Oldal: 425 / 709 ElsőElső ... 325375415423424425426427435475525 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.241 - 4.250 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4241
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    MB-nél nem sieti el a support, eltelhet egy hét is mire válaszolnak, 2-3 nap után még nem aggódnék.

  2. #4242
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    ok,akkor várok.

  3. #4243
    Őstag
    Csatlakozott
    2007. 11. 15.
    Hozzászólások
    1.219

    Alapbeállítás

    Idézet PokerEdge eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én írnék nekik, abból baj nem lehet. Viszont a személyi és a lakcímigazolás mellett nem kértek még esetleg egy jogsi, vagy egy útlevél másolatot? Eddig úgy tudtam, hogy szokták kérni.
    Nem szoktak kérni másik igazolványt.

  4. #4244
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 19.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Sziasztok! Lenne pár kérdésem MBvel kapcsolatban, most hoztam létre az accom.


    1.) Lakcím igazolás és bankkártya feltöltés szükséges ahhoz, hogy tudjak feltölteni mb-re pénzt ? Vagy ráér később is?

    2.) Banki átutalással szerenék feltölteni, ami elvileg ingyenes és 2-5 munkanapba telik. Ezt netbankon keresztül tudom intézni ?

    3.) MB pénzneme dollár, de a bankszámla forint alapú amiről szeretnék feltölteni, milyen árfolyamon fogja átváltani? Ezzel mennyit bukok kb?

    4.) 10 eurós bónusznak megfelelő dollárt jóváírják mihelyt átutaltam vmelyik pókerterembe?

    Köszönöm a válaszokat !

  5. #4245
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 09. 19.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    71

    Alapbeállítás

    Sziasztok !

    Létrehoztam mb skrill számlát itt az akadémián keresztül és 4 nap múlva meg befizettem WH-re az itteni linkről. Mennyi idő még megérkezik mb-re a bónusz kb? Köszönöm

  6. #4246
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet petskate eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

    Létrehoztam mb skrill számlát itt az akadémián keresztül és 4 nap múlva meg befizettem WH-re az itteni linkről. Mennyi idő még megérkezik mb-re a bónusz kb? Köszönöm
    Szia,

    Jellemzően egy munkanap szükséges a jóváíráshoz, ha több nap alatt sem írnák jóvá a számládon az összeget, kérlek jelezd az info kukac pokerakademia com -ra a felhasználóneved feltüntetésével.

    Üdv.:
    GoodGame

  7. #4247
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Hello!

    Van kb.1,5k$-om hufban, ezt szeretném MB-mre befizetni.
    Hogyan lenne a legolcsóbb?
    Gondolom ha nyitnék Magyar számlát, akkor mire odaér a pénzt össze-vissza oda-vissza váltogatják és sok% elmenne minden fee-re.
    Esetleg ha eleve dolláros Magyar számlát nyitnék?
    Illetve a másik gond, bár ez valszeg kikerülhetetlen, hogy nem akarom, hogy nyom legyen egy nevemen lévő számlámnak és az MB-mnek, de azert ha van rá tipp szóljatok.

  8. #4248
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Van kb.1,5k$-om hufban, ezt szeretném MB-mre befizetni.
    Hogyan lenne a legolcsóbb?
    Gondolom ha nyitnék Magyar számlát, akkor mire odaér a pénzt össze-vissza oda-vissza váltogatják és sok% elmenne minden fee-re.
    Esetleg ha eleve dolláros Magyar számlát nyitnék?
    Illetve a másik gond, bár ez valszeg kikerülhetetlen, hogy nem akarom, hogy nyom legyen egy nevemen lévő számlámnak és az MB-mnek, de azert ha van rá tipp szóljatok.
    Azokat a feltételeket, amiket írtál (minél olcsóbb és ne szerepljen a bszládon az MB) leginkább egy csere business oldaná meg.
    A hivatalos pénzcsere topikot itt találod, légy kiemelten óvatos ilyen összeggel, ugyanakkor szerencsére a Póker Akadémia közösségén belül is találhatsz olyan ismertebb/elismert/sikeres pókereseket, akik fognak tudni Neked segíteni ebben.

  9. #4249
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 06.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet misirulez eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

    Van kb.1,5k$-om hufban, ezt szeretném MB-mre befizetni.
    Hogyan lenne a legolcsóbb?
    Gondolom ha nyitnék Magyar számlát, akkor mire odaér a pénzt össze-vissza oda-vissza váltogatják és sok% elmenne minden fee-re.
    Esetleg ha eleve dolláros Magyar számlát nyitnék?
    Illetve a másik gond, bár ez valszeg kikerülhetetlen, hogy nem akarom, hogy nyom legyen egy nevemen lévő számlámnak és az MB-mnek, de azert ha van rá tipp szóljatok.
    privát ment
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  10. #4250
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    privát ment
    Pontosan erre gondoltam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •