Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (23) összesen
Like Tree20Likes

Téma: Fellépnek a termek az Auto-Seating scriptek ellen

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Fellépnek a termek az Auto-Seating scriptek ellen


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Lassan a trackereket fogják betiltani.

  3. #3
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Szerintem ez egy teljesen logikus lépés, ha az online póker hosszútávú jövőjét nézzük...
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  4. #4
    Team Hero R1per2 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    3.355

    Alapbeállítás

    Ebben a témában nem változott az álláspontom, a régi Cake poker rendszere volt a legszimpatikusabb.
    Nem adtak ki névvel hh-kat, így nem tudtál, csak magadról statisztikát gyűjteni. A hud statisztikák (aki meg tudta oldani, én nem szarakodtam vele) csak az éppen zajló játékot mutathatja.
    Nevet lehetett változtatni 2hetente, hogy az adathalászoknak is nehezítsék a dolgát, de a note-ok megmaradtak.

    Ami az auto seating scriptet illeti meg nyilván etikátlan, és ez simán jó rendszer ennek visszaszorítására, hogy aki ilyet észlel szól a supportnak, az meg lenyomozza és bünteti a lebukottakat. Gondolom ilyen hírekkel felhívják a figyelmet erre a lehetőségre.
    "-AZ A HÜLYE JÁTÉKOD, EMELGETSZ ITT MINT EGY ŐRÜLT, NEM KELL RIPERT JÁTSZANI."

  5. #5
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet R1per2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ebben a témában nem változott az álláspontom, a régi Cake poker rendszere volt a legszimpatikusabb.
    Nem adtak ki névvel hh-kat, így nem tudtál, csak magadról statisztikát gyűjteni. A hud statisztikák (aki meg tudta oldani, én nem szarakodtam vele) csak az éppen zajló játékot mutathatja.
    Nevet lehetett változtatni 2hetente, hogy az adathalászoknak is nehezítsék a dolgát, de a note-ok megmaradtak.

    Ami az auto seating scriptet illeti meg nyilván etikátlan, és ez simán jó rendszer ennek visszaszorítására, hogy aki ilyet észlel szól a supportnak, az meg lenyomozza és bünteti a lebukottakat. Gondolom ilyen hírekkel felhívják a figyelmet erre a lehetőségre.
    Bár én sosem bírtam a régi Cake-es rendszert, de azt mondom, inkább legyen az, mint ami mostanában kezd kialakulni....
    svedlany likes this.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder OldRknight avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 17.
    Hely
    felsőzerge
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet kanrich_ eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bár én sosem bírtam a régi Cake-es rendszert, de azt mondom, inkább legyen az, mint ami mostanában kezd kialakulni....
    Miért, mi kezd kialakulni?

  7. #7
    Adminisztrátor kanrich_ avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 11.
    Hely
    Just moving to Valuetown
    Hozzászólások
    4.084

    Alapbeállítás

    Idézet OldRknight eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Miért, mi kezd kialakulni?
    "Kezd kialakulni" nem jó megfogalmazás. Arra gondoltam, hogy a pókerkliens mellett már elindít az ember lassan 3-4 másik kiegészítő programot is, hogy a játékosok trackelése mellett a megfelelő asztalokat is megtalálja a megfelelő ellenfelekkel a megfelelő teremben. A megfelelő bet size-okat meg 1 gombnyomással alakíthassa stb....
    svedlany likes this.
    -You raised tens on a lousy three-flush?
    -That's what it's all about, isn't it? Making the wrong move at a right time.
    (The Cincinnati Kid)

  8. #8
    Fanatikus tag chapuisat avatara
    Csatlakozott
    2009. 09. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    360

    Alapbeállítás

    Mindennap játszok elég sokat és használom a Hodem Manager-t is. Belegondoltam milyen király lenne ha mindenféle háttéralkalmazást letíltana automatikusan a kliens. Persze így nekem is nehezebb dolgom lenne de legalább tiszta lenne a játék. A segédszoftverek egy kicsit a doppingra hasonlítanak.

    Ha nem lennének Holdem Manager típusú szoftverek szinte teljesen azon múlna a siker, hogy mennyire jó játékos vagy, milyen jól readelsz pont úgy mint az élő pókerben.

  9. #9
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    266

    Alapbeállítás

    Sharky kitiltása+1
    Próbáljatok meg opensitelni ps 100 hyperre, szóljon akinek sikerült,rögvest postázom a nyereményt.
    svedlany likes this.

  10. #10
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Azért a HM, vagy a TN kitiltása szerintem hülyeség lenne. A HM nem az, hogy megveszed, beállítod, aztán onnantól durván segít neked. Persze, lehet csili-vili HUDod, de azt értelmezned is kell. Meg kell értened, hogy mit jelent, hogy az ellenfélnek 2-es az AF-e...szóval ez is valamennyire skill.

    A TN meg a PS marhaságait (felugró "oké" ablakok) segít csökkenteni például. Az, hogy beírja az előre beállított betsizet előnyhöz juttat, de nem másokkal szembeni előnyhöz, mert egy avg rekreációs player nem fog 15+ asztalon játszani (ahol erre már szükség van). Az sng opener része meg nem válogat asztalokat, hanem beül ahhoz, ahol van hely.

    Érdekes kérdés ez, mert mondjuk, ha mással elemezel, vagy stratégiáról beszélsz, vagy coachot fogadsz, az ugyanúgy "jogtalan előnyhöz" juttat ilyen felfogás alapján.

    A termek, meg ha ennyire szeretnék megtartani a fisheket, akkor adjanak nekik lossbacket, ami mondjuk legyen nagyobb mértékű az rb-nél, és csökkentsék kicsit az rb-t.

    Az rendben van mondjuk, hogy egy ilyen softwaret betiltanak, de a HM-et, vagy TN-t, vagy a shark, PTR, pokerprolabs blokkolása szerintem túlzás. Persze ez egyénfüggő, hogy mit használ, mi hiányozna neki, stb.
    qwertibie and BennyGothiv like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •