Oldal: 3 / 25 ElsőElső 1234513 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (245) összesen
Like Tree58Likes

Téma: A Bwin játékosok december 17-én csatlakoznak a PartyPoker játékosállományához

  1. #21
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Ha mind a két teremben van számlája az embernek, kell tennie valamit? ( gondolom majd kapunk hivatalos értesítés félét, de ilyenkor olyan izgatott az ember )

  2. #22
    Akadémia bölcse Littlemage avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 13.
    Hely
    At the tables
    Hozzászólások
    9.104

    Alapbeállítás

    Mondjuk velemenyem szerint ez egy nagy vicc, ahogy ezt az egeszet lekezelik.

    Meg a fuziorol sem adtak ki semmilyen hirt, csak a szajtepes megy ott is, huuuu, meg ftp elott, aztan megse, huu, majd most decben, de megse, majd jovore, jabocs, de megis most. ez mi maaar????
    nem hogy mondjuk arrol, hogy van bonuszom, 57, 6748475547 %-at szedtem ki, ezutan mi a f@szom lesz vele a maradekkal.

    Vagy akar a maradek marketingpontommal. Hajamra nem tudom kenni, lesz-e shop, vagy vehetek-e rajt bonuszt, vagy mi?

    Semmi b+b+b+b+, hogy a retekbe lehet igy intezni valamit???????


    Vagy hogy ezutan milyen rb vagy akarmi lesz.

    B+, onnan tudom meg, hogy nem tudok belepni a kliensbe.

    De nem azt irja ki retek, hogy hulyegyerek ne is probalkozzal, hanem hogy invalid username or password.

    Azt mondom raprobalok bongeszoben belepni, azt ott latom, hogy megy a rizsa. De semmi konkret, csak hogy gyere vissza par olva mulva, azt nezzed a bwin uj vilagat. Visszamentem, meg mindig semmi.

    Fejloves kene kb. b+ ilyen kommunikacioert, koncepciotlan mocsok az egesz.
    "... hogy tangában vigye Neked a champagne-t Kara Scott, a jakuzziba" (ivan41)

  3. #23
    PA addict castor11 avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 26.
    Hely
    Bécs
    Hozzászólások
    3.946

    Alapbeállítás

    Idézet Gordon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi most a party póker kliensét fogjuk kapni vagy ez vmi teljesen új kliens lesz vajon ... ?
    Erről még most zajlanak a hivatalos egyeztetések, mivel nem akartak elhamarkodottan döntést hozni....
    Stay hungry, stay foolish!
    Ha én rng lennék, a milliónyi outból egyet csak leraknék....

  4. #24
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet kidelpiero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha mind a két teremben van számlája az embernek, kell tennie valamit? ( gondolom majd kapunk hivatalos értesítés félét, de ilyenkor olyan izgatott az ember )
    Elvileg az egyiket meg kell majd szüntetni!

    Nekem legalábbis ez volt a Celebpoker-->Titan, a ChiliPoker-->Poker770 és a HollywoodPoker-->RedKings Poker összeolvadásnál is.

    Mondjuk nem nagy történet, livechat-en lehet intézni. (Már ha van livechat a Party-n)

  5. #25
    Handelemző Beckham087 avatara
    Csatlakozott
    2008. 04. 29.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    293

    Alapbeállítás

    Hát kíváncsi leszek hogy milyen hatása lesz az ongame mezőnyre... Lehet jövőre új termet kell keresnem?

  6. #26
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    weee
    végre kapok egy nagyon nagylelkű 162PP.s bonust ;-) - kis ev alatt futással amit már megszoktam -

  7. #27
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2008. 06. 05.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Littlemage eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk velemenyem szerint ez egy nagy vicc, ahogy ezt az egeszet lekezelik.

    Meg a fuziorol sem adtak ki semmilyen hirt, csak a szajtepes megy ott is, huuuu, meg ftp elott, aztan megse, huu, majd most decben, de megse, majd jovore, jabocs, de megis most. ez mi maaar????
    nem hogy mondjuk arrol, hogy van bonuszom, 57, 6748475547 %-at szedtem ki, ezutan mi a f@szom lesz vele a maradekkal.

    Vagy akar a maradek marketingpontommal. Hajamra nem tudom kenni, lesz-e shop, vagy vehetek-e rajt bonuszt, vagy mi?

    Semmi b+b+b+b+, hogy a retekbe lehet igy intezni valamit???????


    Vagy hogy ezutan milyen rb vagy akarmi lesz.

    B+, onnan tudom meg, hogy nem tudok belepni a kliensbe.

    De nem azt irja ki retek, hogy hulyegyerek ne is probalkozzal, hanem hogy invalid username or password.

    Azt mondom raprobalok bongeszoben belepni, azt ott latom, hogy megy a rizsa. De semmi konkret, csak hogy gyere vissza par olva mulva, azt nezzed a bwin uj vilagat. Visszamentem, meg mindig semmi.

    Fejloves kene kb. b+ ilyen kommunikacioert, koncepciotlan mocsok az egesz.
    Sztem ez részükről egy tudatos koncepció része, úgy gondolom már régen rájöttek, hogy nekik nagyon nem érik meg a póker regek. A többség, meg úgy van vele, hogy akkor jól van, nem fogadok ma meccset, meg majd holnap pokerezgetek, kaszinózgatok egy kicsit, és tök jó mert akkor már új szoftveren tehetem. A bónusz miatt sem idegeskednek, mert annyit meg nem játszanak,hogy belátható időn belül kipörgessék.

    Szval szerintem magasról sz*rnak ők a regekre, úgysem ők termelik a profitot.

  8. #28
    Team Hero svajcifiu avatara
    Csatlakozott
    2012. 09. 15.
    Hozzászólások
    1.097

    Alapbeállítás

    tudod te miről beszélsz?

  9. #29
    PA addict Galambos Tarzan avatara
    Csatlakozott
    2011. 03. 09.
    Hozzászólások
    2.620

    Alapbeállítás

    Azért ha egy reg SNG -t játszik, akkor az termel 2500-3000$ raket egy hónapban, vagy akár többet is, egy fish meg ha beül micro tétre hetenre háromszor, akkor ennek a töredékét. Persze nyilván a sportfogadás meg a kaszinó hozza a nagy pénzt, de a regek is sokat hozzátesznek a pókeres részhez. Emiatt legalább egy tájékoztató mail minimum járna, hogy mire lehet számítani a jövőben.
    Utoljára módosítva: Galambos Tarzan által: 2012. 12. 17. 13:26
    L.T. and JociBalboa like this.
    #8 norris80, 10.07.31 17:06
    Kérdésem a lopás visszaemeléssel részhez: Ha UTG 1-ből emelnek a vakokra, és nekem UTG 2-ből van visszalopó kezem, akkor is all in?

  10. #30
    Fáradhatatlan grinder asdator avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 07.
    Hozzászólások
    633

    Alapbeállítás

    Idézet Galambos Tarzan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért ha egy reg SNG -t játszik, akkor az termel 2500-3000$ raket egy hónapban, vagy akár többet is, egy fish meg ha beül micro tétre hetenre háromszor, akkor ennek a töredékét. Persze nyilván a sportfogadás meg a kaszinó hozza a nagy pénzt, de a regek is sokat hozzátesznek a pókeres részhez. Emiatt legalább egy tájékoztató mail minimum járna, hogy mire lehet számítani a jövőben.
    A fishek netto befizetők, a regek meg veszik ki a pénzt a "rendszerből". Ha belegondolsz abba, hogy csak azonos tudású (illetve 0 tudású) játékosok játszanának egymás ellen az idők végezetéig hobbiból, és nem azért h a nyereményüket majd kivegyék, akkor egy idő után az összes pénz eltűnne az asztalokról és mind rake-ké válna..Termek számára ez lenne a legideálisabb felállás..
    kidelpiero likes this.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •