Oldal: 133 / 240 ElsőElső ... 3383123131132133134135143183233 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.321 - 1.330 (2391) összesen
Like Tree112Likes

Téma: Általános számítástechnikai segítség

  1. #1321
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Ezt nagyon rosszul gondolod, TELJESEN mindegy mi a baja a gépnek, azaz első, hogy ha valaki meglát egy ilyen tápot azonnal kicseréli. Erre te nekiállsz fikázni a szervizest úgy, hogy fogalmad sincs róla wp.

  2. #1322
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Zbacsi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nagyon rosszul gondolod, TELJESEN mindegy mi a baja a gépnek, azaz első, hogy ha valaki meglát egy ilyen tápot azonnal kicseréli. Erre te nekiállsz fikázni a szervizest úgy, hogy fogalmad sincs róla wp.
    jó, mert, ha most ráállok a szervizesre, hogy nekem a "lehet" nem elfogadható válasz, mondjon konkrét dolgot, az már egyből fikázás felé? inkább bele se megyek itt szájkaratéba, felesleges, néha értsétek már meg, hogy miket ír a másik, ne csak az adott dolgot lássátok magatok előtt (jelen esetbe hogy az a rihes codegen táp alapból egy szar szemét kuka dolog. és újfent megjegyzem továbbra is, bár kiegészítem, hogy az a régi gépem csak egy 1300-as AMD volt geforce 2-vel és fél giga rammal, de a bő 9 éves élettartama alatt az agyát is szétjátszottam néha nem kevésszer ment 10+ órákat és nem kevésszer ment órákon át eléggé terhelten játék miatt, mégis még most is működne, ha a vinyó nem hal meg, és mivel vettem laptopot így feleslegessé vált, azontúl, hogy rohadtul elavult is) köszöntem a figyelmet

  3. #1323
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    jó, mert, ha most ráállok a szervizesre, hogy nekem a "lehet" nem elfogadható válasz, mondjon konkrét dolgot, az már egyből fikázás felé?
    nem csak közlik, hogy 5Kért bevizsgálják, és ha esetleg nem megfelelő a stílusod, akkor nem szólnak, hogy ebből vehetnél egy fél normális tápot is
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  4. #1324
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nem csak közlik, hogy 5Kért bevizsgálják, és ha esetleg nem megfelelő a stílusod, akkor nem szólnak, hogy ebből vehetnél egy fél normális tápot is
    jó persze nem olyan stílusra gondoltam, csak azért valahogy tudatnám vele, hogy a lehet az nem valami jó válasz számomra, örülnék konkrétabbnak. főleg ha már fizettem egy vizsgálati díjat

  5. #1325
    Akadémia bölcse titcar avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hely
    a monitor előtt
    Hozzászólások
    7.774

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    @JuhaAasz +1. A szervizesnek dolga van. Mondja meg mi a gond, főleg ha az illető fizetett érte (ez most nem volt megemlítve, szóval lehet csak tippelt a szervizes és akkor minden oké).
    @Zbacsi: Ne mond már, hogy mindegy mi a gondja a gépnek és a tápot kell cserélni egyből lol. Azt maximum tanácsolni lehet.
    Beviszed nekik a full high end gépedet, véletlen megállt és nem tudod mi a gondja, majd a szervizes azt mondja, hogy szerinte cseréld ki ezt az 50k-s tápot mert a másik márka jobb.... Tudom, úgy érted, hogy ilyen fos tápot ne vegyünk és akkor nem lesz gond. De talán amikor véve lett akkor nem volt más? És azóta nem volt vele gond... És nem is biztos, hogy azzal van a gond. Én is cseréltem tápot mert szar minőségű volt de nem okozott gondot...
    ez a nem volt még vele gond, ez kb. olyan, mintha azt mondanád a régi fajta suzuki swiftedre, hogy biztonságos autó, mert még nem halt meg benne senki.
    jó lapokkal emelnék, rosszakat eldobnám

  6. #1326
    Fanatikus tag Zbacsi avatara
    Csatlakozott
    2008. 07. 20.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    259

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne mond már, hogy mindegy mi a gondja a gépnek és a tápot kell cserélni egyből lol. Azt maximum tanácsolni lehet.
    Mindent csak tanácsolhat a szervizes :] Persze nem kötelező betartani, akinek nem gond ha elvesznek az adatai, vagy egy teljes gépet kell vennie a táp miatt annak nem kell ráhallgatni.
    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És azóta nem volt vele gond...
    Idézet JuhaAasz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogy a lehet az nem valami jó válasz számomra
    Lehet hogy a "lehet" számodra nem jó válasz, de senki nem fogja tudni neked megmondani hogy el fog-e pukkani vagy sem. Csak azt lehet rá mondani hogy sokkal nagyobb valséggel fog elszállni. És igen, ugyanilyen nehéz probléma megmondani hogy a táp miatt ment-e tönkre az alaplap vagy sem. Persze ki lehet ezt mérni és sakkozni jópár órás teszteléssel, csak ezt a mérnökórát nem fogod megfizetni, mert abból az árból új tápot veszel.

  7. #1327
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Hi!

    Lehet,h hülye kérdés, de egy TP LINK TL-WR741ND wifi routert használok, és mivel kábellel használom mind a két gépen, szeretném kikapcsolni rajta vagy letiltani a wifit. Lehetséges ez?

  8. #1328
    Őstag Shaikon avatara
    Csatlakozott
    2009. 05. 15.
    Hozzászólások
    1.534

    Alapbeállítás

    Idézet lecso10 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hi!

    Lehet,h hülye kérdés, de egy TP LINK TL-WR741ND wifi routert használok, és mivel kábellel használom mind a két gépen, szeretném kikapcsolni rajta vagy letiltani a wifit. Lehetséges ez?
    persze

    startmenü cmd ipconfig megnézed az alapértelmezett átjárót pl 192.168.1.6 beirod a böngészőbe és belépsz a routerbe és letiltod.
    Te Gazsi indulsz a romatriatlonon?
    Milyen az tesó?
    Lefutsz a tóra ,úszol egyet és hazabiciklizel.

  9. #1329
    Lelkes újonc zozoka1973 avatara
    Csatlakozott
    2007. 05. 30.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    83

    Alapbeállítás

    Böngésző címsorán keresztül belépsz a kezelőfelületre, címsorba írva, hogy 192.168.1.1 (vagy 192.168.0.1 nem emléxem). User-pass azt hiszem admin-admin vagy admin-1234, de ott kéne legyen a router alján. A többit pedig a beállításokban megtalálod (Wireless-Disable). Remélem segített!

    z.

  10. #1330
    PA addict lecso10 avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 01.
    Hely
    Monitor előtt
    Hozzászólások
    2.974

    Alapbeállítás

    Idézet Shaikon eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    persze

    startmenü cmd ipconfig megnézed az alapértelmezett átjárót pl 192.168.1.6 beirod a böngészőbe és belépsz a routerbe és letiltod.
    Ahogy pákó mondaná: Koszi koszi!

    Egy darabig elszórakoztam vele míg rájöttem, nem azt a jelszót kéri amit a csatlakozáskor is, de sikerült. Köszi, így már nyugodtabb leszek,h ne sugározza az agyam feleslegesen!

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •