Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (26) összesen
Like Tree26Likes

Téma: PT szoftverekkel csaló az Akadémián?

  1. #1
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás PT szoftverekkel csaló az Akadémián?

    Sziasztok!

    Mint láthatjátok nem vagyok túl aktív tag az oldalon, így akit ez zavar nem is muszáj hinni nekem, csak megosztanám a történetemet egy újabb akadémiás csalóról, és felhívnám a többiek figyelmét, hogy vigyázzanak vele.

    Kb. két hete kommentelgettem a PT kapcsán, és végülis szóba került, hogy akár vennék PT4-et, amire egy Való nevű tag írt is, hogy neki van eladó.

    Való
    email cím: brutus11@citromail.hu
    Profil megtekintése: Való - Póker Fórum - Online Póker Stratégia - Póker Bónusz és Rakeback

    Írtam is neki, és meglepően olcsón, 30 dodeszért ajánlotta a PT4 reget. Én ki is fizettem ezt a pénzt MB-n, aztán küldött is egy kódot, ami természetesen nem működött.

    Utána szavadkozott, hogy majd beszél azzal, akitől vette, meg ha tényleg nem jó visszaküldi a pénzt, meg ő nem is használta ezért nem tudta, hogy jó stb, stb

    Még hittem is neki, aztán 1 hét múlva ráírtam, akkor megint ugyanezt elmondta, ennek már két hete.

    Időközben elmondása szerint heti hét nap éjszakázik, a barántője szívritmus zavarban szenved, stb, stb. De azért az akadémián azért kommentelget, meg most éppen iPhone-t árul a piactéren.

    Szerencsére nem vágott földhöz ez a 30 dolcsi, meg lehet h. én voltam a hülye, de azért jobb ha mások is tudnak a dolgoról, és nem bíznak meg ebben az emberben.

    Maverick

  2. #2
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ez a hsz-e mindent elmond a mentalitásáról:
    Apróhirdetés

    Vegyétek csak továbbra is az ilyen gyökerek cuccait.

  3. #3
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a hsz-e mindent elmond a mentalitásáról:
    Apróhirdetés

    Vegyétek csak továbbra is az ilyen gyökerek cuccait.
    Ja, nem semmi a fej.

  4. #4
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 10. 09.
    Hozzászólások
    65

    Alapbeállítás

    Szerintem ez a debreceni gyerek lesz...Aki árult magából százalékot és a 'barátnője' fizette vissza...Már a **** se emlékszik a nevére!

  5. #5
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Idézet Béluska eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez a debreceni gyerek lesz...Aki árult magából százalékot és a 'barátnője' fizette vissza...Már a **** se emlékszik a nevére!
    A Feni gyerekre gondolsz, meg a "dublőreire"
    dfecco23 and Simi8 like this.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    Két hete regelt, az összes hsz-e arról szólt, hogy vásárolj tőle (gyanúsan olcsó) kódokat...
    Mellesleg lehetne valami szigorítás pénzcsere/staker/apróhirdetés topikokban, túl sok mostanában a csaló.
    dfecco23 likes this.

  7. #7
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    már régi tapasztalat (számomra legalábbis), hogy soha többé nem veszek semmit se olcsón...90%-ba többe fog kerülni a dolog a végén...

    pl. nokia e71 középső keret (~3800 huf) gyárinak hirdette vaterán egy GSM SHOP! és mégse volt az...végeredmény:

    4x oda-vissza út xy helyre (~12000 huf)
    -első cserére elromlott a kijelző, kaptam egy újat ingyen! (amúgy ~9000 huf)
    -második csere, kamera képe csíkos lett...ezután felküldték pestre, ahonnan hazajött egy ÚJ GYÁRI kerettel és kamera-modullal...INGYEN!

    amúgy ha nem viszem a keretet, hanem kérem a cserét, akkor adnak egy gyári keretet és kicserélik mindössze 4500 huf-ért...

    így csak az útiköltség ment a zsebemre...de ha mindent számolnék, akkor a bokám lefosnám a végeredménytől ... ja, és teszem hozzá rendesek voltak, mivel garin kívűl ment a dolog, a kijelzőhalál után elküldhettek volna a ****ba, és mondhattál volna, hogy akármit teszek, én sose jártam itt és így jártam. ebből megvolt a tanulság

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet Tieru eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Két hete regelt, az összes hsz-e arról szólt, hogy vásárolj tőle (gyanúsan olcsó) kódokat...
    Mellesleg lehetne valami szigorítás pénzcsere/staker/apróhirdetés topikokban, túl sok mostanában a csaló.
    Igen árultam segédszoftvert, mert egy másik oldalon egész jó áron tudtam hozzájutni 2 hm és egy pt licenszhez és megvettem, aztán amire nem volt szükségem eladtam. Akikkel lebonyolítottam adás vételt ott minden rendben ment, használják gond nélkül,az akadémiás nevük alberto illetve ksgrgo.
    Maverick404 nem felejtettem el, felvettem a kapcsolatot azzal akitől vettem és december elejére ígérte a tag, hogy vagy normális pt licenset vagy a pénzemet küldi. Írok a címedre azon nyomban ahogy küldi bármelyiket és megoldva.
    Az pedig sosem zavart ha valaki olcsón ajánlott nekem valamit ami nem teljesen tiszta. Engem az nem kell, hogy érdekeljen és nem is kell tudnom róla. Jó lapokat!

  9. #9
    Idegen Gabe237 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 02.
    Hozzászólások
    17

    Alapbeállítás

    Sajnos Én is tapasztaltam, h sokan csak azért vannak itt az oldalon h egy kis uzsonna pénzhez jussanak.

    Én egy HM1 -et szeretem volna venni meg is beszéltük a részleteket és sajnos előre küldtem a pénzt. (de mivel én eladtam egy HM2 Small stakes-et és ott is előre kaptam a pénzt) így gondoltam előre küldhetem.
    Sajnos 30$ al rövidebb lettem. köszönve ennek az 'Úri embernek' Balogh Gyula holder24@gmail.hu

    Üdv Nektek!
    redoubtable likes this.

  10. #10
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 02.
    Hely
    Poker City
    Hozzászólások
    634

    Alapbeállítás

    Idézet Való eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Maverick404 nem felejtettem el, felvettem a kapcsolatot azzal akitől vettem és december elejére ígérte a tag, hogy vagy normális pt licenset vagy a pénzemet küldi. Írok a címedre azon nyomban ahogy küldi bármelyiket és megoldva.
    Az lenne a korrekt, ha addig is visszaküldenéd a 30$-t!

    Saját vélemény: Nem értem, miért nem komoly helyről vesztek ilyen cuccokat. Én annak idején az akadémiától vettem. Meg sem fordult a fejemben, hogy féláron vegyek, aztán izguljak, hogy nem lesz e gond vele.
    L.T., dfecco23, ferkocse and 3 others like this.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •