Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 19 (19) összesen
Like Tree6Likes

Téma: NL50 AK river vbet

  1. #11
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    149

    Alapbeállítás

    így csekk behind részemről.. másik esetben turn csekk, river bet.. sztem nála is AK lesz

  2. #12
    Fanatikus tag bigacsiga avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Sliema
    Hozzászólások
    467

    Alapbeállítás

    turn bet 33, river shove (de ez a te velt laptaromanyodtol, ergo imagedtol fugg, hogy ezt tudod e shoveolni)
    nem ertem hogy aki itt mind elemez az ezeket miert nem kerdezi meg, mivel kb ez donti el az egesz lineodat
    BelaKecske likes this.

  3. #13
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Basszus, most vettem észre, hogy rossz ember popupját raktam be ( de egész hasonló ). Sorry, javítottam.
    Amúgy tök igazad van bigacsiga, de talán azért nem szoktuk annyira firtatni ezt, mert bwinen ezeken a téteken a regek közül is kevesen foglalkoznak vele, hogy az adott asztalon, sessionben milyen imaged van.

    Egyébként átlag agresszív reg vagyok szerintem. Észrevettem, hogy mostanában rájátszanak a floatjaimra, turn c/r-el, tehát valószínűleg az átlagosnál többet támadom turnön a feladott kasszákat. Adott pozis szituban 64% a fold to 3betem, 4bet rangem összességében 3%, de egy ilyen SB vs MP szituban kisebb, csak value 4betem lenne itt, de tudja hogy callolgatnék suited broadwayekkel pl.

    Roleks, a turn c behindot milyen megfontolásból javaslod? Nem értem, mert amit megblöffölne vagy thin vbetelne riveren, azok ellen itt is nyerhetünk valuet, és itt még FD is van nála, amivel fizet. Eg ilyen flushy riveren meg már nem is betelne 2nd pair vagy top pair handeket, amiktől turnön szintén van value.

    A turn nagyobb betet támogatom utólag. Bigacsiga, szerinted ezen a flushy riveren volna value a shoveban, ha turnön jól méretezünk? Az én kezemben is túlzottan ott a FD neki ahhoz, hogy lecalloljon KQ, QQ szerű hand, nem? Szóval ja, ahogy írod, sztem a vélt laptartományom túl erős volna itt a shovehoz.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    tudom, h 160bb deep de nem jobb itt poziban egy 2-2,5xös közötti 4betet választani inkább pre ?

  5. #15
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    tudom, h 160bb deep de nem jobb itt poziban egy 2-2,5xös közötti 4betet választani inkább pre ?
    4bet/callolnál vagy 4bet/foldolnál? Ha előbbi, szerinted 5betel elég lightan ahhoz ilyen deepen, hogy +EV legyen? Én úgy gondolom nem, és MP vs SB 4betre IP már őszintén fog viselkedni ilyen deepen, hiszen ebben a szituban minden regről feltételezhető, hogy feszesebben fog 4betelni.

    Nem?

  6. #16
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Ha nem feltételezed, hogy jobb lapja lehet (ergo valueból vagy fd-vel turn bet vagy cr a játéka leginkább, tehát nem fog 2 utcát blöfftcathelni ellened jobbal valami okból) akkor már csak azt kell eldönteni, hogy mi az a size ami ellen itt callol, essetleg blöffbefordul a gyengébb tp, secondpár típusú handekkel ellened.

    Egyébként szerintem a regek odafigyelnek az image-dre itt is, csak én úgy látom, hogy többnyire szarul reagálnak, pl azzal is, hogy szörnyű 3 utcás vagy river check/callokat csinálnak 1 párokkal olyan esetben, amikor alig lesz blöff nálad.

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4bet/callolnál vagy 4bet/foldolnál? Ha előbbi, szerinted 5betel elég lightan ahhoz ilyen deepen, hogy +EV legyen? Én úgy gondolom nem, és MP vs SB 4betre IP már őszintén fog viselkedni ilyen deepen, hiszen ebben a szituban minden regről feltételezhető, hogy feszesebben fog 4betelni.

    Nem?
    attól függ hány % ban nyitsz UTG és mennyi ott a 3bet foldod, a 4bettel te is elég nagy erőt tudsz képviselni, az sem baj ha magas lappal el tudod vinni pre, ha 5betel az KK vagy AA és könnyedén dobod, TT, JJ, QQ lapjaival oop lesz postflop amit lehet be sem vállal. Amúgy meg igaz csak 5en vagytok de nem tudom ilyenkor főleg ha sok asztalozik nem keveri e az EP-t az MP-vel ?

  8. #18
    Lelkes újonc Naturalwest avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    81

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amik lejöttek.
    lol tényleg

  9. #19
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Line alapján gyengébb mint mi, színhúzóval is aktívabban kellene játszania. Leginkább valami marginal lapra tenném, Jx, QQ, K+weak kicker. Ez alapján inkább hívnék riveren. A size-ot pedig az előbbiek figyelembevételével választanám meg.
    BelaKecske likes this.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •