Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 13 (13) összesen
Like Tree5Likes

Téma: NL50 AA vs fish deep

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    Pre- 4bet, ha már viszont így alakult: turn ai.

  2. #12
    Handelemző andree avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 29.
    Hely
    Apátfalava
    Hozzászólások
    1.769

    Alapbeállítás

    A Turn all in nekem is evidens volt.

    Inkább a preflop-flop szitu, ami érdekes ebben a handben. Amúgy rendben vannak az érvek a 4bet mellett. Én pont azért calloltam, mert a reg range-e clear vaule, így millió dominált lap ellen(Ugye 99+ AT+ KJ+, amit itt szerintem sqz-el) játszhatok alacsony spr-el, pozícióban ellene. Nem törvényszerűen jön a legocsmányabb board. Ha floppol 1 párt vagy overpárja van akkor legkésőbb turnön allé vagyunk.

    Az hogy az utg range-ének teteje ellen nem stackelődök, az se igaz, mert azzal amivel a sqzutáni cold 4betre betolná itt még könnyebben berakja a nagyon sok dead money miatt. QQ+ AK ellen bekerül így is úgy is. Sőt ha cold 4betet lát ebben a spotban, talán még QQ AKo féle lapoktól könnyebben megválik, mint egy coldcall után, ami ugye sok minden lehet deep eff stackel fishel a potban(Alaphelyzetben TT-QQ/AQ-AK féle lapokra szoktak coldcallolót tenni ilyen spotokban. Itt még hozzátehet néhány rosszabb PP-t, ami ellen szinte mindig pusholni fogja a range-e tetejét).

    Úgy gondolom SB se fog lightan stackelődni cold 4bet ellen. Nincs túlzottan őrült image-em. 10% környéki sqz range-et állapítottam meg neki (99+,ATs+,KJs+,ATo+,KJo+). Amivel itt biztosan pusholni fog az kb QQ+AK, ami 2,6%.

    Persze a flat elleni érveitek jogosak. Kialakulhat 4way pot, jöhet action killer board a coolerek ellen, illetve a már bent lévő deadmoney nem rossz kompenzáció a millió foldért amit kapok. szóval az előny-hátrány versenyben azért a 4bet vezet. Meg ugye az se elhanyagolható, hogy 4bettel nem toltam volna bele másfél stacket a fish J8-ába.
    "De mit vár ez a hülye? 100mtt-ből megnyert 11-et, és van felesége is"

  3. #13
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet andree eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    $0.25/$0.50 No Limit Holdem
    OnGame
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG ($54.62) 109bb
    UTG+1 ($66.06) 132bb
    CO ($50.44) 101bb
    BTN ($78.08) 156bb
    SB ($50) 100bb
    Hero (BB) ($92.78) 186bb

    Pre-Flop: ($0.75, 6 players) Hero is BB
    UTG raises to $1.75, 2 folds, BTN calls $1.75, SB raises to $6.50, Hero calls $6, UTG folds, BTN calls $4.75

    Flop: ($21.25, 3 players)
    SB bets $10, Hero raises to $30, BTN calls $30, SB folds

    Turn: ($91.25, 2 players)
    Hero ($56.28)?

    Sb std reg semmi extra, Button hatalmas calling station(70/0 35% WTSD).
    Pre őt akartam bent tartani. 4betre 99%ban körfold lesz. Flop nem jó arra, hogy csak calloljam c.betet.
    Nagyon nem tetszik a preflop gondolatmeneted. AA-od van, eddig is került be pénz bőven a potba, jó esélyed van még így is az SB ellen nagyobb potot játszani, arról nem is beszélve, hogy a fish (btn) deepen van, tehát ahogy nem dob a 3betre, úgy esetleg a 4betre se fog. Szóval tolni kell preflop.

    Amúgy ahogy ment a turnön tönkremennék.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •