Oldal: 263 / 282 ElsőElső ... 163213253261262263264265273 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 2.621 - 2.630 (2811) összesen
Like Tree42Likes

Téma: Ongame

  1. #2621
    Fáradhatatlan grinder Gordon avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 13.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    713

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1hete cashotultam MB-re azóta semmi(goalwin),mondjuk legalább az emailekre válaszoltak,hogy technikai okok miatt nem tudnak utalni,de a kollégák dolgoznak rajta.
    1hétig,vicces.....,remélem látok belőle valamit...
    Nekem bwinről még a kiválás előtt ment egy nagyobb cash out azóta is csak mondják, h majd utalják ... pedig soha nem késtek vele ennyit, szal nem vagy egyedül :-/

  2. #2622
    Fáradhatatlan grinder BMWE46 avatara
    Csatlakozott
    2010. 01. 28.
    Hozzászólások
    556

    Alapbeállítás

    betsafe cash out pár óra alatt megjött tegnap nekem....
    bwinre 3 napja várok...

  3. #2623
    PA addict zoltanh avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    3.888

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1hete cashotultam MB-re azóta semmi(goalwin),mondjuk legalább az emailekre válaszoltak,hogy technikai okok miatt nem tudnak utalni,de a kollégák dolgoznak rajta.
    1hétig,vicces.....,remélem látok belőle valamit...
    Utóbbi pár cash outoknál 1 hét után mindig rájuk írtam és még aznap kifizettek MB-re. Ma is így történt egy 18.-i kiutalás miatt. Email után ~3órával később jön a válasz, majd szintén olyan 3 óra és a pénz MB-n.
    Több co nem lesz tőlük már, de azért kíváncsi lennék ha nem szólna az ember nekik,h Hello kéne a pénzem akkor mikor fizetnének ki.

  4. #2624
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    ma reggel van 4 db nl30 es 5 db nl 50 asztal.........tegnap delelott osszesen 1 nl30 futottfebruarra mar megelozzuk a fulltiltet

  5. #2625
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet zoltanh eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Utóbbi pár cash outoknál 1 hét után mindig rájuk írtam és még aznap kifizettek MB-re. Ma is így történt egy 18.-i kiutalás miatt. Email után ~3órával később jön a válasz, majd szintén olyan 3 óra és a pénz MB-n.
    Több co nem lesz tőlük már, de azért kíváncsi lennék ha nem szólna az ember nekik,h Hello kéne a pénzem akkor mikor fizetnének ki.
    Igen ezt én is igy tapasztaltam eddig,nekem is mindig rájuk kellett irnom,3-4 nap után,és akkor meg is jött egyböl,de most eddig semmi,pedig lassan naponta irogatok nekik.

  6. #2626
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    februarra mar megelozzuk a fulltiltet
    Ez könnyen elképzelhető, csak félek tőle, hogy ez elsősorban inkább az FTP fogyó játékosállománya miatt lesz és nem az Ongame szárnyalása miatt
    dzoli and Electrocowboy like this.

  7. #2627
    Újonc Centi17 avatara
    Csatlakozott
    2012. 02. 25.
    Hely
    Eger
    Hozzászólások
    44

    Alapbeállítás

    betfair-re feltoltam egy kisebb összeget, h majd ott folytatom az ongame-en, de hát az MTT-n eltűntek teljesen a garantáltak, nagyon be van halva sajnos, így lehet azzal a lendülettel ki is veszem, ahogy feltoltam a pénzt. a bwinen annyira nincs nagy tömeg mint számítottam, aránylag sok játszható verseny van az esti órákban főleg

  8. #2628
    Fáradhatatlan grinder csabadeak avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 01.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    806

    Alapbeállítás

    Idézet dzoli eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    sajnos igen delig sansz nincs jatszani
    Igen a legnagyobb változást reggel érzem, eddig elég jó volt a játékosállomány egész délelőtt, most pedig alig van asztal az is tele reg-gel!

  9. #2629
    Őstag dr.drogba avatara
    Csatlakozott
    2008. 11. 17.
    Hely
    Tatabánya
    Hozzászólások
    1.273

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1hete cashotultam MB-re azóta semmi(goalwin),mondjuk legalább az emailekre válaszoltak,hogy technikai okok miatt nem tudnak utalni,de a kollégák dolgoznak rajta.
    1hétig,vicces.....,remélem látok belőle valamit...
    Azóta se történt semmi,én irok nekik,ök meg nyomják a sablont ,de lóvé sehol.

  10. #2630
    Fanatikus tag geri190 avatara
    Csatlakozott
    2010. 05. 03.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    378

    Alapbeállítás

    Idézet dr.drogba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azóta se történt semmi,én irok nekik,ök meg nyomják a sablont ,de lóvé sehol.
    Hello,

    nem tudom régebben mintha goalwin-ről nem írtak volna túl sok jót, de lehet tévedek. Redkingsről viszont 12 órán belül kiutaltak, úgyhogy teljes CO volt.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •