Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123
Eredmény: 21 - 26 (26) összesen
Like Tree26Likes

Téma: PT szoftverekkel csaló az Akadémián?

  1. #21
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    Inkább egy harmadik (dealer) személyen keresztül kellene az üzleteket bonyolítani. A vevő neki utalná a pénzt, cserébe megkapná az eladótól a kódokat, email átírást, stb. Ha minden működik, akkor a dealer továbbküldi a pénzt az eladónak, ha nem, akkor a vevőnek. Senki sem veszíthet. Csak egy megbízható dealerre van szükség, aki akár azt is vállalja, h a személyes adatait megosztja az Akadémia vezetőivel, így ha bármiféle visszaélést csinálna, könnyen megtalálható. Cserébe 1-2$ raket kaphatna tranzakciónként.
    WARETRAPS, Holdenper and mlnrrbrt like this.

  2. #22
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk olyan gond lehet vele, hogy egy csaló megkéri pár haverját, hogy csináljanak 1-2 accot, és felpontoztatja magát. Vagy valami troll lepontoz direkt pár embert, csak mert olyan kedve van.
    ezt mondjuk nem nagy varázslat jóra csinálni, a képletbe bele kell tenni azt is, hoyg kitől kapta az értékelést és kész is van
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  3. #23
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ezt mondjuk nem nagy varázslat jóra csinálni, a képletbe bele kell tenni azt is, hogy kitől kapta az értékelést és kész is van
    Hát ok, de egy csomó olyan ember van, aki nem annyira aktív tag, csinálnak 4 accot, 1 hónap alatt csinálnak 100 hsz-t acconként, aztán kész is egy újabb, de relatíve aktív account. És akkor mindig nézegetni kéne, hogy mikor csatlakozott, hány hsz. stb

    Persze az már egy + ha benne van, hogy kik osztályozták az illetőt, de nem optimális szerintem. Don pro ötlete kb tökéletes. Kár, hogy senkinek nem éri meg 4-5$-os órabérért ez a dolog.

    Esetleg lehetne valami black book a fórumban, ahol a csalók nevét fel lehetne tüntetni. Így rendezettebben lehetne látni kivel nem érdemes bizniszelni.

    Mondjuk akkor már egyszerűbb a fejlesztőktől megvenni a dolgokat...igaz, hogy valamivel drágább, de nem lesz vele gondod. Aki komolyabban tolja nem hiszem, hogy földhöz vágja az a 100-200, max 300$. Ha meg nem akar ennyit költeni valaki, akkor olyantól kell venni, aki régi, sok hsz-szel rendelkező, megbízható tag.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  4. #24
    Fanatikus tag don pro avatara
    Csatlakozott
    2010. 12. 18.
    Hely
    wenzhou
    Hozzászólások
    403

    Alapbeállítás

    A pontozásos rendszer azért sem tűnik nyerőnek nekem, mert általában egy embernek egy tracker progija van, nem pedig tucatszám. Amit ha elad nagy nehezen, utána kapna egy "megbízható" értékelést, de nagy valószínűséggel ezután már nem lenne mit árulnia.

    Az általam javasolt ötlet a dealer szempontjából jár a legkevesebb időráfordítással, ő csak megkapná a pénzt, erről szólna az eladónak, utána várhatná, hogy a vevőnél minden rendben van-e, hova küldje tovább a $-t. Pár perc az egész, és nem lehetne csalni, senkinek sem kellene izgulnia azon, h átverik e vagy sem.
    feketeparduc likes this.

  5. #25
    Fáradhatatlan grinder ivanesz avatara
    Csatlakozott
    2010. 04. 06.
    Hely
    BAJA
    Hozzászólások
    625

    Villanykörte

    Idézet don pro eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A pontozásos rendszer azért sem tűnik nyerőnek nekem, mert általában egy embernek egy tracker progija van, nem pedig tucatszám. Amit ha elad nagy nehezen, utána kapna egy "megbízható" értékelést, de nagy valószínűséggel ezután már nem lenne mit árulnia.

    Az általam javasolt ötlet a dealer szempontjából jár a legkevesebb időráfordítással, ő csak megkapná a pénzt, erről szólna az eladónak, utána várhatná, hogy a vevőnél minden rendben van-e, hova küldje tovább a $-t. Pár perc az egész, és nem lehetne csalni, senkinek sem kellene izgulnia azon, h átverik e vagy sem.
    +111

  6. #26
    Fáradhatatlan grinder ferkocse avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 31.
    Hozzászólások
    971

    Alapbeállítás

    jó, hogy írtam, don pro írt egy még jobbat! egyszerűbb is megvalósítani.

    jó ötlet, másold át a "fejlesztési ötletek" topikba, akkor lehet, hogy megvalósul.
    Holdenper tanácsára én is így tettem
    "Azok ott előtted az én zsetonjaim, te csak vigyázol rájuk..."

Oldal: 3 / 3 ElsőElső 123

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •