Oldal: 834 / 975 ElsőElső ... 334734784824832833834835836844884934 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.331 - 8.340 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8331
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Nem hiszem, hogy hyperezik, mert 5-6 perces vakokat írt. De szerintem turbónál is szép a 10evbb/100 25 eff alatt.

    Más: Megéri PT4-re váltani, és megvenni a coffeeHUDot? Elég frankón megcsinálták, de nem tudom ad-e annyit, hogy x$-t ráköltsek (most amúgy a 2p2-s awesome HUD-ot használom). PT4-re, vagy HM2-re ígyis úgyis váltanék mostanában. A PT-t nem ismerem, viszont van hozzá ez a HUD, meg a HM2-re többen is panaszkodtak. HUhoz (hyper) szerintetek melyik a jobb progi? És érdemes megvenni (ha PT4) a coffeeHUDot?
    Utoljára módosítva: Holdenper által: 2012. 12. 28. 14:39
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  2. #8332
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Én 7 és 8 perces vakemelkedésnél hozok 11evBB/100-at 25BB alatt

  3. #8333
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 04. 01.
    Hozzászólások
    54

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem hiszem, hogy hyperezik, mert 5-6 perces vakokat írt. De szerintem turbónál is szép a 10evbb/100 25 eff alatt.

    Más: Megéri PT4-re váltani, és megvenni a coffeeHUDot? Elég frankón megcsinálták, de nem tudom ad-e annyit, hogy x$-t ráköltsek (most amúgy a 2p2-s awesome HUD-ot használom). PT4-re, vagy HM2-re ígyis úgyis váltanék mostanában. A PT-t nem ismerem, viszont van hozzá ez a HUD, meg a HM2-re többen is panaszkodtak. HUhoz (hyper) szerintetek melyik a jobb progi? És érdemes megvenni (ha PT4) a coffeeHUDot?
    5-6 perces vak az regular speed, 3 perc körül a turbó.

    Pont a hudokat nézegetem én is. HM2-n használ valaki olyat, vagy létezik olyan hud (mint az említett CoffeeeHud), ami gyakorlatilag effective stackek főbb intervallumai szerint (pl. 20-25bb, stb. lefelé) mutatja a statisztikákat.
    Aki HM-et használ: van ilyen, nincs ilyen, felesleges?

  4. #8334
    mrj
    mrj nem elérhető
    Pro Team tag mrj avatara
    Csatlakozott
    2007. 10. 25.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    2.687

    Alapbeállítás

    Idézet Dj69k eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi, akkor 10bb körüli eredmény az korrekt? Vagy még lehetne rajt azért bőven javítani?
    struktúra, limit és ellenfél függő, de mindenképpen jó. Ha ezen az effektiven indul a játék akkor ennél nem hinném hogy sokkal többet lehet csinálni.

    Ha mondjuk pl turbó játékban szűrsz erre akkor viszont mindenképp lehet magasabb. összehasonlitásképp nekem ongame turbón 26eff alatt 12bb/100 am van 3 perces vakokkal, 50$+ on, FTP/PS hyperen meg csak 7-8.
    Pokershark backing

    PA HU Coach

    Barátné skype-on: ellenfelem nem egy, de néhány kasszát is megad a flopon

  5. #8335
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2008. 10. 23.
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    skype-n partnernek jelöltelek,érdekelne a bernardc pack

  6. #8336
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Engem is érdekelne, ha még aktuális. Kit kell felvenni skypeon ebben a témában?
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  7. #8337
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 08. 04.
    Hely
    Győr
    Hozzászólások
    111

    Alapbeállítás

    Holdenper!

    Kuldtem pm-et!

  8. #8338
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    Elkezdtem nézni a bernardc-s videókat, és elég érdekes dolgok vannak benne coffeeyay videói után.
    Coffeeyay totál kiakad, ha valaki random ellen az első vakszinten bármilyen picit is értelmes lapot dob (90% feletti vpip sbről). Bernard viszont vígan dobál T4o, meg hasonló lapokat, hogy jobb legyen a gameflow, és 70-75%-os sbvpip-et javasol. Nem lehet mindkettő a legoptimálisabb játék, szóval akkor Coffee túl LAG, vagy Bernard áldoz fel egy kis EV-t a későbbi +EV-ért a gameflow oltárán (szóval az EV veszteséget valamiféle implied EV-vel pótolván)?

    A másik, hogy Bernard std játéka bb-ről any Ax-szel a 3bet ai. Coffee azt tanítja, hogy A2-A5 tuti call, de néha A6o-val is flatel csak (Bernard 70-75+ sbvpipnél mondja ezt, coffee nem annyira tér ki rá, de szerintem láttam már, hogy helyeselte egyik diákja callját 70-80% közötti sbvpip-es ellenfél esetén). Gondolom ez az ellenfél call rangétől is függ, illetve Coffeeyay megoldása a konzervatívabb, alacsonyabb varianciával járó, míg Bernardé talán jobban megállja a helyét a mid-HS aggro mezőnyben.
    De azért érdekes, hogy ennyire különböző dolgokat tanítanak
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

  9. #8339
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A másik, hogy Bernard std játéka bb-ről any Ax-szel a 3bet ai. Coffee azt tanítja, hogy A2-A5 tuti call, de néha A6o-val is flatel csak (Bernard 70-75+ sbvpipnél mondja ezt, coffee nem annyira tér ki rá, de szerintem láttam már, hogy helyeselte egyik diákja callját 70-80% közötti sbvpip-es ellenfél esetén). Gondolom ez az ellenfél call rangétől is függ, illetve Coffeeyay megoldása a konzervatívabb, alacsonyabb varianciával járó, míg Bernardé talán jobban megállja a helyét a mid-HS aggro mezőnyben.
    De azért érdekes, hogy ennyire különböző dolgokat tanítanak
    A kérdés, hogy mekkora az effektív BB, attól függ ugyanis, hogy az A6o call vagy push.(nyilván az SB PFR figyelembevétele mellett)

  10. #8340
    Lelkes újonc poker18g avatara
    Csatlakozott
    2010. 03. 14.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    93

    Alapbeállítás

    Idézet Holdenper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elkezdtem nézni a bernardc-s videókat, és elég érdekes dolgok vannak benne coffeeyay videói után.
    Coffeeyay totál kiakad, ha valaki random ellen az első vakszinten bármilyen picit is értelmes lapot dob (90% feletti vpip sbről). Bernard viszont vígan dobál T4o, meg hasonló lapokat, hogy jobb legyen a gameflow, és 70-75%-os sbvpip-et javasol. Nem lehet mindkettő a legoptimálisabb játék, szóval akkor Coffee túl LAG, vagy Bernard áldoz fel egy kis EV-t a későbbi +EV-ért a gameflow oltárán (szóval az EV veszteséget valamiféle implied EV-vel pótolván)?
    Coffeeyay stílusa nekem egy ilyen kis aggro kismalacnak tűnik, aki mindig mondja, hogy NEMDOBUNKSBRŐL, én sem gondolom azt, hogy 90% fölött kell tolni readless. Persze, ha valaki 30 bb hand alatt flatel 15%-t és 3betel 20at, akkor az ellen mehet az any2, de egy átlagos ellenfél ellen nemhiszem, hogy ez annyira megérős lenne, nekem szimpatikusabb bernardc sb range deepebben.

    A másik, hogy Bernard std játéka bb-ről any Ax-szel a 3bet ai. Coffee azt tanítja, hogy A2-A5 tuti call, de néha A6o-val is flatel csak (Bernard 70-75+ sbvpipnél mondja ezt, coffee nem annyira tér ki rá, de szerintem láttam már, hogy helyeselte egyik diákja callját 70-80% közötti sbvpip-es ellenfél esetén). Gondolom ez az ellenfél call rangétől is függ, illetve Coffeeyay megoldása a konzervatívabb, alacsonyabb varianciával járó, míg Bernardé talán jobban megállja a helyét a mid-HS aggro mezőnyben.
    De azért érdekes, hogy ennyire különböző dolgokat tanítanak
    Ahogy írta Maxxxika is függ sb open pfr-től, de általában kb 20bb fölött A2-A5o talán jobb flatelni, márcsak olyan szempontból is, hogy ha van a flatrangedben Ax, akkor a későbbiekben az Axx boardokat is tudod támadni, mivel nem shovolsz minden Ax-et.

    Az, hogy kinek az eredményesebb a játéka, szerintem egy sharkscope keresés igen könnyedén eldönteni:
    coffee hoz 17500 game alatt 98,9$os átlagtéten 0,2%ot, bernardc meg 44k game alatt 90$os átlagtéten 3%ot
    When you want to success as bad as you want to breathe, then you'll be succesful.

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •