Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
Like Tree1Likes
  • 1 Post By sawwee

Téma: Játssz a FullTilt-en 35-36% visszatérítésért!

  1. #1
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás Játssz a FullTilt-en 35-36% visszatérítésért!

    Sziasztok,

    Keresek olyan valakit, aki szokott vagy szeretne a FullTilt-en játszani, érdekelné egy 35-36%-os visszatérítést adó konstrukció, és legalább 2.5K rake-et / fee-t meg tud termelni egy hónapban.

    Akit érdekel és tudja vállalni az említett mennyiséget, legyen kedves küldjön PM-et vagy email-ezzen a sawweepoker azonosítójú gmail-es címemre.

    Aki nem, vagy nem biztosan tudja vállalni az adott mennyiséget, kérem, hogy ne írjon, nem fogok tudni neki segíteni.

    Előre megköszönöm azt is, ha a "36% az szar és egyébként is miért ennyi és amúgy is biztos csaló vagy" típusú hozzászólásokkal sem terheljük egymást, akit nem érdekel az ajánlat, annak nem szól.

    Magamról néhány szóban: bár nem vagyok túl aktív a fórumon, jó néhány - adott esetben elég nagyszabású - bizniszt lebonyolítottam már itt, a visszajelzések minden esetben maximálisan pozitívak voltak.
    Néhány példa itt: http://www.pokerakademia.com/vBullet...last-post.html
    és itt: Stake-elési lehetőség (A sajnálatos FullTilt események után)

    Várom az érdeklődőket!

    sawwee

  2. #2
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Ja, és az ajánlatot kifejezetten limitált számú jelentkező számára tudom csak biztosítani: konkrétan a legelsőre.

  3. #3
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet sawwee eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Várom az érdeklődőket!
    Bátor dolog volt ilyet kirakni
    A PA lesz az első érdeklődő, hogy ezt hogy gondoltad
    No Time For Nuts

  4. #4
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy egy 1 db. játékosnak szóló NEM AFFILIATE ajánlattal konkurenciát jelentek nekik egy olyan teremben, amellyel mellesleg nekik sincs affiliate megállapodásuk.
    OldRknight likes this.

  5. #5
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    meglátjuk, GL
    No Time For Nuts

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Biztos jó szándékú voltál, de az a baj, hogy ez pont az Akadémiás Rake race fórumtémák között van, jelen pillanatban pont a lista elején és erre sokan rámozdulnak.
    (Engem mondjuk nem zavar, hogy kitetted) Ok, hogy először írod, hogy 1 ember, azt sem értem, miért csak 1? Aztán majd 2.. és így tovább...

    Én arra lennék kíváncsi, hogy mindenhol csak 27%-ot adnak, te hogy tudtad elérni a 35-36-ot?

    Úgy emlékszem, Zoleee egy blogjában írta is pár éve, hogy mindenki csak az Akadémián keresztül regisztáljon.

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 04. 27.
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Egyrészt nem lesz több ember, 1 emberes lehetőség, és kész.
    Másrészt nem az Akadémiás Rake race fórumtémák között van, hanem a "Bónuszok, rakeback és rake racek" csoportban, mert hogy ide való, nem tehettem máshova. (Persze itt vannak az Akadémiás Rake race-ek is, mert azoknak is itt a helyük.)
    Harmadrészt a FullTilt-re már nem lehet az Akadémián keresztül regisztrálni.
    Negyedrészt az ajánlatom nem kötődik új regisztrációhoz, bárki pályázhat rá a mostani account-jával is, sőt, rajtam keresztül nem is lehet regisztrálni.
    Ötödrészt: mindenhol 25%-ot adnak, a 27% még a bezárás előtt volt. :-)

  8. #8
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Kár, hogy még nem tudom bevállalni, engem izgatna a dolog. Ez így már most jobban hangzik mint a legjobb elérhető jelenleg a FT-n. Igaz még nincs black card, ami lesz. Vagy te már előbb megkaptad?
    Egyébként egy-két csak félinformációt nem árulsz el? Hogy ne legyen ennyire ködös. Mert halál érdekesen hangzik az egész.

  9. #9
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Sawwee előre leszögezem, a következő megjegyzésem nem ellened irányul, mert igazad van, ha lehetőséged van rá ragadd meg.

    A Fulltilt visszatérésével egyidejűleg be lett harangozva hogy tiszta viszonyokat teremtettek, mindenkinek ugyanazok a feltételek lesznek adottak, eltörlik a régi RB dealeket, meg affiliate szerződéseket.
    Ehhez képest az újraindítást követően rövid időn belül megjelennek az ilyen csókos dealek még alsóbb szinteken is. Mi várható legfelül a tűzhöz közel?
    No Time For Nuts

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •