Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (72) összesen
Like Tree1Likes

Téma: topikokom - trixilw

  1. #61
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 12.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ez most így jó neked?

    Azért nem látod át a magyarázatod, mert fordítva gondolkozol
    A podot a program áttetszővé teszi. Ha megnézed az eredeti modot, akkor picit sötétebb mint az aktív. Ami miatt mégis feketének látod, mert alatta (és nem felette) van egy árnyék réteg. Ha pedig valami áttetszőt ráraksz egy fekete pacára, akkor az a valami szürke lesz.
    Most pedig, az a fekete réteg ami alatta van megszűnt, "láthatatlan" lett, így csak a podot látod, de nem sötéten ahogy eredetileg van.
    Nem, én teljesen átlátszóvá szeretném tenni.

    A kérdés az, hogy: Átlátszó mitől lesz a pod, és paraméterezhető-e az áttetszősége 0-tól 100%-ig, és hol lehet ezt babrálni?

    Az árnyék nem értem mit változtat ezen, azon kívül, hogy sötétít az áttetsző rétegen, a hiánya viszont csakis semleges hatású lehet szvsz.

  2. #62
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 04. 10.
    Hozzászólások
    191

    Alapbeállítás

    Sziasztok, eloszor is koszonom trixilw, hogy megosztottad a modokat. Egy problemam lenne. Ha a fullnoteos modot hasznalom, akkor is a jobb sarokban latszik a jeloles, nem a podok korul. Atolvastam a topikot, de ilyen visszajelzes nem volt, nyilvan valamit elnezek....


    Szerk: Megoldottam, a Badge Display Options-ban letiltottam a Badge-k megjeleniteset.
    Utoljára módosítva: KazzarHyper által: 2012. 11. 14. 22:31

  3. #63
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet kekec88 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, én teljesen átlátszóvá szeretném tenni.

    A kérdés az, hogy: Átlátszó mitől lesz a pod, és paraméterezhető-e az áttetszősége 0-tól 100%-ig, és hol lehet ezt babrálni?
    Attól lesz átlátszó, mert ilyen a program. Nem paraméterezhető vagy babrálható sajna.

    Az árnyék nem értem mit változtat ezen, azon kívül, hogy sötétít az áttetsző rétegen, a hiánya viszont csakis semleges hatású lehet szvsz.
    Az első felét jól gondolod, a másodikat nem. Sajnos ez a legközelebbi megoldás az RT asztalon ahhoz, amit te akarsz.



    KazzarHyper: örülök

  4. #64
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 12.
    Hozzászólások
    6

    Alapbeállítás

    Köszi a választ!

    Kár hogy ilyen.

  5. #65
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Remélem itt választ kapok.

    Tapasztaltabb casheseket kérdeznék arról, hogyha esetleg arra vetemednék, hogy szeretnék megtanulni cégézni, akkor milyen limiten induljak útnak és hogy mondjuk rushon érdemes-e belefogni? Nem a teljes fogalmatlanságot gondolom magamról post-flop terén, van már némi pókertapasztalatom is, de nem ez a fő profil és továbbra sem ez lenne, hanem az esengé. CG-t azért szeretnék tanulni, hogy más játékokban post-flop jobb döntéseket tudjak hozni, valamint hogyha időszűkében vagyok de pörgetni kell a rake-et, akkor tudjak egy-másfél órát rushon tolni. 500-as siderollt gondoltam erre elkülöníteni.
    Meg igazából az is kérdés, hogy FR vagy SH? SNG-ket főleg FR-en tolok, szoktam néha SH-t is, de nem jellemző, mert a buborékjáték annyira nincs a fejemben.

    Köszi.

  6. #66
    Team Hero S0nnyB1ack avatara
    Csatlakozott
    2012. 03. 25.
    Hely
    Ózd
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Szia trixilw, nagyon tetszik a mod. Olyat tudnàl rajta csinàlni, hogy a bet/call/raise gombokon nagyobb legyen valamennyivel a betűmèret? Vagy èn magamnak hogy tudnàm mòdosìtani?

  7. #67
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Remélem itt választ kapok.

    Tapasztaltabb casheseket kérdeznék arról, hogyha esetleg arra vetemednék, hogy szeretnék megtanulni cégézni, akkor milyen limiten induljak útnak és hogy mondjuk rushon érdemes-e belefogni? Nem a teljes fogalmatlanságot gondolom magamról post-flop terén, van már némi pókertapasztalatom is, de nem ez a fő profil és továbbra sem ez lenne, hanem az esengé. CG-t azért szeretnék tanulni, hogy más játékokban post-flop jobb döntéseket tudjak hozni, valamint hogyha időszűkében vagyok de pörgetni kell a rake-et, akkor tudjak egy-másfél órát rushon tolni. 500-as siderollt gondoltam erre elkülöníteni.
    Meg igazából az is kérdés, hogy FR vagy SH? SNG-ket főleg FR-en tolok, szoktam néha SH-t is, de nem jellemző, mert a buborékjáték annyira nincs a fejemben.

    Köszi.
    Ha főleg fullringezel, akkor kezdd Fullringen és sima asztalokon.
    A rush kicsit más világ, sokkal pörgősebb a játék, feszesebbek a játékosok.
    A sima asztalokon meg table select is egy jó fegyver, így több edget tudsz kikaparni főleg az elején, amíg megtanulsz játszani
    No Time For Nuts

  8. #68
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha főleg fullringezel, akkor kezdd Fullringen és sima asztalokon.
    A rush kicsit más világ, sokkal pörgősebb a játék, feszesebbek a játékosok.
    A sima asztalokon meg table select is egy jó fegyver, így több edget tudsz kikaparni főleg az elején, amíg megtanulsz játszani

    Köszi Waretraps. Akkor lesz itt még meló. Limit szerinted?


    S0nnyB1ack:
    Szerintem ki fog lógni, de ezt a sort keresd meg:

    <stylegrp id="tbl.btns.action.generic" language="default" >

    Alatta vannak a különböző sorok amikben állítod, feljebb már írtam, hogyan kell ezekkel bíbelődni.

  9. #69
    Őstag WARETRAPS avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 24.
    Hely
    svájci Alpok
    Hozzászólások
    1.319

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi Waretraps. Akkor lesz itt még meló. Limit szerinted?
    kicsit pötyögj 5 NL-en, aztán pár session után 10 NL.
    Annál nem kell magasabban egyelőre.
    6 asztal Fr-en eleinte kényelmes kell hogy legyen
    No Time For Nuts

  10. #70
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet WARETRAPS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kicsit pötyögj 5 NL-en, aztán pár session után 10 NL.
    Annál nem kell magasabban egyelőre.
    6 asztal Fr-en eleinte kényelmes kell hogy legyen
    Pont egybevágnak a tippel azzal amit gondoltam, köszönöm. 6 asztalon már remélem nem fogom magam elunni.

Oldal: 7 / 8 ElsőElső ... 5678 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •