Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (42) összesen
Like Tree44Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 11. 26

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Érdekes póker partik - 2012. 11. 26

    Lapok:
    Játék: NLHE Cash Game Poker
    Játékosok: 9 fő
    Pozició: Dealer
    Kis vak: 10.000,-Ft
    Nagy vak: 20.000,-Ft

    Élőben pókerezel az egyik kártyaterem elzárt pincéjében, ahol az átlagnál magasabb téten folyik a játék. Ide nem engednek le akárkit, Téged is csak azért (most először), mert már 2 éve folyamatosan játszol a terem "normál" asztalain és fél éve a főnök testvének a lányával, Tündével kavarsz. Lent a hangulat egészen más, mint odafent: a kormány intézkedései ellenére itt szabad dohányozni, a melletted lévő úr pont most kezd rá egy havannai szivarra, a veled szemben ülő 50-es öltönyös figurának (valahol már láttad a tévében egy pénzügyi riportban, de a neve nem ugrik be) meg pont most önti a pincér az 1965-ös Glenfarclas Family Cask whiskey-t. Az adott leosztás előtt pont bejön két csinos lány, aminek nem örülsz, mert ász-dámát kapsz, a figyelem viszont a lányokra terelődik. Az UTG-ben ülő játékos limpel, mindenki más azonban dob. Te 80.000,-Ft-ig emelsz, amire a vakok is dobnak. Az UTG-ben egy 20-as évei végén járó srác ül, akit fentről ismersz, már sokat játszottál vele. Jó játékos, a pókerből él évek óta, ABC pókert játszik. A flopra Q94 érkezik, az UTG passzol, te 120.000,-Ft-ig emelsz, amit ő megad. A turn 2 ellenfeled ismét passzal nyit, mire te 280.000,-Ft-ig emelsz. Ellenfeled most 750.000,-Ft-ig emel vissza. (Zsetonméretek a fenti képen.) Mi ellenfeled legvalószínűbb lapja?


    Tovább a partihoz

  2. #2
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    van ehhez hasonló játék valahol bp-n?
    nV6TR likes this.
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  3. #3
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Érdekel Tünde, mi?

    Egyébként ekkoráról még nem hallottam, amit biztosan tudok, hogy Gyuri Bácsi rendezett régebben privát 1k/2k-es partikat, nagyon deepen, missivel, élővakkal, Balaton környékén. Aki jár élőzni, tudja kicsoda ő.
    De ezek nem spontán, nagy pénzes szerveződések, hanem előre megbeszélt dolog. Hogy van-e még vagy lesz azt nem tudom.

  4. #4
    Újonc
    Csatlakozott
    2010. 09. 23.
    Hozzászólások
    20

    Alapbeállítás

    Biztos van, csak nem az egyik terem pincéjében, hanem valamelyik budai villában!
    redoubtable and svedlany like this.

  5. #5
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    ABC pokert játszó feszes megélhetési játékos UTG limpel?
    zulusierra likes this.

  6. #6
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    A Tündét én is megb*sznám

  7. #7
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ABC pokert játszó feszes megélhetési játékos UTG limpel?
    Ne tudd meg Tünde jelenléte mikre képes...
    fejes1988 and arabraB110 like this.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 04. 11.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    jó sztori, érdekes leosztás, ha valóban megtörtént kiváncsi lennék a végkifejletre

  9. #9
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Egy jó játékos nem fog 10-20K-n openlimpelni szerintem. Én JT-re böktem, mert matematikailag az a legvalószínűbb lap.
    A feladványban meg nem volt érdemi infó, szóval mivel az lehet a legtöbb kombinációban nála, ezért az lesz a legvalószínűbb...
    Ami még érdekes, hogy AQ-ra jóval kevesebben szavaztak, mint KK+ra..bár egyikre sem illik a pre játék, de AQ-val valami weaktight-scaredmoney magyarázat lehet a limp-callra, de KK+ semmi értelme
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  10. #10
    Tag
    Csatlakozott
    2012. 05. 05.
    Hely
    Mezőkövesd
    Hozzászólások
    199

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy jó játékos nem fog 10-20K-n openlimpelni szerintem. Én JT-re böktem, mert matematikailag az a legvalószínűbb lap.
    A feladványban meg nem volt érdemi infó, szóval mivel az lehet a legtöbb kombinációban nála, ezért az lesz a legvalószínűbb...
    Ami még érdekes, hogy AQ-ra jóval kevesebben szavaztak, mint KK+ra..bár egyikre sem illik a pre játék, de AQ-val valami weaktight-scaredmoney magyarázat lehet a limp-callra, de KK+ semmi értelme
    szted JT-zel megteszi ezt a move-ot egy abc játékos?

    am én 99re nyomtam bár nem is néztem végig a lehetőségeket... am ha feszes a 4es párt utg insta-foldolja...

Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •