Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (26) összesen
Like Tree26Likes

Téma: PT szoftverekkel csaló az Akadémián?

  1. #11
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 22.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    781

    Alapbeállítás

    Idézet Való eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen árultam segédszoftvert, mert egy másik oldalon egész jó áron tudtam hozzájutni 2 hm és egy pt licenszhez és megvettem, aztán amire nem volt szükségem eladtam. Akikkel lebonyolítottam adás vételt ott minden rendben ment, használják gond nélkül,az akadémiás nevük alberto illetve ksgrgo.
    Maverick404 nem felejtettem el, felvettem a kapcsolatot azzal akitől vettem és december elejére ígérte a tag, hogy vagy normális pt licenset vagy a pénzemet küldi. Írok a címedre azon nyomban ahogy küldi bármelyiket és megoldva.
    Az pedig sosem zavart ha valaki olcsón ajánlott nekem valamit ami nem teljesen tiszta. Engem az nem kell, hogy érdekeljen és nem is kell tudnom róla. Jó lapokat!
    Ez így egy vicc!Ha küldött neked 30 $ te küldtél neki egy kódot ami nem működik akkor küldd neki vissza a 30 dodót azt ennyi.A másik taggal meg majd te lerendezed az egészet.

    "felvettem a kapcsolatot azzal akitől vettem és december elejére ígérte a tag, hogy vagy normális pt licenset vagy a pénzemet küldi. Írok a címedre azon nyomban ahogy küldi bármelyiket és megoldva."

    és még azt gondolod erről h ez így korrekt??
    dfecco23 and redoubtable like this.

  2. #12
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    amúgy december eleje kezd elmúlni
    dfecco23 and mlnrrbrt like this.

  3. #13
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Igazatok van.
    Maverick404 írj egy PS nevet ahova küldhetem a 30$-t.
    Délután küldöm, kérlek jellezz itt vissza ha megkaptad és elnézést a kellemetlenségért.

  4. #14
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Király

    Idézet Való eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazatok van.
    Maverick404 írj egy PS nevet ahova küldhetem a 30$-t.
    Délután küldöm, kérlek jellezz itt vissza ha megkaptad és elnézést a kellemetlenségért.
    Remélem továbbra sem érdekel a származása a cuccaidnak.
    Való likes this.

  5. #15
    Tag
    Csatlakozott
    2011. 12. 29.
    Hozzászólások
    158

    Alapbeállítás

    Értékeljük. Legalább egy pozitív lépés a részedről Való.
    dfecco23 likes this.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Mérges

    Idézet Gabe237 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnos Én is tapasztaltam, h sokan csak azért vannak itt az oldalon h egy kis uzsonna pénzhez jussanak.

    Én egy HM1 -et szeretem volna venni meg is beszéltük a részleteket és sajnos előre küldtem a pénzt. (de mivel én eladtam egy HM2 Small stakes-et és ott is előre kaptam a pénzt) így gondoltam előre küldhetem.
    Sajnos 30$ al rövidebb lettem. köszönve ennek az 'Úri embernek' Balogh Gyula holder24@gmail.hu

    Üdv Nektek!
    Freddie nicken fut itt az akadémián engem is átvert,kerüljétek el messzire.
    dfecco23 likes this.

  7. #17
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2012. 10. 26.
    Hozzászólások
    66

    Alapbeállítás

    Idézet Való eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igazatok van.
    Maverick404 írj egy PS nevet ahova küldhetem a 30$-t.
    Délután küldöm, kérlek jellezz itt vissza ha megkaptad és elnézést a kellemetlenségért.
    Elküldtem a pénzt az üzenetedben írt névre és elnézést a kellemetlenségért mégegyszer. Remélem tudom rendezni az eladóval én is. Sok sikert!

  8. #18
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet Való eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elküldtem a pénzt az üzenetedben írt névre és elnézést a kellemetlenségért mégegyszer. Remélem tudom rendezni az eladóval én is. Sok sikert!
    Köszönöm. Megkaptam a pénzt. Az ügy így lezártnak tekinthető.

  9. #19
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    csak egy ötlet: be lehetne vezetni itt is, hogy ha valaki vásárol mástól segédprogramot, bármi egyebet, akkor utána küld egy visszajelzést az akadémiának. és az eladó nick neve mellé kerülne egy "megbízhatósági index",
    mint az egyes online boltoknál. így jobban megkülönböztethetők a csalók, illetve a tisztességes fórumozók.
    ugynez akár verseny % eladásra is mehetne.
    Holdenper likes this.
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

  10. #20
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet ferkocse eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    csak egy ötlet: be lehetne vezetni itt is, hogy ha valaki vásárol mástól segédprogramot, bármi egyebet, akkor utána küld egy visszajelzést az akadémiának. és az eladó nick neve mellé kerülne egy "megbízhatósági index",
    mint az egyes online boltoknál. így jobban megkülönböztethetők a csalók, illetve a tisztességes fórumozók.
    ugynez akár verseny % eladásra is mehetne.
    Írd ezt a fejlesztési ötletek topicba szerintem, mert ezt nem biztos, hogy olvassák.

    Mondjuk olyan gond lehet vele, hogy egy csaló megkéri pár haverját, hogy csináljanak 1-2 accot, és felpontoztatja magát. Vagy valami troll lepontoz direkt pár embert, csak mert olyan kedve van.
    dfecco23 likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •