Oldal: 132 / 240 ElsőElső ... 3282122130131132133134142182232 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.311 - 1.320 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1311
    Fáradhatatlan grinder musli25 avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 17.
    Hely
    Orosháza
    Hozzászólások
    811

    Alapbeállítás

    Sziasztok!
    Sajna beszart az alaplapom.
    Elvittem szervizbe és azt mondták az alaplap a hibás lehet a táp okozta a gondot.
    A tápom elég régi 400w Codegen 5éves legalább.
    Leszeretném cserélni a tápot.
    Erre:Chieftec-iARENA GPA-400S 400W PFC 12 cm ventillátorral OEM tápegység - pchelpline.hu

    Vélemények?Jó táp?
    Thx

  2. #1312
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 07.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    589

    Alapbeállítás

    A codegennél biztos jobb.

  3. #1313
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet musli25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Sajna beszart az alaplapom.
    Elvittem szervizbe és azt mondták az alaplap a hibás lehet a táp okozta a gondot.
    A tápom elég régi 400w Codegen 5éves legalább.
    Leszeretném cserélni a tápot.
    Erre:Chieftec-iARENA GPA-400S 400W PFC 12 cm ventillátorral OEM tápegység - pchelpline.hu

    Vélemények?Jó táp?
    Thx
    ha még rászánsz pár ezrest, vehetsz 85+ hatásfokút is.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #1314
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet musli25 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Sajna beszart az alaplapom.
    Elvittem szervizbe és azt mondták az alaplap a hibás lehet a táp okozta a gondot.
    A tápom elég régi 400w Codegen 5éves legalább.
    Leszeretném cserélni a tápot.
    Erre:Chieftec-iARENA GPA-400S 400W PFC 12 cm ventillátorral OEM tápegység - pchelpline.hu

    Vélemények?Jó táp?
    Thx
    " lehet a táp okozta a gondot."

    ha ez komoly válasz volt a részükről, akkor ezt vagy ingyen mondták, vagy úgy látom magyarország legjobb szervizébe voltál... egy ilyen válasszal nem szabad megelégedni...

    ui: egyébként! a táp elég régi, 5 éves...oké...és az alaplap? maga a gép konfiguráció?
    tehát alaplap hány éves? utólag lett ez meg az beletéve, vagy kezdetektől egybe van és kész?
    Utoljára módosítva: JuhaAasz által: 2012. 12. 16. 01:03

  5. #1315
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    " lehet a táp okozta a gondot."

    ha ez komoly válasz volt a részükről, akkor ezt vagy ingyen mondták, vagy úgy látom magyarország legjobb szervizébe voltál... egy ilyen válasszal nem szabad megelégedni...

    ui: egyébként! a táp elég régi, 5 éves...oké...és az alaplap? maga a gép konfiguráció?
    tehát alaplap hány éves? utólag lett ez meg az beletéve, vagy kezdetektől egybe van és kész?
    hát egy 5 éves codegen táp esetében szvsz inkább az a baj, ha nem ez az első gondolatuk...
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #1316
    Őstag kertitorp avatara
    Csatlakozott
    2011. 10. 27.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.331

    Alapbeállítás

    Tud valaki ajánlani egy ingyenes jól használható tűzfalat?

  7. #1317
    Lelkes újonc zozoka1973 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    83

  8. #1318
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hát egy 5 éves codegen táp esetében szvsz inkább az a baj, ha nem ez az első gondolatuk...
    ha a régi nemrég kukába dobott számítógépem vinyóját nem ejtem 1 méter magasról pofára, akkor még most is gyönyörűen muzsikálna működés közbe a codegen táp hangja. persze ezzel nem cáfolni akarlak egy az egybe, mert lehet az én tápom kifejezetten jó volt akkor a többihez képest, de azért egy szervízbe, ha annyit mondanak, hogy LEHET a táp hibája...hangsúlyozom LEHET, akkor én tágra nyílt szemekkel rákérdezek az illetőre hogy "mitmivan?" ugyanis az, hogy LEHET, az nem elfogadható (legalábbis egy szervíztől nálam semmiképp). Veszek új alaplapot, bepattintom a gépbe, kerüljön ez mondjuk 13 ezer forintba, és valamilyen teljesen kívűlálló okból újra beoffol a cucc? visszamegyek a szervízbe és azt mondom, hogy "barátom, LEHET, hogy nem a táp volt a gond?"

  9. #1319
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Akinek codegen és hasonlóan fos táp van a gépébe az csak arra vár hogy mikor teszi tönkre az egész gépét (tessék megkérdezni szervizeseket hány ilyen gépet vittek vissza, mert leégett benne kb. minden).... persze ettől a hangja lehet csodálatos...
    Ajánlom figyelembe: Melyik tápegységet vegyem? /Mielőtt kérdezel, olvasd el az első hsz.-t!/ - PROHARDVER! Hozzászólások
    Aki ezt másként gondolja az nem sokat ért a számítástechnikához, és nem kéne tanácsot adnia.

  10. #1320
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akinek codegen és hasonlóan fos táp van a gépébe az csak arra vár hogy mikor teszi tönkre az egész gépét (tessék megkérdezni szervizeseket hány ilyen gépet vittek vissza, mert leégett benne kb. minden).... persze ettől a hangja lehet csodálatos...
    Ajánlom figyelembe: Melyik tápegységet vegyem? /Mielőtt kérdezel, olvasd el az első hsz.-t!/ - PROHARDVER! Hozzászólások
    Aki ezt másként gondolja az nem sokat ért a számítástechnikához, és nem kéne tanácsot adnia.
    nem azért írtam, mert csodálatos a hangja. csak valahogy leírtam egy mondatot. én elismerem nem értek hozzá, nem is adtam tanácsot, csupán azt filézem, hogy egy LEHET xy hibás mondattal egy szervíz ne tudja le a dolgát (vagy én vagyok akkor fura ember, de nálam ne tudják le ennyivel, mondják, hogy igenis az a szar, mert az a szar) egy hozzá nem értő ember ebből annyit fog leszűrni, hogy lehet nem is az a szar, vesz egy másik alaplapot ami pár nap után ugyanúgy meghal, és enni fogja a méreg.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •