Oldal: 14 / 33 ElsőElső ... 4121314151624 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (329) összesen
Like Tree146Likes

Téma: Megújult a Póker Akadémia pontrendszere és shopja

  1. #131
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    218

    Alapbeállítás

    így már világos ! és ez hozzászólás számokban, hogy nézz ki ?

  2. #132
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 10. 18.
    Hozzászólások
    612

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igaz, de így meg ha valaki akar valamit elkezd random trollkodni, meg mindenhova ír 3-4 hsz-t, csak a pontok miatt...szóval valami kéne, ami a hasznosság irányába terelné ezt az új motiváció-forrást (az első fele rám nem vonatkozik, engem annyira nem izgat a pulcsi, én csak a trollkodás öröméért trollkodok )

    dfecco: Akadémia bölcse 3K-tól van? Látom neked sem kell sok...év végéig összehozzuk?
    de ki az aki nekiáll és fél pontokkal elkezd pulóverre gyűjteni? szerintem hamarabb feladja bárki minthogy elérné....

  3. #133
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Idézet mati1979 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    de ki az aki nekiáll és fél pontokkal elkezd pulóverre gyűjteni? szerintem hamarabb feladja bárki minthogy elérné....
    Vagy ha nem is feladja, de az alatt már kibukik, hogy egy troll, és majd a közösség kiveti magából :P Bár ha rendes, több mondatos hsz-ekből jön össze neki, azt kiérdemelte Ha meg olyan, mint múltkor este aki megőrült, és mindenhova írt két szót, úgyis rögtön törlésre kerül

  4. #134
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    218

    Alapbeállítás

    Az olyan teljes mértékben megérdemli.. szerintem 2-3hónap alatt egy aktív tagnak össze lehet szedni ha szeret beszélgetni

  5. #135
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Valahogy úgy kéne szűrni, hogy az érdemi topikokhoz (handelemzés, póker törvényi háttér, tereminfók, segítség...) történő hozzászólások többet érjenek, mint a kevésbé fontosak, gondolok itt a vicc topikra vagy a pletykasarok bizonyos részeire. Vagy nem tudom, majd az okosabbak eldöntik D
    Laci24 likes this.

  6. #136
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Én úgy vettem egyébként észre, hogy nem működik az automatikus számlálás. Azt írtátok naponta frissül, de eddig én ilyet nem vettem észre. Gondoltam szólok hogy checkitout

  7. #137
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    Idézet Tir-X eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én úgy vettem egyébként észre, hogy nem működik az automatikus számlálás. Azt írtátok naponta frissül, de eddig én ilyet nem vettem észre. Gondoltam szólok hogy checkitout
    Köszönjük a jelzést! A problémát igyekszünk mihamarabb megnézni és orvosolni. E tekintetben kis türelmeteket kérjük ez ügyben, az ünnepek miatt lassabban őrölnek a motorok, mint egyébként szoktak. Várhatóan január első hetében tudunk ezzel foglalkozni.

  8. #138
    Őstag
    Csatlakozott
    2011. 12. 21.
    Hozzászólások
    1.841

    Alapbeállítás

    pedig már majdnem összegyűlt a ferrari-ra

  9. #139
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Nekem se frissült még semmit sem, én türelmesen várok, nem zavar annyira, mert elhiszem hogy csak lassan működik, de valahol azért nyilván vannak tartva a pontok? mármint nem tűnnek el amíg nem frissül ugye?

  10. #140
    Őstag JuhaAasz avatara
    Csatlakozott
    2009. 10. 03.
    Hozzászólások
    1.394

    Alapbeállítás

    Idézet Atazzz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem se frissült még semmit sem, én türelmesen várok, nem zavar annyira, mert elhiszem hogy csak lassan működik, de valahol azért nyilván vannak tartva a pontok? mármint nem tűnnek el amíg nem frissül ugye?
    már volt írva, hogy nem, úgyhogy nem kell aggódni hisz a régi rendszer szerint is havonta vagy hogy frissült és akkor is megvolt

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •