Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (44) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Nyerj 1$-ból csúcs ajándékokat a Betfred Poker és a PókerAkadémia jóvoltából!

  1. #31
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Csoszogi33 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A banki kivonatot erős túlzásnak tarom, azért azt nem olyan egyszerű beszerezni! !
    sok netbankárról pdfben le tudod szedni

  2. #32
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Nekem meg azt mondja, hogy nem akadémiás a regem, ami lol, mert innen töltöttem le...
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  3. #33
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Mit kapnak a friss regisztrálók?
    Deposit free?ticket?
    Esetleg mást?
    ty

  4. #34
    Fáradhatatlan grinder WaterMaker avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 01.
    Hely
    Pest
    Hozzászólások
    572

    Alapbeállítás

    "Ne feledjétek! MA ESTE 20 órakor iPad3-ért, Nexus 7-ért, Kindle e-book olvasókért játszunk! "

    9kor lesz nem 8kor. Van még egy plusz órád igy Csoszogi, sikerülhet.
    - Ennek a játéknak a neve Poker, ebben a játékban a legerősebb lap az: Ász Poker. Úgyhogy ezt a játszmát nem te nyerted; ez itt mégiscsak legalább vagy hatezer forint!
    -Hagyjatok mindent úgy ahogy van, ha visszajöttem majd megtanítlak a szabályokra!

  5. #35
    Idegen
    Csatlakozott
    2009. 02. 16.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    A kifizetési struktúránál a PA cikkben leírtak vagy a lobbyban látható adatok a mérvadóak? Csak mert eltérés van (a lobby eggyel kevesebb Kindlet mutat nyeremények között, így összesen csak 14 hely fizet 15 helyett).

  6. #36
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet CrazySD eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kifizetési struktúránál a PA cikkben leírtak vagy a lobbyban látható adatok a mérvadóak? Csak mert eltérés van (a lobby eggyel kevesebb Kindlet mutat nyeremények között, így összesen csak 14 hely fizet 15 helyett).
    A Pókerakadémián írt díjalap a mérvadó.

    Elnézést kérünk az egy óra csúszásért. Mi 20 órára kérvényeztük és kiemeltük, hogy CET szerint, de úgy néz ki, hogy ismét GMT idő lett belőle.

  7. #37
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 06. 11.
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Ha engem most zároltak, mi tudok csinálni?

  8. #38
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 26.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Internetezem, filmet nézek stb és rápillantok az órára 20:33 magamban mondom basszus a betfred verseny. Gyorsan belépek és látom, hogy szerver idő szerint indul juppi.

    Ui;Persze ez nem gátol meg abban, hogy én legyek az első kieső

  9. #39
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    Idézet nicholashu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha engem most zároltak, mi tudok csinálni?
    küld el gyors a dokumentumokat és hívd fel őket

  10. #40
    Idegen
    Csatlakozott
    2008. 05. 31.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás verifcation probléma

    regisztráltam és befizettem a tournament végett.
    3 perccel a kezdet előtt lockolták az accountomat biztonsági okokból.
    El kell küldeni az igazolványomat, bank kártyát, lakcímkártyát meg a franc tudja még mit szkennelve..
    mindezt éppen a verseny előtt..
    Help center, chat háború..droid válaszol hogy very sorry de csak akkor tudják visszakattintani az accountomat, ha igazoltam hogy 18 elmúltam.. Your mother.. gondoltam magyarosan..
    Komolyan fizikailag képtelenség hogy másképp igazoljam vagy a torna után vagy akármi? hát igen.. legközelebb reggel 9 kor jönnek be a bányába dolgozni..
    Szuper..én meg nézhetem ahogy heroikus küzdelmet folytat a szerencsétlen kis nick-em...fogy a stack..adogatom szépen a vakokat..****a feszes játék..minden fold..
    thx Fred Bet vagy betfred vagy mi a lópikula..visszakérem a pénzem megcsodálva a gördülékeny regisztrációs folyamatokat és maradok a pokerstarsnal.. Azok a hülyék egyszerűen hagyják, hogy eltapsikoljam azt a pár jurót.. pffff
    Nem mondom, hogy emiatt irány Hága...de azért mégis.. írnék ennek a bettelő frednek hogy ne így már plíz..

Oldal: 4 / 5 ElsőElső ... 2345 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •