Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree5Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 11. 14

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A flat sztem se gáz értelmes ss ellen, de a 4bettel elég nagy erőt mutatunk szerintem, nem biztos, h sok szrabb stackelődik rá.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet budz-i eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Insta fold ... Egyértelmű.
    de! biztos

  3. #13
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    ez squeez, a célja valszeg a nit kipöckölése volt, tehát valami nagy pár van nála, két ember ellen ez elég erős, erre visszahívni... hát... csak az AA ver minket... másrészt az az első "csak call" kivágta a a bizosítékot... mégis mennyi értéket akartok még bennehagyni a partiban??? dafuq?!?!

  4. #14
    Újonc pokermadness avatara
    Csatlakozott
    2012. 06. 21.
    Hozzászólások
    40

    Alapbeállítás

    UTG-t ha téll nagyon NIT akkor sztem se jó 3betelni, viszont a reg sqz rng-t verjük, AQs-sel már visszatolhatja (maybe(!) AJs), AK nem sok lesz nála, de abból is lehet még 8db, QQ-JJ a kérdéses, lehet JJ-vel set mine-ol (valószínűleg igen), QQval nem hiszem és még ott van a 8-8db KQ/KJ (KJ-vel nem biztos de tegyünk bele párat a sqz rng-be) amivel szintén ezt játszhatja. Másrészről OP KK-t nem szívesen játszok sqz-elt partiban, mert A high flopon/boardon pl. QQ ellen benne hagyunk nem keveset. Szerintem ebben a partiban a pozíción van a hangsúly!

  5. #15
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    nem játszok 9maxot, de a call tetszik. én szeretek 3way potba kerülni KK-val.
    ha floppra érkezik az A, volt már ilyen... feladjuk.
    BTN kompetens reg, IP simán 3betelhet lájtan is. 9maxon mitől várunk megadást? QQ+ ; AKs? és játszunk egy jó flippet? (jó regek ellen támogatom a kreatív moveokat)
    Utoljára módosítva: Bobbie által: 2012. 11. 17. 11:29

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •