Eredmény: 1 - 7 (7) összesen
  1. #1
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás William Hill Poker

    Sziasztok.
    A William Hill Poker vip rendszerével lenne egy kis bajom. Akik itt akadémiáról regisztráltak azoknak rendesen beváltották a pontokat cash-re?
    Mert én megnéztem a terembemutatójukat itt akadémián, a bónusz kalkulációs táblázatot, de hiába akarom azt az összeget annyi WHpontért mint ahogy a táblázatban írják, a William Hill nem hajlandó rátenni a számlámra és azt írják, játsszak tovább, de konkrét választ nem tudnak adni.
    Más is járt így, mi ilyenkor a teendő?

  2. #2
    Fáradhatatlan grinder Terrorka avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 21.
    Hely
    Veszprém
    Hozzászólások
    559

    Alapbeállítás

    1 hete akartam 750k pontot beváltani, 2 napja rátettek a számlámra 14$ -át az 1500 helyett... a support annyit mondott h észlelték a hibát és javítják, a cashout is késett
    próbáld a poker kliens live chatjét, baszogasd őket minden nap

  3. #3
    Idegen
    Csatlakozott
    2012. 11. 21.
    Hozzászólások
    10

    Alapbeállítás

    Ott írtam nekik, de a muksó belinkelte nekem a vip pontok beváltásának a szabályzatának a 13-ik pontját és azt írja, hogy nem tudja beváltani blabla. Kicsit felgyűlt bennem a sok szívás amit egyrészt az okozott, hogy rendre megszakadt a terem, kidobált az asztalokról, nem rakták rá a pénzt a számlámra amit ilyen szakadáskor benyelt a rendszer stb. Így írtam neki, ha nem fizeti ki a pénzt ami jár a wh pontok után akkor nem játszom tovább náluk. Kicsit írogatott még, de érdemben nem tudott segíteni így kikértem minden pénzemet, havi 2k$ rakelek de ki nem szarik rá. Írtam neki, hogy a Whpontokra igyanak hidegvizet.
    IPOKER SOHA TÖBBET!

  4. #4
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    FD bónusz 5 dolláronként íródik jóvá? van akinek esetleg csúszott ez? mert nekem a HM szerint nem írták jóvá, pedig dobálja föl az ablakokat, hogy kijött 5 dollár stb...
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  5. #5
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    FD bónusz 5 dolláronként íródik jóvá? van akinek esetleg csúszott ez? mert nekem a HM szerint nem írták jóvá, pedig dobálja föl az ablakokat, hogy kijött 5 dollár stb...
    nincs csúszás, rögtön ott van.

  6. #6
    Őstag chivasr911 avatara
    Csatlakozott
    2008. 10. 20.
    Hozzászólások
    1.733

    Alapbeállítás

    Idézet trixilw eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nincs csúszás, rögtön ott van.
    hm2 speed pokeren jól számolja a winningset? valaki megnézhetné nekem pls
    "Eredményesen pókereztem, mert szerencsejátékban stratéga vagyok, de abba hagytam, mert 100x megbízhatatlanabb mint a rulett..."

  7. #7
    Team Hero Coach trixilw avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 27.
    Hely
    Gőzbe borulva
    Hozzászólások
    1.657

    Alapbeállítás

    Idézet chivasr911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hm2 speed pokeren jól számolja a winningset? valaki megnézhetné nekem pls
    Mivel engem idéztél: fogalmam sincs.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •