Eredmény: 1 - 9 (9) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 27.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás Hyper SNG - Melyiket válasszam HU vs 6max?

    Sziasztok!

    Rég óta olvasom már az oldalt. Eddig csak read-only voltam, most viszont elérkeztem egy pontra, amiben kérném a segítségeteket.

    Munka mellett szeretnék foglalkozni a pókerrel. Jelenleg egy informatika cégnél vagyok fejlesztő, azonban ki szeretném magam próbálni ezen a területen, és nem mellesleg jólenne egy kis zsebpénz

    Hobbi szinten már játszom egy ideje. Itt kipróbáltam a holdemen belül már kb mindent.
    Legnagyobb sikeremet SNG területén értem el. Idén év elején kb 2 hónap alatt sok tanulás és játék mellett lement a partypokeren kb 2000 SNG, amit kb 8%-os ROIval játszottam. Itt valószínű volt upswing is. Ez turbo 9max SNG volt, és a végén már 12-16 asztalon játszottam
    De ezen kívül játszottam már cash gamet, ami annyira nem jött be, próbáltam néha MTT-t is, de ez munka mellett véleményem szerint esélytelen.

    Ezen kívül jelenleg a hyper HUSNG világában próbálgatom magam. Itt még kicsi a minta(nem mintha az előző nagy lenne), és még eredménye sincs nagyon.

    Amiért a tanácsotokat szeretném kérni az az, hogy melyik játékot lenne érdemesebb elkezdeni komolyabban is tanulni. A 9max kis mintán ment, de a 6max jobban vonz, és ha komolyan gondolom a játékot, akkor azt kell erőltetni szerintem, ha feljebbi téteken is akarok rendesen grindelni.

    Jelenleg 3,5$-on játszom a PS-en. Ha már látnám, hogy van eredménye a dolognak, akkor egy 100-200 beülővel számolva 15$-os szinten tudnék már játszani. Azonban ezt megfelelő tudás hiányában nem szeretném megtenni.

    Úgy gondolom, hogy ezen a szinten már munka mellett napi 1-2 óra+hétvégékkel azért már lehet eredményt elérni. A jelenlegi munkámat nem szeretném feladni, mivel szeretem csinálni, és meg is lehet belőle élni szerencsére, csak többet szeretnék. Erre lenne a póker.

    Melyik játékkal milyen ROI-t lehet elérni? a 6max-nál a több asztal nem gond. Esetleg váltsak termet, PS mennyire jó? Érdekelne a véleményetek.

    Üdv,
    citihill

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ha hyperezni szeretnél, akkor mindenképp válts termet, mert a profitod nagy részét a rb teszi ki, hosszú távon reálisan 1-2% roi hozható a játékból. Persze ha eléred a supernovát, akkor már megéri PS-en is.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 27.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet jabyga eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha hyperezni szeretnél, akkor mindenképp válts termet, mert a profitod nagy részét a rb teszi ki, hosszú távon reálisan 1-2% roi hozható a játékból. Persze ha eléred a supernovát, akkor már megéri PS-en is.
    Értem. Melyik termet ajánlod?
    Mindkét játékból 1-2% a várható roi? Mert akkor a multitabling miatt jobb a 6max, nem?

  4. #4
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Hely
    Nagyatad
    Hozzászólások
    2.431

    Alapbeállítás

    Ahol relatív sok indul és jó rakebacket lehet elérni. Nem vagyok tisztában azzal, hogy melyik termekben milyen a kínálat, mert nem játszok hypert sng-t. Én körülnéznék ongame-n és ipokeren.
    "Az tény, hogy változik a világ, de, hogy a mikro szinten is ez agresszív cbet postflop megy azért ez durva."

    "Akkor minek az ante magyarázd már el? hogy gyorsabban fogyjon a zsetonom? tehát 2 9 különböző színnel megadok mert cassa mániás vagyok(játékkényszer),gyakorlatilag az ante korszakban nincs játék "leszarombebaszom".És különben is ha ante- t hallok vak allin minden leosztásnál oszt lehet játszani."

  5. #5
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    Ha komolyan gondolod a játékot, akkor nyilván a HU a megfelelő választás.

  6. #6
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    PSen 3-4% ot lehet hozni 15$ig 2 asztalon grindolva, +mellé még beesik egy kis apró RBből. Nem hinném hogy hyper HUSNGben ennél lenne jobb ma a piacon.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  7. #7
    Fanatikus tag Wasp avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    406

    Alapbeállítás

    az általam ismert legnagyobb nyerő grinder 6max hiperturbós, de hyper hu-val is lehet szépen nyeregetni. Én azt mondom, ha úgysem főállás, válaszd azt, amelyik jobban szórakoztat.
    Utoljára módosítva: Wasp által: 2012. 11. 27. 23:45
    Online poker ügyelet játék és backelés 7/24

  8. #8
    Pat
    Pat nem elérhető
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    161

    Alapbeállítás

    "...de a 6max jobban vonz, és ha komolyan gondolom a játékot, akkor azt kell erőltetni szerintem..."

    Erre ment.

  9. #9
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 27.
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    Idézet Wasp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    az általam ismert legnagyobb nyerő grinder 6max hiperturbós, de hyper hu-val is lehet szépen nyeregetni. Én azt mondom, ha úgysem főállás, válaszd azt, amelyik jobban szórakoztat.
    Értem. Az igazság az, hogy a hu vonz most jobban. Szeretném megtanulni a postflop játékot is, és azt gondolom 6max-ban erre nem nagyon van szükség. Itt az akadémián lévő mrj-s videók úgy gondolom kezdésre tökéletesek. Big thx érte mrj.
    A 6max mellett szól mondjuk, hogy régen 9maxoztam, tehát ez a típus gondolom közelebb van hozzá.

    Szóval valószínű a HU-t fogom elkezdeni, ha más nem, arra jó lesz az a tudás, hogy a 6max végjátékban jobban teljesítsek

    Ha esetleg tudtok oktatóanyagokat, videókat, bármit, kérlek osszátok meg velem(akár privibe is)


    Köszi

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •