Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 17 (17) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 11. 17

  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    11

    Alapbeállítás

    nna most itt a rangében (oop donkol 3way, UDH boardba)szvsz semmi más nincs csak set, aminek van egy kellemes reversed implied oddsa (ha lejön a lapod), vagy erősebb FD.

    az ellen a range ellen, hogy rakod be mégis?

  2. #12
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet kacorkiraly eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    TT-77,55,AsQs,KsQs ez ellen van 43%

    biztos h nem adnék meg hanem bepakolnám. Az igaz h ami ellen bekerül 88-77,55,AsQs,KsQs lesz 34% ami nem fényes.

    call push turn line-nak nem látom értelmét. 1 utca call és dobás pedig nagyon gyenge ilyen erős lappal.
    Ilyen range-ek esetén még a fold is jobb a pushnál.
    BelaKecske and arabraB110 like this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #13
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen range-ek esetén még a fold is jobb a pushnál.
    Márpedig ezek a range-ek szerintem jók. Az lehet csak kérdéses, hogy eldobja-e az overpárokat. Elég masszívan -ev a flop raise.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  4. #14
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    62

    Alapbeállítás

    És hogy változna meg flopon (és turnön) a játék a feladványhoz képest, ha alul-felül nyitott sd+fd lenne?
    Az így kapott +3 out és az azzal kapott plusz esély mennyiben változtatna az optimális játékon?
    Ezesetben is masszívan -EV lenne a raise a flopon? Vagy akkor már érdmes lenne bepakolni mindent flopon?
    Van egy ~8-10% különbség így, kérdés, hogy ez pusztán matematikai kérdés-e?

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    nem változna, mert ami ellen bemegy floppon az ellen nem fogsz sokkal jobban állni akkor sem.

  6. #16
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Tekintve az ellenfelet itt most biztos, hogy hátul vagyunk. A nagyobb gond, hogy néha hiába javulunk, az valamelyik ellenfél így is jobb lesz (pl. full, magasabb szín). Én a foldot választottam, picivel jobbnak érzem, mint a call, de talán az se őrültség. Nekem valahogy a visszaemelés itt nem igen tetszik.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem változna, mert ami ellen bemegy floppon az ellen nem fogsz sokkal jobban állni akkor sem.
    Igen. Floppon nem szeretnénk, ha bekerülne. Azt szeretnénk, hogy lejöjjön a sorunk, flössünk és az ellenfél feltételezett erős keze ellen nagy kasszát nyerjünk. Amíg ez nem következik be, minél kevesebb pénzt tennék a potba. Szerintem itt egy párral (ha lejön a J vagy T) nem igen fogunk nyerni.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •