Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
Like Tree2Likes
  • 1 Post By csiko13
  • 1 Post By Tir-X

Téma: csiko13 6max CG

  1. #1
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás csiko13 6max CG

    Eltelt az első teljes hét a 6max CG-zésből, a Full Tilten, NL5-ön. Tanulom a szakmát és elég sok gyermekbetegséggel küzdök, amit tanulással próbálok balanszolni. Kicsit szemezgettem a kérdéses handek közül. Néhánynál magam is rájöttem, hogy mit rontottam el, ami maradt azt közszemlére bocsátom és várom a véleményeket. Előre is köszönöm!

    Eddig: tanulás 11 óra, játék 19 óra.

    Grafikon:

    graf_20121208_600.jpg

    Statok:

    stats_20121208.jpg

    Handek:

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Full Tilt - NL5 - 6max CG - AQ OOP - submitted 12-08-2012 - 19:55 pm - Poker Hand Replays
    weaktight | Hand | AQs - $2/$4 No Limit Holdem

    Floppon megfordult a fejemben, hogy rátolom, turnön viszont feladtam. Vélemény?

    Hand replayer beillesztése a fórumra (segédlet)
    Full Tilt - NL5 - 6max CG - AQ OOP - submitted 12-08-2012 - 19:52 pm - Poker Hand Replays
    weaktight | Hand | AQs - $2/$4 No Limit Holdem

    Az ellenfél flop cbetre nem dob. Több kérdésem is lenne. Egyrészt, hogy ez így oké-e? Másrészt, hogy kisvakról nagyvakra 3bb-s emelés elég-e, vagy inkább 4bb?
    Utoljára módosítva: csiko13 által: 2012. 12. 09. 10:08

  2. #2
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    hali!

    világért nem játszaná le a handeket :P

    WT. is feldobnád ;-)?
    gl

  3. #3
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    Joci: beszúrtam a linkeket.
    JociBalboa likes this.

  4. #4
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2010. 12. 29.
    Hozzászólások
    515

    Alapbeállítás

    hello

    én egy nem túl expert tourney játékosként mondom el a véleményem.

    1. hand nagyot izolálsz pre, én post flopp kicsit nagyobbat cbetelnék, hogy turnon simán allinrakjam, rengeteg outunk van a feltételezett range ellen, + még simán akár elől is lehetünk esélyes hogy egy kq-típusu handdel is calloz egyet flopon, turnon ha allin rakjuk akár jobb lapot (small és médium poketek) is eldobhat

    2. a flop chek call annyira nem tetszik, nyivlán elől lehetünk sokszor, de oop ezután már nehéz lesz játszani főleg ezen a boardon, turn sztem még rosszabb, minek raiseled ha utána meg dobsz, ha nem lenne semmid nagyobb raissel okés is lehetne a játékod de így nem látom értelmét, én a flopp betmérete miatt keményen donkonám a turnt és be is pakolnám, a bet méretei alapján egyáltalán nem úgy látszik mint aki bepakolni akarta a stackjét, ha már turn chek akkor chek call teljesen jó sztem aq-val az esetek nagy részében itt jó leszel.

    üdv és gl

  5. #5
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Nem látom egyelőre weaktight linket, szem rosszat tettél be (segédletet linkelted).

    1. hand
    Fölösleges ekkorát izolálnod, 4 bb elég lett volna, maximum 5 bb-t emelnék itt SB-ről egy limpelőre. Szerintem ezen a turnön allin tehetnénk, persze előtte úgy terveznék, hogy potnál ne maradjon több pénze már ott. A kommentedet nem értem a handhez amúgy, azt írod flopon allin akartad tenni (???), riveren feladtad (???). Valamit rendesen összekevertél.

    2.hand
    SB vs BB 3 bb steal tökéletes. Flop cbet kihagyása tökéletes, a check/call szörnyű. Milyen tervvel c/c-olunk, mire? C/f a helyes játék.
    BelaKecske likes this.

  6. #6
    Fanatikus tag csiko13 avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 22.
    Hely
    Tét
    Hozzászólások
    488

    Alapbeállítás

    OK: weaktight is belinkelve.

    Tir-X:

    1. hand
    Akkor sem érdemes változtatni az izolálás méretén, ha tudom, hogy gombon ülő játékos csak ebből ért? Kösz a kiigazítást, turnt akartam írni, river lett, javítottam.

    2. hand
    Ez volt a terv, amit replayer mutat. Arra gondoltam, hogy van két overem és egy runer runer színem, ő pedig vagy már most rohadt erős, vagy semmilye sincs, és a check/raissel nagyobb erőt mutatva tudok dobatni. Ilyen helyzetekben 95%-ban check/foldolok, de ő értelmesnek tűnt, azt hittem el lehet adni neki ezt a linet. Túlagyaltam én ezt?

  7. #7
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 10. 21.
    Hely
    Sehonna
    Hozzászólások
    288

    Alapbeállítás

    1. hand ha korábbi info, note alapján indokolt a nagyobb méretű izolálás akkor ok, de a 6bb még így is soknak tűnik. Flopon standard a cbet egyértelműen azzal a tervvel, hogy turn-ön allin tudjuk tenni. Két over+flush draw... egy gombon limpelő fish ellen az ilyet nem adom fel turnön.

    Miért akarsz a 2. handnél dobatni, mikor turnre épp nagyon jó showdown value-t kaptál? Itt egy check-raise line után egy fish is max nagyon ritkán fog tovább jönni egy top pár top kickernél gyengébb lappal, ráadásul jó lehetőséget adsz neki, hogy allin menjen pár+sorhúzóval. Gyakorlatilag így csak magadat űzöd ki a kasszából, holott nyugisan elmehetnél mutatásig. Szvsz.
    Flopon nekem is tetszett a check és utána jöhetett volna a fold. Ász magassal oop check-callt játszani itt szinte biztos, hogy hosszútávon minuszos.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •