Oldal: 106 / 110 ElsőElső ... 65696104105106107108 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.051 - 1.060 (1091) összesen
Like Tree13Likes

Téma: USD - EUR - avagy hogyan alakulnak az árfolyamok

  1. #1051
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Ha ezt valamelyikünk tutira tudná akkor nem itt ülne, hanem a Maldív-szigeteken..
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  2. #1052
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet titcar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    értelmezhetetlen a krédés nagy része. deviza kötvényt devizában fizetik vissza, nem forintban. a ft elleni spekuláció meg csak néphülyítés, hogy másra lehessen fogni a bal****kodást.
    Nem Ft ért veszel devizát amivel törlesztesz? Csak annyit kérdeztem, hogy az év melyik napján derül az ki, hogy adott évben mennyibe kerül a törlesztőrészlet?

    Nekem van lakáshitelem, 6 havonta kapom meg azt, hogy következő 6 hónapban milyen árfolyamon tudom megvenni a devizát. Gondolom az államadósság is hasonlóképp működik.

    Szerdán is megütötték a forintot - 295-ig szaladt az árfolyam | PORTFOLIO.HU
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  3. #1053
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2009. 04. 12.
    Hozzászólások
    60

    Alapbeállítás

    Idézet redoubtable eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem Ft ért veszel devizát amivel törlesztesz? Csak annyit kérdeztem, hogy az év melyik napján derül az ki, hogy adott évben mennyibe kerül a törlesztőrészlet?

    Nekem van lakáshitelem, 6 havonta kapom meg azt, hogy következő 6 hónapban milyen árfolyamon tudom megvenni a devizát. Gondolom az államadósság is hasonlóképp működik.

    Szerdán is megütötték a forintot - 295-ig szaladt az árfolyam | PORTFOLIO.HU
    Az államkötvény tulajdonosának lényegtelen a forint árfolyama ő devizában kapja a törlesztést ami független, a forint árfolyamtól. Kifizetések pedig akkor vannak (éves törlesztés esetén) amikor kibocsátották a kötvényt. Jegyzés (talán) kéthetente van szóval év végéhez semmi köze, nincs olyankor több törlesztés az állam részéről.

  4. #1054
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494
    Maxxxika and svajcifiu like this.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  5. #1055
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Ez komoly lesz.
    redoubtable likes this.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  6. #1056
    PA addict
    Csatlakozott
    2011. 04. 17.
    Hely
    XXX
    Hozzászólások
    3.494

    Alapbeállítás

    Idézet Maxxxika eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez komoly lesz.
    Ha nem kamu akkor az lesz.
    LESZAROM! Mert... ...leszarni lehet, de felszarni nem, így akit te leszarsz, az nem nézhet le téged, mivel értelemszerűen te vagy feljebb!

  7. #1057
    Újonc
    Csatlakozott
    2009. 09. 09.
    Hozzászólások
    33

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Szerintetek hogy lenne érdemesebb kifizetést kezdeményezni 888pokerről bank transferrel egy forint alapú OTP-s számlára? Ha a kifizetésnél az USD-t vagy a Ft-t választom? Vajon a bank vagy a 888poker vált előnyösebben?

    Köszi!

  8. #1058
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2010. 07. 28.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    50

    Alapbeállítás

    csinálj mbbokerst, jobb az átváltási ráta is+egyéb előnyok

  9. #1059
    Moderátor crazy3317 avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 25.
    Hozzászólások
    3.152

    Alapbeállítás

    mit gondoltok, hogy alakul a közeljövőben az euró árfolyama? a mostani szintnél mehet még feljebb, érdemes várni a váltással? vagy ez a teteje?
    "a gambler az aki ovtaskaval jar rulettezni, de az teny, h szeretem pakolgatni a stackeket"

  10. #1060
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 09. 22.
    Hely
    nemmondommeg
    Hozzászólások
    260

    Alapbeállítás

    Pár forinttal még mehet feljebb a következő 1-2 napban, de aztán hosszú távon 290-en fog normalizálódni szvsz.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •