Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó
Eredmény: 71 - 80 (88) összesen
Like Tree96Likes

Téma: A mikrotétes sexylady409 high stakes asztalokon kaszált

  1. #71
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Bárcsak sok szekszilédi lenne
    Shaggy- Sexy lady ( Lyrics ... - YouTube
    remélem szénné nyeri magát

  2. #72
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 04. 14.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    513

    Alapbeállítás

    Idézet chapuisat eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sok izom jó játékos azért nem játszik HSen mert nincs rá lóvéjuk. Ugye nem képzeljük azt, hogy aki ott játszik és mondjuk van 2M dollárja az mondjuk 500x jobb játékos mint, akinek mondjuk 4000 dollárja van. Kiscsaj lehet izom jó és most van lóvája is hozzá, hogy bebizonyítsa. Azért ez nem sakk vagy tenisz.
    Ennyi.
    Tazar1981 likes this.

  3. #73
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Azért vicces, hogy páran mennyire nincsenek képben egy micro, meg egy HS/nosebleeds reg tudásbeli különbségével.
    De a csaj még a microt sem alázza az eredményei alapján. Persze jó példát mutat a többi rekreációs játékosnak, illetve a HS regek hosszútávon jól járnak vele, szóval wpggnhwd.

    2p2-ra amúgy feltolták az fb accja linkjét (mármint a valószínűsíthetőt)...nem is sexy lady
    OldRknight and Tazar1981 like this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #74
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért vicces, hogy páran mennyire nincsenek képben egy micro, meg egy HS/nosebleeds reg tudásbeli különbségével.
    De a csaj még a microt sem alázza az eredményei alapján. Persze jó példát mutat a többi rekreációs játékosnak, illetve a HS regek hosszútávon jól járnak vele, szóval wpggnhwd.

    2p2-ra amúgy feltolták az fb accja linkjét (mármint a valószínűsíthetőt)...nem is sexy lady
    Nincs értelme nekik magyarázni. Nekik az a játékos aki baszik minden ésszerűségre és van vér a pinájában és fel mer menni olyan szintre ahol annyit bukhat egy hand alatt, mint 2 éves micro keresete. De nem baj gondolkozzanak csak így nekünk is meg kell élni valamiből és itt az élet más területeire is gondolok.

  5. #75
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Egyedül barneystinson25 kommentjei értek itt valamit, azok legalább viccesek voltak, de a többi... Savanyú a szőlő, hogy nektek nincs mit elszórni HS-en ugye?

    Sztem nem kell aggódni, ha a hölgy nem bír leállni a magas tétes játékokon való bohóckodással, akkor úgyis át tolja a pénzét a regeknek.
    dfecco23 likes this.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  6. #76
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 30.
    Hozzászólások
    221

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyedül barneystinson25 kommentjei értek itt valamit, azok legalább viccesek voltak, de a többi... Savanyú a szőlő, hogy nektek nincs mit elszórni HS-en ugye?

    Sztem nem kell aggódni, ha a hölgy nem bír leállni a magas tétes játékokon való bohóckodással, akkor úgyis át tolja a pénzét a regeknek.
    A megfontoltság rögtön irigység meg savanyú szőlő. Érdekes és nem követendő világkép a tiéd.
    Utoljára módosítva: yeppiwasit által: 2012. 12. 01. 01:16
    MrChaotic and maxzol22 like this.

  7. #77
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet rockett eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egyedül barneystinson25 kommentjei értek itt valamit, azok legalább viccesek voltak, de a többi... Savanyú a szőlő, hogy nektek nincs mit elszórni HS-en ugye?

    Sztem nem kell aggódni, ha a hölgy nem bír leállni a magas tétes játékokon való bohóckodással, akkor úgyis át tolja a pénzét a regeknek.
    syntax error

  8. #78
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet yeppiwasit eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A megfontoltság rögtön irigység meg savanyú szőlő. Érdekes és nem követendő világkép a tiéd.
    írtam egy hosszú kommentet, de kitöröltem, próbáltam csak poénosra venni a figurát, de szokás szerint nem sikerült.
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  9. #79
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Nekem ha lenne a pókerszámlámon 500K$ mert bemákolok egy 215$ os WCOOP-t, akkor sem ülnék be on line még 3-6 ra sem, nem hogy magasabb tétre. Ezt egyszerűen mindenkinek tudnia kell, hogy hol van a helye! Ismerek valakit akinek a vagyona kb 70M+ és 6$ os átlagtéten játszik. Még a stormra is satelitezik!
    Mezo_gsi, Holdenper and yeppiwasit like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  10. #80
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem ha lenne a pókerszámlámon 500K$ mert bemákolok egy 215$ os WCOOP-t, akkor sem ülnék be on line még 3-6 ra sem
    Inkább az egészet feltennéd az angol-olasz meccsre?

Oldal: 8 / 9 ElsőElső ... 6789 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •