Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree3Likes
  • 3 Post By Sindu

Téma: Valódi pénzes pókert kínálhat a Zynga a Facebookon

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás Valódi pénzes pkert kínálhat a Zynga a Facebookon


  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    eleinte ... ez jó hír bárhogy is nézem

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder forexnub avatara
    Csatlakozott
    2011. 09. 23.
    Hozzászólások
    508

    Alapbeállítás

    mi ebbe az annyira jó? még kevesebb fish fogja a termekben tolni:S

  4. #4
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy olyan aki már 1-2 éve a ps/ftp/ongame/ipoker/stb termekben-hálózatokban szórja el a pénzét az most mind menne a fészbúkra klikkelgetni. Viszont a playmoneyprok lehet azt hiszik övék a világ, és low/mid stakes babérokra próbálnak majd törni. Csak kár, hogy mire ide elér, az angol regek leszedik a legtöbb érett fisht a fáról
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  5. #5
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy olyan aki már 1-2 éve a ps/ftp/ongame/ipoker/stb termekben-hálózatokban szórja el a pénzét az most mind menne a fészbúkra klikkelgetni.
    Nem, nyilván nem fog mindenki átmenni regulárkodni a fb-ra pokerezni egy rendszeresen ps vagy ftp játékos, de már az is jó a vadászó regeknek, ha néhány "like"-olás és iszonyat fontos "mit ettem", "melyik villamoson ülök" stb. státuszmegosztás közepette a korábban csak fb playmoney-s pókert játszó játékosok elszórnak itt jó pár $-t. Enélkül pedig eszükbe se jutna letölteni egy különálló pókerszoftvert, viszont mivel ez fb ez "menő".

    Az más kérdés, hogy mikorra ér hozzánk.

  6. #6
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 09.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    337

    Alapbeállítás

    Nem értem miért látjátok ezt rossz hírnek.
    Nyilván az a fish, aki eddig is pókerteremben játszott, az nem fog FB-ra menni játszani.

    Viszont új piac nyílik meg ezzel! Olyan emberek, akiknek eszük ágában nem volt eddig pókerezni, most facebookon keresztül belebotlanak[mivel FB függők - ha már ilyen farmolós szarságokra pocsékolják az idejüket, lehet h most pénzes pókerre], kipróbálják és akár elkezdenek pénzben játszani. Mintha vödörből öntenék a fisht a rendszerbe.

    Persze nem állítom, hogy így lesz, de megvan rá az esély, hogy ez lesz az eredménye. Sztem ezen a póker és a regularok csak nyerhetnek. Legrosszabb esetben nem változik semmi, de vesztenivaló bizonyosan nincs.
    Greyboy, forzadani3 and pszibu like this.

  7. #7
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem, nyilván nem fog mindenki átmenni regulárkodni a fb-ra pokerezni egy rendszeresen ps vagy ftp játékos, de már az is jó a vadászó regeknek, ha néhány "like"-olás és iszonyat fontos "mit ettem", "melyik villamoson ülök" stb. státuszmegosztás közepette a korábban csak fb playmoney-s pókert játszó játékosok elszórnak itt jó pár $-t. Enélkül pedig eszükbe se jutna letölteni egy különálló pókerszoftvert, viszont mivel ez fb ez "menő".

    Az más kérdés, hogy mikorra ér hozzánk.
    Persze, én is így értettem, hogy a többi klienses gyenge játékosok többsége marad a helyén, de az fb-n úgyis annyi halacska fog úszni, hogy nekünk ez nem is baj, mert a zyngánál is lesz egy csomó új...
    De jó lenne ott lenni a nyitásnál
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •