Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Nem tudok uj blogbejegyzest inditani.

  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 09. 06.
    Hozzászólások
    9

    Alapbeállítás Nem tudok uj blogbejegyzest inditani.

    Egy jokora blogpiheno utan szeretnek egy bejegyzest irni de egyszeruen nem talalom a gombot amivel el lehetne ezt kezdeni.

    A fooldalon jobb oldalt csak a "Blog inditasa" gomb van amire ha ramegyek akkor megjlennek az elozo bejegyzeseim de sehol se latok olyat peldaul, hogy uj bejegyzes.

    Ezen felul ami meg erdekes, hogy a legutobbi blogom teljesen eltunt ugy tunik.

    Póker blogok / Mr. Pi / Hát eljött a február is | Online poker, Rakeback, Póker bónusz
    Nem jelenik meg abszolut semmi a linkre kattintva.

    Beleneznetek ebbe legyszi?

    Aminek meg orulnek az az volna ha meggnyugtatnatok, hogy mostmar teljesen biztonsagban vannak a PA userek es kodok mert meg ketelyeket erzek magamban a site biztonsagaval kapcsolatban. (ez is 1 ok amiert nem irtam eddig blogot)

    Koszi,
    Pi.

  2. #2
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Ha valaki ellopja egy forumos felhasznaloneved es jelszavad, akkor is mitol is leszel te olyan baromi nagy veszelyben?

  3. #3
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Megnéztük. Egyelőre nem tudunk segíteni, mert programozó kell hozzá. Hétfőn reggel kezelésbe vesszük a dolgot.

  4. #4
    Újonc Mr. Pi avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Ugy tunik mar tudok uj blogbejegyzest inditani de az utolso bejegyzesem meg mindig ures. (lasd link az elso postban).

    Koszi!

  5. #5
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Nincsen semmi hiba. Minden blogbejegyzésed megvan.

    Úgy néz ki, hogy valószínű véletlen két felhasználót is létre hoztál.

    Mr. Pi
    Mr.Pi

    A szóközös verzió az amit eddig használtál.

    Póker blogok / Mr. Pi | Online poker, Rakeback, Póker bónusz


    Ha megnézed a topikot a Mr.Pi felhasználóval indítottad, de az utolsó bejegyzésed már Mr. Pi felhasználóval tetted meg.

  6. #6
    Újonc Mr. Pi avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 01.
    Hely
    Magyarország
    Hozzászólások
    43

    Alapbeállítás

    Hah wtf. Fogalmam sincs, hogy mit csinaltam de kesz szerencse hogy most a laptoprol irtam ide es kiderult

    Mindenesetre lesz mirol beszamolnom, szoval a kovetkezo napokban szamithattok egy jo kis bejegyzesre
    Romsy, dfecco23 and Holdenper like this.

  7. #7
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    Sziasztok! nekem is elkelne némi segítség! szerdán tervezem folytatni a mentál coachos elmélkedéseimet. ahhoz, hogy a folytatás érthető és értelmezhető legyen a korábban megjelent anyagba kódokat kellene beillesztenem, illetve kiemeléseket kéne tudnom eszközölni a szövegben. korábban sikerült belejavítani a megírt és közzétett anyagba, de mostanra vagy nem találom az ikont, vagy bizonyos idő után ez már nem lehetséges. nekem az is megfelelne, ha az Adminnak elküldhetném emailben a javított verziót, és egyszerűen kicserélnétek nekem. minden megoldás érdekel. köszi music74
    DawiC likes this.

  8. #8
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet music74 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! nekem is elkelne némi segítség! szerdán tervezem folytatni a mentál coachos elmélkedéseimet. ahhoz, hogy a folytatás érthető és értelmezhető legyen a korábban megjelent anyagba kódokat kellene beillesztenem, illetve kiemeléseket kéne tudnom eszközölni a szövegben. korábban sikerült belejavítani a megírt és közzétett anyagba, de mostanra vagy nem találom az ikont, vagy bizonyos idő után ez már nem lehetséges. nekem az is megfelelne, ha az Adminnak elküldhetném emailben a javított verziót, és egyszerűen kicserélnétek nekem. minden megoldás érdekel. köszi music74
    Szia,

    jól sejtetted, egy bizonyos idő után eltünik minden módosítási lehetőség.

    Változtatási igényedet kérlek írd meg az info kukac pokerakademia pont com címre!

    Üdv.:
    GoodGame

  9. #9
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 12. 15.
    Hozzászólások
    140

    Alapbeállítás

    köszi goodgame! így lesz!

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 18.
    Hozzászólások
    47

    Alapbeállítás

    Én se tudok blogolni pedig szeretnék segitene vki?

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •