel nem bírom fogni miért lenne jó, mert még mindig csak magammal beszélgetek arról, hogy mivel callolna, és mit dobna el, valamint miért
    Harmadszor is a fishek miatt floppon mögötted.

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    turn sztem rá lehetne tolni. bár annyira bluff line gyanus nekem ez a turn pot 1/2 river potnyi push. csak kizárhatjuk a bluffot mert flopon 5way cbetelt. Legvalószínűbb h river esett neki a flush. másnak nem látom értelmét

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Hát jó. Még agyalok ezen a vonaton, mert egyelőre nem annyira tetszik, de biztos igazatok van
    Köszi a kommenteket mindenkinek.

    Riveren egyébként calloltam, amit utólag már hatalmas hibának éreztem, ezért is került fel. Ott már szinte soha nem fogom vinni a potot. TT volt nála.
    kacorkiraly likes this.

  10. #20
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 06. 26.
    Hely
    Sun
    Hozzászólások
    3.352

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na nemár hogy AK AA ne snapfoldoljon az 5way cbet raisemre. Elég zorall lenne Nem értem miért gondoljuk hogy tönkremenne ezekkel
    akkor marad a KQ.
    OldRknight likes this.

Oldal: 2 / 7 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •