Oldal: 878 / 1746 ElsőElső ... 3787788288688768778788798808889289781378 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.771 - 8.780 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #8771
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljes resi lesz sztem, elfelejtették törölni a nagy versenyeket, a többi verseny struktúrája teljesen a restarthoz alkalmazkodik. Hot 3-4 meg a big 33 az, amik ütköznek. Szerintem törölni fogják azokat is.

    "I believe that Stars' monthly scheduled server restart is always at 0700 ET on the first Wednesday of each month, with scheduled tournaments and SNGs running down but not starting in the hours leading up to that time." (TeamTrousers @ 2p2)

    up: mondjuk érdekes, hogy a big 16.5 is megy... kíváncsi leszek, mi lesz a vége. szerintem cancel+refund.
    Az elég meglepő lenne, ha elfelejtették volna a saját server restartjukat de 1 körül meglátjuk mi a helyzet.

  2. #8772
    Fáradhatatlan grinder Csoszogi33 avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 03.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    849

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljes resi lesz sztem, elfelejtették törölni a nagy versenyeket, a többi verseny struktúrája teljesen a restarthoz alkalmazkodik. Hot 3-4 meg a big 33 az, amik ütköznek. Szerintem törölni fogják azokat is.

    "I believe that Stars' monthly scheduled server restart is always at 0700 ET on the first Wednesday of each month, with scheduled tournaments and SNGs running down but not starting in the hours leading up to that time." (TeamTrousers @ 2p2)

    up: mondjuk érdekes, hogy a big 16.5 is megy... kíváncsi leszek, mi lesz a vége. szerintem cancel+refund.
    Köszönöm a választ Feri! Én is csak a fennmaradó versenyek miatt nem értettem a szitut!

  3. #8773
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    Mi történt, hogy Full Ring ZOOM NL50 felett meghalt az action? Emlékszem még nem olyan régről egy bigacsigás oktató videóra amikor nagyon serényen tolta NL200-on 4 asztalon... Most meg 0 élet. Lemaradtam valamiről?

  4. #8774
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet CantusPutnok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Teljes resi lesz sztem, elfelejtették törölni a nagy versenyeket, a többi verseny struktúrája teljesen a restarthoz alkalmazkodik. Hot 3-4 meg a big 33 az, amik ütköznek. Szerintem törölni fogják azokat is.

    "I believe that Stars' monthly scheduled server restart is always at 0700 ET on the first Wednesday of each month, with scheduled tournaments and SNGs running down but not starting in the hours leading up to that time." (TeamTrousers @ 2p2)

    up: mondjuk érdekes, hogy a big 16.5 is megy... kíváncsi leszek, mi lesz a vége. szerintem cancel+refund.
    13:00 elmúlt , úgy tünik ennek valami más oka volt és nem egy teljes szerver restart, amit elfelejtettek közölni.

  5. #8775
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Yeah... Nem tudom. Ha így alakítanák a struktúrát délelőttönként... Hát no comment.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

  6. #8776
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 17.
    Hozzászólások
    265

    Alapbeállítás

    hova tűnt a 4,50-es 180-as sng?

  7. #8777
    Újonc Tomika880819 avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 30.
    Hely
    Miskolc
    Hozzászólások
    37

    Alapbeállítás

    nekem tegnap este JÁTÉK KÖZBEN elment a hud.. már újraraktama HM-et, minden létező dolgot kipróbáltam de vmiért nem olvassa be a hand historyból a dolgokat...vki vmi ötlet?

  8. #8778
    Tag dempat15 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 11.
    Hely
    Kecskemét
    Hozzászólások
    159

    Alapbeállítás

    meddig tart ilyenkor a server restart?

  9. #8779
    Fáradhatatlan grinder Evolution avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 17.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    701

    Alapbeállítás

    Idézet dempat15 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    meddig tart ilyenkor a server restart?
    kb 2 óra
    dempat15 likes this.

  10. #8780
    PA addict CantusPutnok avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 22.
    Hely
    nem Putnok
    Hozzászólások
    2.454

    Alapbeállítás

    Idézet Evolution eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kb 2 óra
    13.45 körül szerintem már nyugodtan lehet játszani. 14.00-tól már MTT-k is indulnak.
    dfecco23 likes this.
    "If we can see both positive and negative variance in its entirety, then we will be able to remove our emotions from the game.

    This allows us to make better decisions, expedite the learning process, tilt less, and make better bankroll decisions."

    - threads13 -

    "mondjuk 9/9 ellen még 2 hátlappal is betettem volna" - RMVernyul -

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •