Oldal: 833 / 975 ElsőElső ... 333733783823831832833834835843883933 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.321 - 8.330 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8321
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 22.
    Hozzászólások
    385

    Alapbeállítás

    Ne haragudjatok, ha már volt téma, csak érdeklődnék, hogy a Bernardc packekről mi a véleményetek. Ha valakinek megvan a chadders0 pack, érdemes kiegészíteni ezekkel?

  2. #8322
    Tag 641stone avatara
    Csatlakozott
    2012. 01. 28.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    119

    Alapbeállítás

    Nice, maestro

  3. #8323
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet MerACE eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne haragudjatok, ha már volt téma, csak érdeklődnék, hogy a Bernardc packekről mi a véleményetek. Ha valakinek megvan a chadders0 pack, érdemes kiegészíteni ezekkel?
    Páran meg szeretnék (fogják) venni a napokban kb. 10$-ra jönne ki vagy hogy fejenként. keressed meg őket skypen. Amúgy persze, minden videó megéri(ilyen játékosoktól) ofc.

  4. #8324
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 01.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Aki esetleg low-mid stakes körül játszik. Mennyi ideig tart egy átlagos meccs (reg. speed, turbo, hyper)?
    Nálam (7$) PS-on reg speed (700+ meccs) 17,5 perc, turbo (250+ meccs) 13 perc. Azt hittem, hogy a turbó jóval gyorsabb (ha már a reg speed-hez képest ugye 2x olyan gyorsan nőnek a vakok).
    "Normálisak" ezek a számok? Hyperen milyen számok vannak?

  5. #8325
    Újonc smogue avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 07.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    30

    Alapbeállítás

    Szerintem mindegy milyen téten játszol, nagy különbség nem lesz. Nekem elég nagy minta alapján 8 perc körül van a turbo átlagideje. Hyper 2-3 perc körül, regspeed pedig 15 perc körül kell, hogy legyen.
    (Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a HM pontosan kezeli a játékkal töltött időt.)

  6. #8326
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet EFMmaster eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Aki esetleg low-mid stakes körül játszik. Mennyi ideig tart egy átlagos meccs (reg. speed, turbo, hyper)?
    Nálam (7$) PS-on reg speed (700+ meccs) 17,5 perc, turbo (250+ meccs) 13 perc. Azt hittem, hogy a turbó jóval gyorsabb (ha már a reg speed-hez képest ugye 2x olyan gyorsan nőnek a vakok).
    "Normálisak" ezek a számok? Hyperen milyen számok vannak?
    2,5 min. átlagban egy hyper.
    Utoljára módosítva: forzadani3 által: 2012. 12. 27. 22:14

  7. #8327
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 01.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet smogue eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szerintem mindegy milyen téten játszol, nagy különbség nem lesz. Nekem elég nagy minta alapján 8 perc körül van a turbo átlagideje. Hyper 2-3 perc körül, regspeed pedig 15 perc körül kell, hogy legyen.
    (Abban viszont nem vagyok biztos, hogy a HM pontosan kezeli a játékkal töltött időt.)
    Ezért kérdezem, mert ha 15-16 perc a reg. speed, akkor 8-9 körül kellene lennie a turbónak nem pedig 13 perc (258db, szóval nem nagy minta).

    Közben rájöttem: a minutes played nemcsak a meccs idejét veszi bele, hanem amikor gyakorlatilag fut hm (amikor szüneteket tartasz pl.). A mai 30 meccsem az már 9,23 perc volt átlagban (összeadtam a hand duration időket), ez már reálisabb.
    Utoljára módosítva: EFMmaster által: 2012. 12. 27. 22:51

  8. #8328
    Lelkes újonc Lucsi avatara
    Csatlakozott
    2010. 10. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    72

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van egy ellenfelem aki ellen muszáj lesz sokat regwaroznom, szerintetek mi a legjobban +Ev ellene?
    Statjai a következők a játék pedig deep:
    SB: vpip:76 , steal:72% ,
    BB: vpip:61 , fold 2 steal : 39% , call open : 40% , 3bet 21,3%
    Fold to 3bet : 50% , 4bet: 14% , Fold to 4bet 45 %.
    Limp 4% , Limp Attack 53%
    A% 30 , Flop 38, Turn 20 , River 26.
    Cbetjei : Flop 72% , T 33% , River 71% , 3betelt kasszába 81% cbet.
    Donk statok : F: 0 T: 0 egyedül Riveren: 19%.
    Check/Raise statjai : F 19% , T 22%, R 0%
    Bet vs missed CB out of position 31% , Turn 12% , River 40%
    Fold statok : Fold to CB: 44% , 3bet kasszában 41%.
    Fold Flop : 43% , Fold Turn: 35% , River: 51%
    Preflop én emelnék rá. Ezt a 3betet érdemes lenne vakszintenként kielemezned, láttam már olyat, hogy 25 alatt nagyon beledurrant, láttam már olyat, hogy csak 28 vak felett emelget vissza lightan, és nagyjából mindkét játékosnak ugyanez a stat lesz nálad kiírva, pedig nem mindegy. Ezt derítsd ki.
    Flopon a fold to cbetje elég magasnak tűnik (kérdés, hogy a te FCB-d mennyi) szóval lehet cbetelgetni airrel is a dry flopokat, a gyenge 2. és 3. párokat meg checkbackelni. Érdekes módon nem nyit bele missed cbet után turnön, szóval valami gigszer lehet a te flop és turn játékoddal, mert ez elég fura így, ha meg jól nyomod, akkor ezt ki kell használni, és akár delayed cbeteket is lehet tolni a veszélyesebb flopok után. A river donkja talán azért van mert nem emelsz elég thinen valueből riveren (?), ha tudod, hogy mivel csinálja ezt mindenképpen az előnyödre tudod fordítani (ha blokkol visszaemeléssel, ha value, akkor pedig abban az esetben ha nem donkol több 3 utcás blöffel)
    BBről, standard játékot játszanék ellene pre, nem kell varázsolni, elég korrektek a statjai. Ha végtelen a mintád, akkor vagy az ő 4betje túl nagy, vagy a te 3beted túl nagy, ezt érdemes végiggondolni. Talán tényleg turnön túl sokszor áll le, emiatt lehet floatolni párszor, (de nem cbetel annyiszor, hogy sok ezt bármilyen lappal megcsinálhassuk, plusz ki tudja ahoz hogy alkalmazkodik)
    Amit mabohai ír, hogy riveren checkraiseljük, azt szerintem kétszer is gondold meg, mert a river cbet csak abban az esetben számít river cbetnek, ha turnön is cbetelsz, szóval nem "felbátorodik", hanem a turn (általában) valuebeteit már riveren is lövi.
    Amikor pedig ellenfélt írsz le, akkor törekedj arra, hogy azok alapján jellemezd, amiben eltér a "normálistól". Ha azt mondod, hogy van pár leakje, és tiltre megy, akkor azt említsd meg az elején, mert sokat nyom a latba, hogy mi a leakje, és mitől meg tiltre.
    köszi
    u.i: nézd meg, hogy mennyiszer dob a te turn emelésedre a kihagyott flop cbetje után, és ugyenezt riveren a kihagyott turn cbet után. itt esélyes, hogy találsz leaket.
    Utoljára módosítva: Lucsi által: 2012. 12. 28. 00:17
    Holdenper and Dj69k like this.

  9. #8329
    Fáradhatatlan grinder Dj69k avatara
    Csatlakozott
    2011. 02. 03.
    Hely
    Europe
    Hozzászólások
    861

    Alapbeállítás

    Idézet mrj eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    hogyne függne, ne viccelj már.

    Amúgy sztem 8-13bb körül lehet, mikrón talán picit többet
    Köszi, akkor 10bb körüli eredmény az korrekt? Vagy még lehetne rajt azért bőven javítani?
    "Ne játssz kártyát pénzbe,mert veszteni is lehet "

  10. #8330
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, akkor 10bb körüli eredmény az korrekt? Vagy még lehetne rajt azért bőven javítani?
    Milyen téten játszol? Amúgy 10BB/100 jó eredménynek számít (hyperbe)

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •