Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (12) összesen
Like Tree1Likes

Téma: NL10, AQ OOP 3b TPTK

  1. #1
    Fanatikus tag Corey avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 26.
    Hozzászólások
    353

    Alapbeállítás NL10, AQ OOP 3b TPTK

    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG D.K.W.P ($26.78) 107bb
    UTG+1 pimpinpros ($25) 100bb
    CO Markku06 ($30.44) 122bb
    BTN flawless272 ($10.86) 43bb
    SB Corey ($26.12) 104bb
    BB aem077 ($10.35) 41bb

    Pre-Flop: ($0.35, 6 players) Corey is SB
    2 folds, Markku06 raises to $0.87, 1 fold, Corey raises to $2.20, 1 fold, Markku06 calls $1.33

    Flop: ($4.65, 2 players)
    Corey bets $3, Markku06 raises to $7.25, Corey ?


    Pre nagyobbat kellett volna 3betelni, csak 9bb lett, nem láttam, hogy 3,5bb-t nyitott. Flop száraz, elégnek éreztem ezt a betsizet is.
    Mit tennétek az emelésére? Ha call, akkor utána turn ch/c ?
    Ellenfél stat:
    Csatolt képek Csatolt képek

  2. #2
    Fanatikus tag mrtmarko avatara
    Csatlakozott
    2012. 08. 08.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    325

    Alapbeállítás

    Miért 3beteltél?

  3. #3
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Ellene nem kell AQ-val tönkremenni, már pre kellene a potkontroll, a 3beteddel előkészítetted, hogy stackért játszol, egy ilyen flop meg pont tökéletes rá. Ami ver QQ+, ami nem az több, viszont a 3bet sizing miatt lehet 22, vagy 44-el akarja letörni a szarvad. A pre 3bet, meg az agressziója (bár kevés a hand) miatt itt vagy stackért játszol, vagy értelmetlen a parti. Rossz line-t választottál.
    KQ QJs meg 2nd párok miatt végig kell vinni, én passzívan folytatnám, hogy minnél több blöfföt, meg Q-t benttartsak, hátha azt várja Q-val, hogy 99-JJ ranged pl blöffcatchon van.

  4. #4
    Őstag qwertibie avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 23.
    Hozzászólások
    1.494

    Alapbeállítás

    pre 3bet határeset. valószínűleg fishről van szó (limp% miatt és nagy gap a vpip/pfr között), szóval nem hinném hogy hiba, mert lehet hogy a monsterekkel limpel vagy valami tricky line-t választ.
    flop elég kisebb cbet is, total száraz flop és "nutsod" van. fish ellen callolnék floppon és hagynám hogy blöfföljön/valuetownolja magát rosszabbal. ha reg lenne, vagy csapkodós fish akkor clickbackelnék inkább
    BelaKecske likes this.

  5. #5
    Lelkes újonc Bobbie avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 24.
    Hely
    Bp
    Hozzászólások
    57

    Alapbeállítás

    Nekem tetszik a pre 3bet, sokkal jobb, mint a call és flop oop ch/f ha nem talált el.
    Ilyen száraz boardon max 1/2pot-ot betelnék, és callolnám.

  6. #6
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 26.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Ha szabad elmondani a véleményem, akkor én sem szívesen 3 betelnék pre.
    Azt jó lenne tudni, hogy esetleg milyen pre bet méretezéssel dolgozik. CO 3,5bb emelés az megszokott-e tőle?
    Ebben a megjátszásban valóban mehetne nagyobb 3bet méret, azért is mert post OOP leszel.
    Flopon én pedig erre az emelésre dobnék.
    Nem szeretnék én sem stackért játszani ellene.

  7. #7
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 10. 30.
    Hely
    Bogács
    Hozzászólások
    2.283

    Alapbeállítás

    Elég rossz ez a line. Leírták hogy miért.Én nem hinném hogy visszatolnám rá, hagynám barellezni hogy bent tartsam a rosszabb lapjait.

  8. #8
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Az ellenfél 105 kéz alat 19/ 5 öt játszik... és azért figyelembe veszem azt is ,h nyert a 105 kéz alatt 20 dollárt... nah ez még kevés kéz,de lehet,h nem olyan rossz player... szerintem itt KK,AA lehet vagy esetleg AK preflop, mást nemtudok elképzelni.. hogy miért japánkodott volna így preflop... másrészt 3betje ez alatt a pár hand alatt 2 % ... cbetje viszont 100% .. Nem értem amúgy egy AQ offal minek a 3betelted megpreflop? Ez most lehet én vagyok gyökér de azért "várakozó kéz nem"?

  9. #9
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    egyetértek qwertibivel, a kis pfr ellenére könnyen emelhet mindenféle marhasággal, a 10%os pfr nem feltétlenül a lapok legjobb 10%-a lesz, tehát jó is lehetne a 3bet, viszont attól hogy fish az ellenfél, még nem fogsz feltétlenül profitálni a 3betből, mivel semmit nem tudsz róla kábé, hogy mit csinál 3bet potban. Tptk-val is nehéz döntened, A magassal vagy secondpárral eléggé vakon lennél.

  10. #10
    Kitiltva
    Csatlakozott
    2011. 09. 13.
    Hely
    Cegléd
    Hozzászólások
    67

    Alapbeállítás

    Én most tippnek azt mondom,h egy ilyen feszes és ugyanakkor agresszív (agr. f. 8) playa ellen ezt bukod.. De kíváncsi vagyok mi lett a parti vége szóval remélem még 2012 ben megadod az eredményt

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •