Oldal: 427 / 709 ElsőElső ... 327377417425426427428429437477527 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 4.261 - 4.270 (7081) összesen
Like Tree444Likes

Téma: Skrill

  1. #4261
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hozzá akarok adni bankkártyát de amikor rámegyek az elfogadva ezt írja ki
    This credit/debit card is already used
    Pedig most hozom létre először.ez hogy lehet mit rontok el?
    Idézet GoodGame eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Biztos, hogy nem használtad ezt a bankkártyát másik Skrill accounthoz? Mert akkor ide már nem használhatod.
    Na persze másik Skrill accountod se nagyon lehet

  2. #4262
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    Idézet want2push eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na persze másik Skrill accountod se nagyon lehet
    De,lehet az embernek 2 kulonbozo penznemu accja.

  3. #4263
    Adminisztrátor want2push avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 10.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    5.222

    Alapbeállítás

    Idézet danfiu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    De,lehet az embernek 2 kulonbozo penznemu accja.
    Jogos, erről megfeledkeztem.

  4. #4264
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2009. 03. 09.
    Hely
    Edelény
    Hozzászólások
    202

    Alapbeállítás

    Nem használtam még itt csak csináltam egy MB accountot és ennyi volt.Pénzt kértem ki eddig csak ide Ps-ről és fizettem is innen azt a pénzt amit kikértem máshová.Tehát közvetlenül a számlámra még nem volt utalás se a kártyámról nem volt befizetés.Légyszi aki tud segíteni nekem MB kérdésekben az írjon már privátot hogy fe tudjuk venni a kapcsolatot.Előre is köszi

    ui:amikor bankszámlára akarok kikérni azt kérte válasszak 3 opció közül.Azt választottam hogy küldjenek levelet amiben lesz valami kód amit valahová be kell majd írnom és így azonosítanak.

    Szóval aki tud ilyen kérdésekben segíteni azt nagyon megköszönném ha felvenné velem a kapcsolatot.

  5. #4265
    PA addict Gaabeesz avatara
    Csatlakozott
    2011. 06. 27.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    2.069

    Alapbeállítás

    Ez mióta van így?
    Mert erről még nem hallottam.

    Ugyanazzal a bankkártyával használhatom, stb-stb?

  6. #4266
    Fáradhatatlan grinder BrenDoN avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 10.
    Hozzászólások
    798

    Alapbeállítás

    Idézet saviola83 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem használtam még itt csak csináltam egy MB accountot és ennyi volt.Pénzt kértem ki eddig csak ide Ps-ről és fizettem is innen azt a pénzt amit kikértem máshová.Tehát közvetlenül a számlámra még nem volt utalás se a kártyámról nem volt befizetés.Légyszi aki tud segíteni nekem MB kérdésekben az írjon már privátot hogy fe tudjuk venni a kapcsolatot.Előre is köszi

    ui:amikor bankszámlára akarok kikérni azt kérte válasszak 3 opció közül.Azt választottam hogy küldjenek levelet amiben lesz valami kód amit valahová be kell majd írnom és így azonosítanak.

    Szóval aki tud ilyen kérdésekben segíteni azt nagyon megköszönném ha felvenné velem a kapcsolatot.
    Hitelesíteni kell magad, mielőtt bank számlára kiveszed a pénzt, ennek 3 módja van:
    -kérsz levelet
    -átutalsz neki pár eurot bankszámláról
    -a kártyádra terhelnek pár usdot és be kell írnod, hogy pontosan mennyit

    Amúgy legegyszerűbb, ha rendelsz hozzá kártyát és akkor atm-ből akármikor hozzáférsz a pénzedhez

  7. #4267
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás

    Volt már valakinek olyan problémája, hogy nem fogadta el a moneybookers az utalást? Az egyik teremből akartam kiutalni pénzt, de nem sikerült. Ezt írták: "We were not able to process your cashout, you need to get in touch with Money Bookers and then place a new request."
    Írtam egy email-t a supportnak de még nem válaszoltak. Van valakinek ötlete, hogy ez miért lehet?

  8. #4268
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet mrweg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Volt már valakinek olyan problémája, hogy nem fogadta el a moneybookers az utalást? Az egyik teremből akartam kiutalni pénzt, de nem sikerült. Ezt írták: "We were not able to process your cashout, you need to get in touch with Money Bookers and then place a new request."
    Írtam egy email-t a supportnak de még nem válaszoltak. Van valakinek ötlete, hogy ez miért lehet?
    Ezt az üzenetet gondolom a terem supportjától kaptad. Mert ha igen, könnyen lehet, hogy valamilyen account verifikációs problémát jelzett nekik a Moneybookers/Skrill és fordította vissza a pénzt (vagy el se indították, miután megtudták az infot).

    Van olyan terem, ahol még befizetni engednek, de kifizetéskor ellenőrzik le, hogy ugyanazon a néven van-e a terem és az MB számla is.

  9. #4269
    Fanatikus tag mrweg avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 12.
    Hozzászólások
    482

    Alapbeállítás

    "Van olyan terem, ahol még befizetni engednek, de kifizetéskor ellenőrzik le, hogy ugyanazon a néven van-e a terem és az MB számla is."

    Ezen elgondolkodtam. Minden egyezik, de a teremnél ékezet nélkül írtam a nevem. Ez gond lehet?

  10. #4270
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet mrweg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    "Van olyan terem, ahol még befizetni engednek, de kifizetéskor ellenőrzik le, hogy ugyanazon a néven van-e a terem és az MB számla is."

    Ezen elgondolkodtam. Minden egyezik, de a teremnél ékezet nélkül írtam a nevem. Ez gond lehet?
    Érdemes lenne megkérdeznem a pontos okokról a termet, mert szerintem meg fogják mondani az indokot.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •