Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (25) összesen
Like Tree14Likes

Téma: NL100 TPTK reg raise cbet ellen

  1. #11
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet differentborder eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Amit ezen a flopon bluffraisel azt szerintem folytatni fogja blank turnökön
    Egy értelmes játékos milyen lappal fog floppon callolni és blank turnon ch/foldolni?

    Szerk.:
    Ameddig 0 infónk van a raisecbet rangeről addig biztosan nem lesz hiba a dobás, főleg hogy ha kategorizálni kéne és semmiképp se gondolom, hogy ez egy jó bluff spot lenne amit tovább nehezít a nem kimagaslóan nagy raisecbet stat.
    Majd ha lesz legalább egy hangyányi note hogy mikor mivel honnan mennyit raisel milyen tipusu lapokkal kicsodák ellen akkor lehet gondolkozni de addig sötétben tapogatózás az egész szerintem.
    Utoljára módosítva: misirulez által: 2012. 11. 30. 14:31
    Cream, BelaKecske and Roleks like this.

  2. #12
    Pro Team tag BaLa avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 06.
    Hely
    VBA
    Hozzászólások
    1.950

    Alapbeállítás

    Fold a flopon.
    kanrich_, R1per2 and Arsen like this.
    "ne arra gondolj, hogy többet lehet bukni, hanem hogy többet lehet nyerni :V"

  3. #13
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet már a flop raise-re dobnék.
    Idézet BaLa eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Fold a flopon.
    Mint mezei holdemesnek weaknek tűnik, de nyilván nem az.
    Kifejtenétek?

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    én is csak akkor callolnék ezen a flopon ha végig megyek a kezemmel. ha lejön a flush lehet dobni
    azért flop fold mert ott kell dönteni a stackünkről.

  5. #15
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    annyi, hogy ha nincs elképzelésünk arról, hogy az ellenfél mit blöfföl, mikor folytatja turnon, mivel és milyen riveren pushol , akkor a vak játék helyett célszerűbb floppon dobni.
    Arsen and Cream like this.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2011. 05. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    763

    Alapbeállítás

    Jó lenne tudni, hogyan áll hozzá a 3barrelhez. Ha jó és képes harmadikat lőni, akkor mindenképpen eldördül szerintem. Ha keze van és nálad jobb, akkor azért, ha rosszabb, akkor meg azért (blöffből). Úgyhogy törnön én azt dönteném el, hogy hajlandó vagyok-e megadni egy river all int. Ha igen akkor törn Call, ha nem, akkor fold.

    Ha floppon úgy gondoltad elől vagy, akkor viszont a törn nem változtat sokat (A2 vagy 53s 10% CC-be nem igen fér bele). Tehát ha floppon azért adtál meg, mert elől vagy, akkor viszont végig kell vinni.

    Törnön nem emelnék vissza, nem látom, hogy milyen nálam jobb lapot dobna, vagy milyen rosszabbal adna meg. Csak azért, hogy a húzóját fizettessük: nem emelnék. Lehet max. 20-25%-a, hogy bejön a húzója riverre.

    Magam részéről nem tartom túl agrónak az ellent, flop c/r sem kimagaslóan sok, floppon én erősen elgondolkodtam volna a dobáson. Azért is, mert a mi UTG+1 emelés tartományunk tele van ászokkal, ezt talán ő is tudja, és ennek ellenére emel vissza. Azt tehát alapból nem gondolhatja, hogy egy visszaemelésre dobunk egy vélhetően jó kísérővel rendelkező A-t. A megadott infók alapján inkább jó kézre teszem, mint blöffre, vagy gyengébb párra, amit törnön blöffbe fordít.

  7. #17
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet thomyca eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    (A2 vagy 53s 10% CC-be nem igen fér bele).
    Fontos, hogy ha látunk ott 10%.-ot akkor meg kell nyitni stoveot és kibogarászni benne van-e az A2s etc. mivel teljesen egyértelmű, hogy ez a range soha nem változik senki ellen, soha nem fogja pl. figyelembe venni egy pre callnál az ellen postflop tendenciáit és soha nem fog ezekhez semennyire alkalmazkodni, a range az mindig mindenki ellen pontosan ugyanazokból a lapokból fog állni.

  8. #18
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Biztos van akinél tényleg így lesz
    De amúgy egy button range-ből, ha a vakok nem squeeze happy-k elég nehéz bármit is kizárni, pozícióból elég tágan callolhat, főleg ha kiszúrt vmit, amire építhet.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder erikkke avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 22.
    Hely
    dabas
    Hozzászólások
    702

    Alapbeállítás

    mi lett a váge?

  10. #20
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos van akinél tényleg így lesz
    De amúgy egy button range-ből, ha a vakok nem squeeze happy-k elég nehéz bármit is kizárni, pozícióból elég tágan callolhat, főleg ha kiszúrt vmit, amire építhet.
    És én nem ugyanezt mondtam.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •