Oldal: 72 / 246 ElsőElső ... 2262707172737482122172 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 711 - 720 (2451) összesen
Like Tree6Likes

Téma: Holdem Manager 2 (Az új HM2 topikja)

  1. #711
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    bárkinek van win8-as tapasztalata? Most szeretnék váltani rá, és érdekelne, hogy probléma mentes e vele a HM2 (mármint ugyanúgy fut mint win7en ? )

  2. #712
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 12.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    senki ?

  3. #713
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sziasztok, átolvastam a Topic felét legalább, de nem találtam választ. Szóval fél év kihagyás után újra elkezdtem pókerezni, a HM2-m frissítette magát egy jó darabig és azóta nem látom a HUD-ot, Everest pókeren játszom.
    Azóta a HUD-om előkerült, működik, importálja a handeket, a Hand Import-nál 4 könyvtár van megadva, ahová importál, de a Reports/Torunaments és Tournament Stats fülökön továbbra is a nyári a legutolsó és nem a legfrisebb található. Mi lehet a gond? Sajnos az a baj, hogy eléggé kezdő vagyok a HM2-ben, esetleg tudna valaki adni leírásokat, videókat (magyarul) aminek a segítségével jobban el tudnám sajátítani a program használatát.

  4. #714
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azóta a HUD-om előkerült, működik, importálja a handeket, a Hand Import-nál 4 könyvtár van megadva, ahová importál, de a Reports/Torunaments és Tournament Stats fülökön továbbra is a nyári a legutolsó és nem a legfrisebb található. Mi lehet a gond? Sajnos az a baj, hogy eléggé kezdő vagyok a HM2-ben, esetleg tudna valaki adni leírásokat, videókat (magyarul) aminek a segítségével jobban el tudnám sajátítani a program használatát.
    Időközben utánanéztem a HM FAQ oldalán és tudok is annyit angolul hogy meg is értsem, de a sok topic közül nem tudom, hogy hol van az én problémámra a megoldás. Ha egy FAQ topic névben segítenétek azt nagyon megköszönném.

  5. #715
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    sztem ez lesz az én oldalam Hold'Em Manager 2 FAQs - Poker Software

  6. #716
    Fáradhatatlan grinder szfvkrisz avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 04.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    673

    Alapbeállítás

    Még mindig ott tartok, hogy nem nyílik meg a reports fül!!!
    Rányomok és szürkeséget mutat!! Mi lehet a baj?? Mi lehet a megoldás?

  7. #717
    Tag
    Csatlakozott
    2010. 02. 07.
    Hely
    Monor
    Hozzászólások
    163

    Alapbeállítás

    Idézet Campus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sztem ez lesz az én oldalam Hold'Em Manager 2 FAQs - Poker Software
    Így utólag tök egyszerű volt, a playernél nem az everestet kellet kiválasztani hanem a Ipoker-est.

  8. #718
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 05. 25.
    Hozzászólások
    21

    Alapbeállítás Microgaming HUD

    Sziasztok!

    Valaki tudna segíteni, nekem eddig Hál' Istennek nem volt problémám a HUD-dal, most viszont igen...Microgaming hálózat, szóval ki van választva a mappa, ahonnan importálnia kellene a HH-at, de nem importálja, néztem a HM faq-ot, ott csak annyit írt, hogy hol, hogyan találom meg a microgaminges termek HH-ját. A kliensben is probáltam belőni, a hand history mentést, de mégsem... Ha vkinek van ötlete, megköszönném...Természetesen a kliens angol nyelvű

    Köszi:
    Balázs

  9. #719
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 10. 03.
    Hely
    Darmstadt
    Hozzászólások
    8

    Alapbeállítás

    bárkinek van win8-as tapasztalata? Most szeretnék váltani rá, és érdekelne, hogy probléma mentes e vele a HM2 (mármint ugyanúgy fut mint win7en ? )
    nincs különbség win8 alatt
    Utoljára módosítva: krok által: 2012. 12. 08. 09:13

  10. #720
    Tag Charlie avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hozzászólások
    104

    Alapbeállítás

    Szeretnék végre HM2-re váltani, de nem tudom hogy szüntethetném meg a hud villogását. Minden alkalommal amikor a popupra kattintok villan egyet. Nézem a videókat, mindenkinél működik normálisan, nálam viszont nagyon zavaró (illetve egy cimborámnál is ugyan így működik, de nem találjuk a megoldást). Van erre valami orvosság?

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •