Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (64) összesen
Like Tree27Likes

Téma: NL30 set agro line ellen

  1. #21
    Őstag differentborder avatara
    Csatlakozott
    2010. 06. 04.
    Hozzászólások
    1.059

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát jó. Még agyalok ezen a vonaton, mert egyelőre nem annyira tetszik, de biztos igazatok van
    Köszi a kommenteket mindenkinek.

    Riveren egyébként calloltam, amit utólag már hatalmas hibának éreztem, ezért is került fel. Ott már szinte soha nem fogom vinni a potot. TT volt nála.
    Jobb a turn raise.

  2. #22
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    ha kicsit agró vagy jó a flop raise, lehet nem gondolja, hogy el akarnád ijeszteni a fisheket lappal és callolni fog.
    turn raise szintén jó, mert végülis indukált a betsize-al, berakhatja szrabb, javulhatnál combodraw-ra amivel betolod itt.
    river call nem jó szerintem se, csak ha blöffre teszed itt.

  3. #23
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 21.
    Hozzászólások
    82

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a megjátszás,flop call standard,de turn sem gáz a csak call,mivel elég nagy erőt mutatnál,ezért csak kb. top két pár,setek esetleg combo draw amivel betenné. River nem gondolkoznék a dobáson ez ellen az ellenfél ellen,mivel a parti alatt semmi erőt nem mutattunk,ha setje van vagy flushe így járás Viszont előfordul olyan lap a 24% ep emelő rangeben amire azt hiszi,hogy jobb,mint a miénk illetve én a 3barrelt sem zárnám ki.

  4. #24
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fejtsd már ki, hogy amit flopnál írsz miért call, mikor ezek ellen simán raiselhetnél valueért?
    hm, szerintem erős move lenne egy 5way potban. A range-e nagyrészét dobni fogja, amitől még nyerhetnénk értéket T. vagy R. Amivel meg ránk tolja (2P, set), az ellen játszunk egy flippet. Az ellenfél nem egy agyatlan, 31K hand alatt 7bb/100 nyerő. Én szűk range-re tenném.

    Persze ha hajlandó itt TPTK-el, vagy overP-al tönkremenni, akkor rendben van a raise. De erre az esetre azért nem vennék mérget. (rosszul gondolom)
    differentborder likes this.

  5. #25
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    Tir-X: azt megmagyaráztad, hogy miért nem raiselted a flopot -én akkor is raiselném valószínűleg-, de a turn call szerintem már nagyon passzív játék itt. Egyszerűen védekezni kell, ha meg eddig vert, akkor tök mindegy. A szettel beülőért mész, ha cooler, akkor így jártál.
    Ha meg tartottál tőle, hogy előtted van turnon, akkor egy egyértelmű value betet miért adtál meg még pluszban a riveren?
    Flop vagy turn raise, így játszva viszonylag sima fold riveren.
    OldRknight likes this.

  6. #26
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem azért nem raiselt turnon mert a jobb laptól félt, hanem mert úgy gondolta, hogy gyengébb hand nem folytatja raise-re.

  7. #27
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás

    És az miért baj, ha nem folytatja?
    Attól hogy jó játékos, nem lennék benne biztos, hogy nem folytatja gyengébbel.
    KAs, K10, JQs? Ha ezek ellen nem védekezel, akkor szerintem hibát követsz el.

  8. #28
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    100%-ban raise floppon nálam is.

  9. #29
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Idézet Corey eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És az miért baj, ha nem folytatja?
    Attól hogy jó játékos, nem lennék benne biztos, hogy nem folytatja gyengébbel.
    KAs, K10, JQs? Ha ezek ellen nem védekezel, akkor szerintem hibát követsz el.
    Ha nem folytatja semmivel, akkor nem kell valueraiselni, eldobatod azokat a handeket amikkel tehet még be riveren pénzt s nem sok százalékban javul le.
    Én sem mondtam h nem folytatja, csak hogy ha ezt gondoljuk ne raiseljünk. Én a saját image-emmel floppon raiselek, vagy ha nem ott akkor turnon.

  10. #30
    Őstag Roleks avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 10.
    Hozzászólások
    1.176

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na nemár hogy AK AA ne snapfoldoljon az 5way cbet raisemre. Elég zorall lenne Nem értem miért gondoljuk hogy tönkremenne ezekkel
    Papíron mindenki nagyon jó és snapfoldol, a valóságban nem így működik. Sok paranoiás ember van

Oldal: 3 / 7 ElsőElső 12345 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •