Oldal: 29 / 79 ElsőElső ... 19272829303139 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 281 - 290 (788) összesen
Like Tree115Likes

Téma: Betfair poker

  1. #281
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 07. 31.
    Hely
    Perth
    Hozzászólások
    133

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lejátszottam múlthéten 832 sng-t és a skill and go végeredményénél csak 680 pontot ír...
    Másnál sem egyezik,vagy csak nálam?
    Én úgy tudom, hogy az nem csak darabszámtól függ, azt hiszem szokott lenni rá valami hosszú képlet, ahol számít a nevezési díj, helyezés, darabszám stb, de részvételi feltételeknél biztos le van írva pontosan.

  2. #282
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet Lancelot eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy tudom, hogy az nem csak darabszámtól függ, azt hiszem szokott lenni rá valami hosszú képlet, ahol számít a nevezési díj, helyezés, darabszám stb, de részvételi feltételeknél biztos le van írva pontosan.
    ha az összesen utolsó lettem volna akkor is több pontnak kéne lenni....van letölthető táblázat a pontszámításra.

  3. #283
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    mennyi pénzt lehet így nyerni?

  4. #284
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Tét, mennyiség, asztalszám, meg roi függő...

    7$ abival, 5% roival, többasztalos sng-knél heti 6-700 játéknál 100$, vagy valamivel afelett lehet hozni (FR, vagy SH STT esetén ehhez magasabb játékszám, vagy roi, vagy abi kell, mert a nevezők száma is számít ha jól tudom)
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #285
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    Svodín
    Hozzászólások
    642

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tét, mennyiség, asztalszám, meg roi függő...

    7$ abival, 5% roival, többasztalos sng-knél heti 6-700 játéknál 100$, vagy valamivel afelett lehet hozni (FR, vagy SH STT esetén ehhez magasabb játékszám, vagy roi, vagy abi kell, mert a nevezők száma is számít ha jól tudom)
    Fordítva van...heads up-ért kapod a legtöbb pontot átlagosan,aztán sh,fr,és 30emberesekért a legkevesebbet.

    Na de mindenkinek rendben van a múltheti skill and go eredménye? Support csak a sablon szöveget válaszolta,hogy utánanénznek....

  6. #286
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 07. 07.
    Hozzászólások
    13

    Alapbeállítás

    Idézet torzon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fordítva van...heads up-ért kapod a legtöbb pontot átlagosan,aztán sh,fr,és 30emberesekért a legkevesebbet.

    Na de mindenkinek rendben van a múltheti skill and go eredménye? Support csak a sablon szöveget válaszolta,hogy utánanénznek....
    Nálam minden ok, annyi pont amennyi jár.

  7. #287
    Lelkes újonc Gy3pm3st3rk3 avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 18.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    59

    Alapbeállítás

    Problémám lenne , kíváncsi vagyok járt e már így valaki. Kiutaltam a betfair-től pénzt és konkrétan alig jött meg valami. Mondom mi történt konkrét összegek nélkül mondjuk 100$-t alapul véve.
    Levontak 15$ kezelési költséget,jutalékot vagy mit tudom én mit. Pofátlan, de elfogadom. A maradék 85-nek a FELE! eltűnt,(szerintük a köztes amerikai bankok költségei) aztán a maradék 42 ből az erste rátett 2000ft(kb10$) banki költséget. Így lesz a betfairnél 100$-ból 32$. Sima banki utalás. Tudom van neteller meg skrill de egyik teremnél sem volt ilyen. Másik ongame-es teremben is játszom mint a redkings, bwin és soha nem volt ilyen. Át akarnak baszni vagy mi? Aki tud szóljon hozzá. Köszi

  8. #288
    Fáradhatatlan grinder TheHUNuT9s avatara
    Csatlakozott
    2010. 07. 12.
    Hozzászólások
    611

    Alapbeállítás

    Ez így elég nagy szívás,
    MB-re csak annyit enged kifizetni amennyit befizettem?
    Többit csak Bankszámlára lehet kikérni?

  9. #289
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet Gy3pm3st3rk3 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Problémám lenne , kíváncsi vagyok járt e már így valaki. Kiutaltam a betfair-től pénzt és konkrétan alig jött meg valami. Mondom mi történt konkrét összegek nélkül mondjuk 100$-t alapul véve.
    Levontak 15$ kezelési költséget,jutalékot vagy mit tudom én mit. Pofátlan, de elfogadom. A maradék 85-nek a FELE! eltűnt,(szerintük a köztes amerikai bankok költségei) aztán a maradék 42 ből az erste rátett 2000ft(kb10$) banki költséget. Így lesz a betfairnél 100$-ból 32$. Sima banki utalás. Tudom van neteller meg skrill de egyik teremnél sem volt ilyen. Másik ongame-es teremben is játszom mint a redkings, bwin és soha nem volt ilyen. Át akarnak baszni vagy mi? Aki tud szóljon hozzá. Köszi
    A hivatalos válaszuk ez volt, amit irtál?
    "a köztes amerikai bankok költségei"

    Régebben a moneybookersnél is volt egy időszak, amikor nem volt magyar számlájuk és súlyos ezreket jelentett a nemzetközi átutalás több bankok keresztül.

  10. #290
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 14.
    Hozzászólások
    4

    Alapbeállítás

    Nem volt ilyen problémám a teremmel, korrekt volt a cashout.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •