Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (24) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Érdekes póker partik - 2012. 11. 30

  1. #11
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    betelek inkább én is, nem kötelező berakni mindent turnon. ráadásul a gyengetptől-3. párt cr-re talán dobják, betre viszont nem, had javuljanak.
    Floppon a call nem zseniális, de sokkal jobb mint a bet vagy a cr lenne.
    Utoljára módosítva: BelaKecske által: 2012. 11. 30. 14:06
    Zsoltika01 likes this.

  2. #12
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    simán betelnék, azt is adná mindenki, és nem annyira riasztja el őket mint a check/raise amit hiába tervezünk könnyen átmehet check back-re... kivéve az emelőt, de őt meg úgyis reraiseljük, szóval nem értem miért jó a check/raise, sima betben több értéket látok...

  3. #13
    PA addict naggeri avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    3.367

    Alapbeállítás

    nemtom, az hogy előlről belebetelek 10 emberbe ugyanúgy riasztó mint a c/r
    ha már agyhalottak, akkor azért a c/r mert lehet valaki talál egy olyan lapot amivel képes lesz valami okosságra, és akkor legyünk már inkább nagyobb potban mint kisebben.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gondoltam kifejtem, hogy miért totál értelmetlen ez a feladat (azon kívül, hogy a sztori mókás), de rájöttem, hogy tök felesleges. Azért arra kíváncsi lennék hány profival konzultált a feladvány írója a válaszhoz, mert nekem random, kalapból előhúzósnak tűnik a megoldás.

    Pre limp még elfogadható, de flop c/c nekem nem tetszik, akkor inkább lead, vagy CR (ha már sokszor hívogat az ellenfél). Ha flopon c/c-oltunk, akkor nekem a CR lenne az utolsó válaszom turnön. Miért akarjuk kizárni a többi játékost? Miért akarunk K9o-t, vagy A6o-t dobatni?

    Vagy donk, amit meg is raiselhet, vagy ha nem, akkor is lesz néhány call, és a kezünkbe vesszük az irányítást. Vagy c/c, és talán MW tarthatjuk a potot, és sok gyengébb lapot bent tarthatunk. Ha meg c/c, és úgy gondolom gyakran túlértékeli a lapjait, vagy bluff-happy, akkor river CR. Ha meg MW marad a pot, és félünk, hogy gyengébb Kx mögécheckelhet, akkor donk (utolsó lehetőséggel keresünk ezek közül a legkevesebbet, de még azzal is kb annyit, mint a turn CR-rel imo).
    Flop cr-nek mi értelme? 6way potban akarunk egy cs fishekkel teli asztalon wp-zni oop?
    termin likes this.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #15
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    Idézet naggeri eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nemtom, az hogy előlről belebetelek 10 emberbe ugyanúgy riasztó mint a c/r
    ha már agyhalottak, akkor azért a c/r mert lehet valaki talál egy olyan lapot amivel képes lesz valami okosságra, és akkor legyünk már inkább nagyobb potban mint kisebben.
    a társaság nem úgy tűnik mint aki egy "betelek 10 ember ellen"-től megijed, viszont annyi eszük talán még maradt, hogy egy check/raise-nél elgondolkodjanak hogy "valami nem oké, jobb lesz kiszállni" de ha már fishekről beszélünk, akkor a check/raise se túl ijesztő, akkor meg inkább rögtön betelnék, de vastagon. semmi check

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    remek, életszerű feladvány. jómagam is naponta kerülök ilyen szituációkba, sokat lehet tanulni belőle.
    de most komolyan, mi értelme van ennek a ratyiságnak?
    Holdenper, kukiszabi and $NoName$ like this.

  7. #17
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Flop cr-nek mi értelme? 6way potban akarunk egy cs fishekkel teli asztalon wp-zni oop?
    Nem sok, meg marha spewy. Bár ha a többiek dobnak HU-ban egy széles rangeből valószínű több mindent tudunk dobatni...de a c/c-nek sincs sok értelme szerintem. Nem vagyunk elég deepek.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  8. #18
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 11. 11.
    Hozzászólások
    152

    Alapbeállítás

    Most komolyan utg+1 limp/callolgat, lyuksorra gyúr floppon és ez bekerült ide okításnak?
    Utoljára módosítva: $NoName$ által: 2012. 12. 01. 10:41

  9. #19
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Ha foggalmam sem lenne a pokerrol vagy csak halvanyan, akkor is lehetne tudni h a feladvany szerzoje a chrt latja, mint helyes opcio, mert a valasz lehetosegek kozul csak annyi szerepel, h bet. De bet mennyi?Szal igy h nincs konkretizalva a betsizing igy faceup.

    Ha meg pure pokeres szemmel nezem a helyzetet ebben a spotban, egy kover turn bet az sokkal jobb...

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 03. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    12

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    remek, életszerű feladvány. jómagam is naponta kerülök ilyen szituációkba, sokat lehet tanulni belőle.
    de most komolyan, mi értelme van ennek a ratyiságnak?
    Szerintem jó poén a feladvány és egyszer egyszer simán belefér egy ilyen. Az hogy a bet jobb megoldás lehet, azt meg kitárgyaljuk a fórumon és kész.

    Inkább azt nem értem, hogy te miért olvasod ezt az oldalt egyáltalán? Állandóan fikázol, közben meg törzsvendég vagy. Nem értem. Ha nekem valami nem tetszik, akkor azt nem nézem. Olyan vagy mint azok akik állandóan fikázzák a BK-t meg a többi ilyen produkciót, de többet tudnak még a kulisszatitkokról is mint sok hardcore rajongó.
    Ha nem tetszik, ne olvasd. Vagy ha már ennyire PA függő vagy, akkor olvasd, de ne írj és ne keltsd feleslegesen a negatív hangulatot.
    naggeri likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •