Oldal: 873 / 1746 ElsőElső ... 3737738238638718728738748758839239731373 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.721 - 8.730 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #8721
    Őstag chubbyhun avatara
    Csatlakozott
    2008. 02. 27.
    Hozzászólások
    1.141

    Alapbeállítás

    Szecska leírták: Advanced Multi-Table Options"-ban keresgélj. -> Set/bet % pot Don't round...
    be kell pipálni
    tényleg ott van ez a beállítás amit keresel.

    Mellesleg az én problémámra, azaz miért nem importál, illetve a hotkey miért nem működik a pofonegyszerű válasz a megoldás, rendszergazdaként kell futtatni (mondjuk eddig mindig is azt tettem, nem változtattam semmit). win7
    NL5-ön játszani azért király, mert az még a póker romlatlan változata, nem torzítja el a sok áltudományos maszlag!

  2. #8722
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 11. 10.
    Hozzászólások
    168

    Alapbeállítás

    "A PokerStars tudomására jutott, néhány olyan eset, amelyben az Általános Szerződési Feltételek meg lettek sértve, a többi játékos kárára. Ön is részt vett azokban a játékokban, melyeket ez az ügy érintett ezért elképzelhető, hogy Önt is kár ért emiatt.

    Ilyen esetekben a tettes(ek) számlaegyenlegét lefoglaljuk, és ha szükséges a PokerStars kiegészíti az összeget. A kártérítési alapot elosztjuk a kárt szenvedett játékosok közt, a lehető legigazságosabb módon.

    Az átutalás megtekintéséhez, kérjük, jelentkezzen be a PokerStars számlájára, kattintson a 'Pénztár', majd a 'Számlatörténet' gombra. Az Ön részesedését "REFUND" néven láthatja, az átutalás összegével együtt.

    A játékaink becsületessége felettébb fontos számunkra, és nem tűrünk meg igazságtalan játékot az asztalainknál, valamint Általános Szerződési Feltételeink megszegését. Keményen dolgozunk azon, hogy a játékainkat ellenőrzés alatt tartsuk, és így fair és biztonságos játékteret tudjunk nyújtani játékosainknak. Azokban a ritka esetekben, amikor valóban összejátszás történt, gondoskodunk minden játékos megfelelő kártérítéséről.

    Sajnos nem közölhetjük, hogy hogyan számoltuk ki az összeget, és a kérdéses játékos(ok) nevét és a leosztásokat sem hozhatjuk az Ön tudomására. Elég annyit mondanunk, hogy kitiltottuk őket az oldalról, és többé nem találkozik velük az asztalnál.

    Köszönjük, hogy továbbra is a PokerStars oldalán játszik. Ha bármilyen egyéb kérdése lenne, kérjük vegye fel ismét a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal."

    Nagyon gyorsan és korrektül eljártak az ügyben. Respekt

  3. #8723
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Sziasztok,
    új vagyok itt a fórumon, jövőre szeretném elérni a Supernova szintet és ahhoz kapcsolódóan lenne pár kérdésem. Szeretném ha segítenétek akik már elértétek, szóval úgy tudom amint elérted a 100K VPP t automatikusan kapsz 4K $ t , és mellé külön megkapom még a vip csillagdíjak értékét is , ami jelen esetben még 1,2 K $ ?!
    idén 8K játék felett vagyok, de nem lesz probléma a nagyobb szám elérése, mivel folyamatosan növeltem az asztallétszámot év elejétől kezdve...elején 1,50-3 $ os fiftykkel kezdtem, aztán már csak 15$ on játszottam már a 3. hónaptól kezdve, utána belekóstoltam egy két 30$ osba is de megmaradtam 15$ nál...úgy a 8. hónapban elkapott egy 3 hónapos downswing amiből azóta kijöttem ( remélem )...szal utána befejeztem a fiftyt kerestem a helyem...az utóbi másfél hónapban 2.50 $ os 180 as sngket tolok, 13-15 asztalon napi 4-5....órát ! 2.50 esen hozható e a supernova? természetesen ha jól megy feljebb lépek de most ez az aktuális

    köszönöm a segítségeteket!

  4. #8724
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet MrPostman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    szóval úgy tudom amint elérted a 100K VPP t automatikusan kapsz 4K $ t
    Ismerős a neved F50-ről.
    Szerintem ez a 4k úgy jönne ki, hogy ha platinum star fokozatban tolnád végig a 100 000VPP-t, akkor 2,5x FPP szorzóval 250 000FPP-d lenne, amiért a shopban tudnál venni 4k cash bónuszt.
    A vip csillagdíj 1,2k stimmel, azt folyamatosan tudod vásárolgatni, ahogy eléred a meghatározott VPP-ket.

    Azt, hogy ki tudod-e gyűjteni az SN-t ki tudod számolni.
    (100 000-meglévő vpp)/átlag fee=hátralévő darabszám
    aztán meglátod, hogy 5 hét alatt tudod-e hozni.

  5. #8725
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    5

    Alapbeállítás

    Igen játszottunk nem egyszer egymás ellen !
    Itt az oldalon ha megnézed a második videót az áll hogyha eléred az SN szintet akkor automatikusan megkapod a 4K pénz jutalmat...ott nem említ semmiféle fpp pont beváltást vagy egyebet, ezért kérdezlek titeket, mert ti már megjártátok ezt az utat...?!

    http://www.pokerstars.hu/vip/

  6. #8726
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Inkább ezt az oldalt nézd meg, minden tiszta lesz.
    PokerStars VIP Klub – Supernova bónuszok és promóciók
    Egyébként jövőre változni fog a VIP rendszer, dec. 1-én fogják bemutatni hogy milyen lesz, szóval már nincs sok értelme a mostanit nézegetni.

  7. #8727
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2011. 02. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    75

    Alapbeállítás

    Arrol lehet tudni, hogy milyen változások lesznek kb?

  8. #8728
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet MrPostman eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,
    új vagyok itt a fórumon, jövőre szeretném elérni a Supernova szintet és ahhoz kapcsolódóan lenne pár kérdésem. Szeretném ha segítenétek akik már elértétek, szóval úgy tudom amint elérted a 100K VPP t automatikusan kapsz 4K $ t , és mellé külön megkapom még a vip csillagdíjak értékét is , ami jelen esetben még 1,2 K $ ?!
    idén 8K játék felett vagyok, de nem lesz probléma a nagyobb szám elérése, mivel folyamatosan növeltem az asztallétszámot év elejétől kezdve...elején 1,50-3 $ os fiftykkel kezdtem, aztán már csak 15$ on játszottam már a 3. hónaptól kezdve, utána belekóstoltam egy két 30$ osba is de megmaradtam 15$ nál...úgy a 8. hónapban elkapott egy 3 hónapos downswing amiből azóta kijöttem ( remélem )...szal utána befejeztem a fiftyt kerestem a helyem...az utóbi másfél hónapban 2.50 $ os 180 as sngket tolok, 13-15 asztalon napi 4-5....órát ! 2.50 esen hozható e a supernova? természetesen ha jól megy feljebb lépek de most ez az aktuális

    köszönöm a segítségeteket!
    Nem számoltam utána csak "ránézésre" mondom,h napi 4-5 órával 2.50$-os 180-asokkal sztem nem lehet ezt összehozni 15 asztalon sem. És itta 4-5 óra a kevés sztem. Ha erre mész rá akkor már inkább HU SnG nagyobb beülőkön, de ugye abból meg sokasztalozni...? Bár biztos van olyan is. Szerintem cashgame-el tudnál vpp-ket termelni, de majd ezt megmondják a nagyok.

  9. #8729
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    2.50$ és 8$ 180 fős vegyesen, havi 2000db, ami 120 óra 15-17 asztalon, éppen elég a Goldstarhoz. 2.50en a fent említett mennyiséggel nem leszel ssupernova, ez fix.

  10. #8730
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Ja, az úgy soha nem fog összejönni, de én csak azt nem értem, hogy ha tudod mennyit játszol, mennyi VPP jár érte, miért olyan nehéz leülni és kiszámolni? De minden héten van egy ilyen kérdés a fórumon, ahol kb. össze kell adni két számot, szorozni egyet vagy hasonló Fura.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •