Oldal: 2 / 3 ElsőElső 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (29) összesen
Like Tree1Likes

Téma: PókerAkadémia Karácsony az Inter Pokeren

  1. #11
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 12. 10.
    Hozzászólások
    1

    Alapbeállítás

    mikor leszünk regisztrálva a versenyen az interpokeren? már 2 szer írtam emailt és semmi választ nem kaptam. ha valaki tud valamit írjon. köszi

  2. #12
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Melitta75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mikor leszünk regisztrálva a versenyen az interpokeren? már 2 szer írtam emailt és semmi választ nem kaptam. ha valaki tud valamit írjon. köszi
    Ma többszöri próbálkozás után sikerült elérnünk az Inter Pokert. Kiderült, hogy az újonnan regisztráló játékosok manuális hozzáadásáért felelős kollégájuk szabadságon van. A beküldött neveket maradéktalanul elküldtük a helyettesítő kollégának, reméljük holnapra hozzá is adnak mindenkit.

    Jól látható, hogy nem olyan gördülékeny az új játékosok hozzáadása, ezért megkérünk mindenkit, aki részt akar venni a versenyen, az időben (1-2 nappal korábban) küldje el a nicknevét!

  3. #13
    Team Hero
    Csatlakozott
    2009. 10. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Gondoltam, regisztrálok én is a verseny miatt az Inter pokerre, de gyorsan elvették a kedvemet. Ilyet még nem pipáltam, hogy moneybookers depónál kattinthatok a password sorba (és írhatok is), de az e-mail sorba csak kattinthatok, de nem lehet írni... kapcsolatba léptem az ügyfélszolgálatukkal, nem tudtak segíteni, de ez is csak 10 perc után derült ki, mivel a live chat szoba úgy működik, hogyha entert nyomsz, mert szeretnéd elküldeni az üzeneted, az helyett disconnectál a live chatről, és be is zárja az ablakot, omfg Részemről Inter poker lezárva...
    fejes1988 likes this.

  4. #14
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ma többszöri próbálkozás után sikerült elérnünk az Inter Pokert. Kiderült, hogy az újonnan regisztráló játékosok manuális hozzáadásáért felelős kollégájuk szabadságon van. A beküldött neveket maradéktalanul elküldtük a helyettesítő kollégának, reméljük holnapra hozzá is adnak mindenkit.

    Jól látható, hogy nem olyan gördülékeny az új játékosok hozzáadása, ezért megkérünk mindenkit, aki részt akar venni a versenyen, az időben (1-2 nappal korábban) küldje el a nicknevét!

    Írtam nektek e-mailt az info@pokerakademia címetekre, amire azt írtátok vissza 17-én, hogy

    "Szia xxx!

    Nevezésed rögzítettük, és el fogjuk juttatni az InterPoker-nek.

    Üdvözlettel,
    PókerAkadémia Support"



    Ma befizettem az Interpokerre, de nem enged regisztrálni a versenyre!

    Légyszíves beszéljetek velük!

    username: Mezogsi
    nickname: _Mezo_gsi_

    Köszönöm!

  5. #15
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Mezo_gsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtam nektek e-mailt az info@pokerakademia címetekre, amire azt írtátok vissza 17-én, hogy

    "Szia xxx!

    Nevezésed rögzítettük, és el fogjuk juttatni az InterPoker-nek.

    Üdvözlettel,
    PókerAkadémia Support"



    Ma befizettem az Interpokerre, de nem enged regisztrálni a versenyre!

    Légyszíves beszéljetek velük!

    username: Mezogsi
    nickname: _Mezo_gsi_

    Köszönöm!

    Az versenyre nem fogsz tudni saját magad regisztrálni, az InterPoker fog beregisztrálni minden új játékost manuálisan, akik jelentkeztek nálunk.
    A jelentkezésed már rögzítettük, és eljuttattuk az InterPokernek.

  6. #16
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az versenyre nem fogsz tudni saját magad regisztrálni, az InterPoker fog beregisztrálni minden új játékost manuálisan, akik jelentkeztek nálunk.
    Ez a része nem volt eddig világos nekem.
    Most már van lóvé a számlámon, gondolom, eddig az volt a bajuk...

    Köszönöm a segítséget!

  7. #17
    Fáradhatatlan grinder petozso avatara
    Csatlakozott
    2009. 08. 16.
    Hely
    Fót
    Hozzászólások
    538

    Alapbeállítás

    Kérném szépen az Admint, hogy engem (TJumper) is adjon hozzá, hogy jogosult legyek a tornára. (a visszaigazoló email megjött, hogy PA-s reg, be is fizettem már)

  8. #18
    Fáradhatatlan grinder Mezo_gsi avatara
    Csatlakozott
    2009. 02. 27.
    Hely
    Ujpest
    Hozzászólások
    704

    Alapbeállítás

    Idézet Admin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az versenyre nem fogsz tudni saját magad regisztrálni, az InterPoker fog beregisztrálni minden új játékost manuálisan, akik jelentkeztek nálunk.
    A jelentkezésed már rögzítettük, és eljuttattuk az InterPokernek.
    Még mindig nem vagyok beregisztrálva a versenyre, légyszíves szóljatok nekik újra!

  9. #19
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet petozso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kérném szépen az Admint, hogy engem (TJumper) is adjon hozzá, hogy jogosult legyek a tornára. (a visszaigazoló email megjött, hogy PA-s reg, be is fizettem már)
    Arra kérünk írj nekünk e-mailt ez ügyben az info kukac pokerakademia pont com levélcímre.

  10. #20
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 06. 17.
    Hely
    Székesfehérvár
    Hozzászólások
    31

    Alapbeállítás

    Írtam már e-mailt, válaszoltatok is, hogy továbbítjátok az Inter Pokernek a user nevem. Később jött a mail, hogy az Inter Poker nem talál engem Clapko néven. Elküldtem minden adatot amit kértetek válaszként, de azóta semmi. Pénz is van feltöltve, de nem vagyok beregisztrálva még a versenyre. Eltudnátok intézni?
    Köszönöm.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •