Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (31) összesen
Like Tree22Likes

Téma: A svéd póker szabályozás

  1. #21
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 11. 24.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    Én örülnék neki ha csak magyarokkal játszhatnánk.hu teremben. nagyon sok béna magyar játékos van én sokkal találkozok és legalább magunk közt maradna a pénz a sok béna nem másnak bukná el hanem nekünk illl akkor már adómentes is lenne 100%
    pszibu likes this.

  2. #22
    Fanatikus tag Sword84 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 05.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    281

    Alapbeállítás

    Idézet kinamo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én örülnék neki ha csak magyarokkal játszhatnánk.hu teremben. nagyon sok béna magyar játékos van én sokkal találkozok és legalább magunk közt maradna a pénz a sok béna nem másnak bukná el hanem nekünk illl akkor már adómentes is lenne 100%
    Az lenne a legrosszabb!!! Isten ments, hogy 'drága' honatyáink is így gondolkozzanak! Helyedben törölném a hozzászólásodat!

  3. #23
    Idegen tricktrick1212 avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 10.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet kinamo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én örülnék neki ha csak magyarokkal játszhatnánk.hu teremben. nagyon sok béna magyar játékos van én sokkal találkozok és legalább magunk közt maradna a pénz a sok béna nem másnak bukná el hanem nekünk illl akkor már adómentes is lenne 100%
    te súlyosan sérült lehetsz
    pokermadness likes this.

  4. #24
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet kinamo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én örülnék neki ha csak magyarokkal játszhatnánk.hu teremben. nagyon sok béna magyar játékos van én sokkal találkozok és legalább magunk közt maradna a pénz a sok béna nem másnak bukná el hanem nekünk illl akkor már adómentes is lenne 100%
    omfg

    nagy bukó játékos szinte nincs, mivel mindenki csóró Magyarországon. nagy nyerő, kis nyerő viszont elég sok, akik "idegen" tőkét vonnak be a Magyar gazdaságba, és ebből adóval terhet cuccokat vesznek, számla, kocsi, ház, kiló kenyér...

    szóval a szolgáltató adózzon, nekünk meg köszönjék meg, hogy nem kifele visszük a pénzt mint a multik, hanem befele a dollárt, eurót.
    Zsoltika01, forexnub and PokerEdge like this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder straubbazsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    omfg

    nagy bukó játékos szinte nincs, mivel mindenki csóró Magyarországon. nagy nyerő, kis nyerő viszont elég sok, akik "idegen" tőkét vonnak be a Magyar gazdaságba, és ebből adóval terhet cuccokat vesznek, számla, kocsi, ház, kiló kenyér...

    szóval a szolgáltató adózzon, nekünk meg köszönjék meg, hogy nem kifele visszük a pénzt mint a multik, hanem befele a dollárt, eurót.
    Nem ez a lényeg. Azonnal megszűnne a profi póker lehetősége, egyszerűen nem lenne akció, hobbi játékosok tolnák centes, pár dolláros asztalokon (no rake, no profit; no adóbevétel).

  6. #26
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    nem kifele visszük a pénzt mint a multik
    <OFF>

    Kicsit off, de megint szemet szurt ez a baromsag, hogy divat lett mostanaban szidni a multikat.
    Meg lehet nezni, hogy a foglalkoztatas utan ki fizeti be az adokat, jarulekokat (a kedvezmenyes betelepulesi ido utan is) es ki alkalmazza feketen, vagy minimalberre bejelentve, zsebbe fizetve a dolgozoit.

    Nagyon sokan meglepodnenek, ha nyilvanossagra kerulne, hogy a megyar vallalkozasoktol mennyi be nem fizetett kozteher, elcsalt palyazati penz, stb... vandorol kulfoldre. A multi sem szent, de nagy (meg nagyobb) szarban lenne az orszag nelkuluk.

    Politikai vonalon azonban jobban hangzik vedeni a magyar cegeket, ezzel hazafisagot imitalva, valasztokat nyerve.

    </OFF>
    MrChaotic, forexnub and Ollie like this.
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  7. #27
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás

    Idézet straubbazsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem ez a lényeg. Azonnal megszűnne a profi póker lehetősége, egyszerűen nem lenne akció, hobbi játékosok tolnák centes, pár dolláros asztalokon (no rake, no profit; no adóbevétel).
    ez így igaz. én a "legalább magunk közt maradna a pénz" miatt írtam hogy itt nincs kitől nyerni...

    Idézet yoofej eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    <OFF>

    Kicsit off, de megint szemet szurt ez a baromsag, hogy divat lett mostanaban szidni a multikat.
    Meg lehet nezni, hogy a foglalkoztatas utan ki fizeti be az adokat, jarulekokat (a kedvezmenyes betelepulesi ido utan is) es ki alkalmazza feketen, vagy minimalberre bejelentve, zsebbe fizetve a dolgozoit.

    Nagyon sokan meglepodnenek, ha nyilvanossagra kerulne, hogy a megyar vallalkozasoktol mennyi be nem fizetett kozteher, elcsalt palyazati penz, stb... vandorol kulfoldre. A multi sem szent, de nagy (meg nagyobb) szarban lenne az orszag nelkuluk.

    Politikai vonalon azonban jobban hangzik vedeni a magyar cegeket, ezzel hazafisagot imitalva, valasztokat nyerve.

    </OFF>
    ha ez ennyire sértő, és ekkora baromság, akkor értelmezd multi nélkül amit írtam.
    felelőtlenség volt a részemről, belátom. itt a ki hoz pénzt, és ki visz pénzt volt a lényeg. multi helyett legyen akkor mumus cégek...

  8. #28
    Őstag yoofej avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    1.338

    Alapbeállítás

    Idézet kry eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez így igaz. én a "legalább magunk közt maradna a pénz" miatt írtam hogy itt nincs kitől nyerni...



    ha ez ennyire sértő, és ekkora baromság, akkor értelmezd multi nélkül amit írtam.
    felelőtlenség volt a részemről, belátom. itt a ki hoz pénzt, és ki visz pénzt volt a lényeg. multi helyett legyen akkor mumus cégek...

    nem serto, csak az zavar, hogy ebben a temaban is felrevezetik, felre tajekoztatjak az embereket, elfedve a valos problemakat
    “Life is like a game of poker: If you don't put any in the pot, there won't be any to take out”

  9. #29
    kry
    kry nem elérhető
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 04. 16.
    Hozzászólások
    1.163

    Alapbeállítás


  10. #30
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet qwert987 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szeretném felhívni a figyelmet hogy olyan orszàgban élünk ahol épp idén tíltották be a szerencsejáték legelterjedtebb formáját, ahol a sportfogadò irodàk minimális szponzorációs tevékenységet folytatnak és egy kicsit bigott keresztény pàtosz kezd belengeni minden kormànypárti megnyílvánulást. Az adórendster pedig szinte minden területen túladóztat. Ezek után minimális esélyt adok arra, hogy normális, elfogadhatò mértékű adò lesz kivetve. Nem lennék melepve ha hu termekbe lennénk beterelve ahol csak egymás ellen nyomhatjuk. Igy ezek a cikkek csak arra jòk hogy legyen összehasonlìtási alapunk milyen szar politikai környezetben élünk.
    A romai katolikus vallás nem tiltja a szerencsjátékot csak a protestáns...( pl Amerikába is ezért vannak a kaszinók indián tulajdonban) szóval inkább nézz utána mielőtt okos vagy...

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •