Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (34) összesen
Like Tree15Likes

Téma: A Bwin játékosállomány december 16-17-én csatlakozhat a PartyPokerhez

  1. #21
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 14.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    a bwin sajat asztalain is inkabb regularok vannak tobbsegben, mivel elterjedt hogy ott tobb a sportfogado fiss.
    Egyebkent szerintem nem feltetlen lesz akkora jatekos szam csokkenes ongamen mert a sportfogadok, hobby pokeresek is ragaszkodhatnak az ongame szoftverhez, meg valoszinuleg nekik is van mas termekben regisztraciojuk a Bwinen kivul...
    Ha a Betfair nem csatlakozik a Bwin Partyhoz akkor nem lesz gond az ongame halozattal. Naluk is van sportfogadas stb.

  2. #22
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    A "BET" triónak is vannak saját asztalai, (ha jól tudom) amiket egy bwin user nem lát.

  3. #23
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van bármiféle infó arról, hogy az Ongame hálózat játékosainak hány százalékát teszi ki a Bwin?! Csak hogy kb mekkora sokk lesz ez?!
    2012 márciusában elemeztük ezt a kérdést:

    Itt találod a cikket.

  4. #24
    Lelkes újonc Maverick404 avatara
    Csatlakozott
    2012. 05. 24.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Mostanában csatlakoztam a bwinhez, és meg kell hagyni tényleg elég jól adja, sok a fish. A Party Pokeren tényleg ennyire kemény lenne a verseny? Mondjuk NL50-ig kérdem? Sok a reg? Keményebb mint az FT vagy PS mezőny?

  5. #25
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 10. 06.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    424

    Alapbeállítás

    Köszönöm. A reklámszerződésekről lehet tudni valamit? A Real mezén ezentúl bwin.Party lesz? Szerintem ez is nem elhanyagolható mennyiségű halat vonzott az Ongame-re.

  6. #26
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm. A reklámszerződésekről lehet tudni valamit? A Real mezén ezentúl bwin.Party lesz? Szerintem ez is nem elhanyagolható mennyiségű halat vonzott az Ongame-re.
    Hogy pontosan mi fog szerepelni a mezen az jó kérdés, jelenleg a Real Madrid oldalán a Szponzorok között még bwin-ként említik, de a bővebb infónál már bwin.party-t emlegetnek:

    "bwin.party digital entertainment is the world’s largest listed online gaming company."

    Hasonló a helyzet a MU-nál.

    Egyébként a Madriddal 2013 nyaráig van a bwin-nek szerződése.

  7. #27
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet hozzaszolo2 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm. A reklámszerződésekről lehet tudni valamit? A Real mezén ezentúl bwin.Party lesz? Szerintem ez is nem elhanyagolható mennyiségű halat vonzott az Ongame-re.
    Hát az aztán elsődleges kérdés, hogy mi szerepel a real mezeken. Főleg, hogy a spanyolok el vannak szeparálva tőlünk.

  8. #28
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát az aztán elsődleges kérdés, hogy mi szerepel a real mezeken. Főleg, hogy a spanyolok el vannak szeparálva tőlünk.
    Jogos, az ilyen ismeretlen kiscsapatok meccseit a hazai közönségen kívül senki sem nézi...
    fejes1988 and hozzaszolo2 like this.

  9. #29
    Őstag NovaTerra avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 02.
    Hozzászólások
    1.101

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Jogos, az ilyen ismeretlen kiscsapatok meccseit a hazai közönségen kívül senki sem nézi...

    Mivel a szerződés marad ugyanúgy, aki emiatt játszik a bwinen, az továbbra is fog. Tök mindegy, hogy bwin vagy bwinparty lesz a mezére írva. Az igaz, hogy játszhat emiatt cseh szurkoló is akár, de a nagyobb és még nem leválasztott országokban más csapatokat is szponzorálnak.

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet NovaTerra eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mivel a szerződés marad ugyanúgy, aki emiatt játszik a bwinen, az továbbra is fog. Tök mindegy, hogy bwin vagy bwinparty lesz a mezére írva. Az igaz, hogy játszhat emiatt cseh szurkoló is akár, de a nagyobb és még nem leválasztott országokban más csapatokat is szponzorálnak.
    Jah én csak kötekedtem.
    fejes1988 likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •