Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (22) összesen
Like Tree3Likes

Téma: 55 száraz floppon c/raiset kap

  1. #1
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás 55 száraz floppon c/raiset kap

    Az ellenfél egy 12asztalon játszó reg 61hand van róla 25/21 et játszik persze nagyon kicsi a minta,és ezért nem irtam ki több statot róla. weaktight | Hand Poll | 55 - $0.10/$0.25 No Limit Holdem
    Szóval érdekelne hogy ennél a leosztásnál mi lenne a legjobb opció?,fold , call , raise? , és hogy miért?

  2. #2
    Fanatikus tag DMANX avatara
    Csatlakozott
    2008. 03. 05.
    Hozzászólások
    215

    Alapbeállítás

    Te mivel raiselnél a helyében? És miért?

  3. #3
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    A call nem tetszene, nem tudsz javulni és 2 overrel is szép equlityje van ellened, amit vagy kiszed egy turn cbackel, vagy ha tovább betel az se jó, ráadásul minden lap scarecard lesz.
    Szal fold nyugis, 3bet néha jó lehet, 12 asztalozó jobb regnél itt ritkán lesz szett és talán nem tűnik fel neki, hogy értelmetlen a line-od.
    Cream likes this.

  4. #4
    Fanatikus tag crochodil avatara
    Csatlakozott
    2010. 02. 16.
    Hely
    Pumukli
    Hozzászólások
    395

    Alapbeállítás

    nem kell wpzni, sima fold
    Kapol

  5. #5
    Tag
    Csatlakozott
    2008. 10. 14.
    Hozzászólások
    123

    Alapbeállítás

    Idézet BelaKecske eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A call nem tetszene, nem tudsz javulni és 2 overrel is szép equlityje van ellened, amit vagy kiszed egy turn cbackel, vagy ha tovább betel az se jó, ráadásul minden lap scarecard lesz.
    Szal fold nyugis, 3bet néha jó lehet, 12 asztalozó jobb regnél itt ritkán lesz szett és talán nem tűnik fel neki, hogy értelmetlen a line-od.
    A call nekem sem tetszik mert tulajdonképpen semmi extra infóm nincsen az ellenről és fogalmam sincsen hogy mit lép majd a turnön,nyilván ha folytatja turnön dobnom kell mert pozin kivül nemhiszem hogy blöffből ellőne mégegy betet ,azonban a party kapcsán egyből a yeti teória futott át az agyamon,tipikus reg statokkal rendelkező 12asztalos forma nemfog vakokról JJ+ callolgatni ismeretlen arc ellen jegyzet meg history nélkül. Maradnak a 89s+ JQ+ A9s AQ AJ 44 88 99 TT ,szóval a calling rangenek nagyobbik részét nem taláhatta el ez a flop és mivel az én emelő rangem nagyobbik részének sem kedvező a flop igy adott a raise a részéről. A fold azért tetszik mert még nem tettem be sok pénzt a potba és nem kerülök rázós szituba gyenge lappal. A 3bettel meg én hozom őt kellemetlen helyzetbe és a blöff handjeit dobnia kell,a 88 99 TT esetleg JJ handjeit is nagy valószinüséggel dobnia kell mert fogalma sincsen hogy hol áll a partyban mivel pozin kivül van. A kérdésem még az lenne hogy milyen arányban lenne érdemes a fold ill a 3bet et választani?

  6. #6
    Team Hero misirulez avatara
    Csatlakozott
    2008. 12. 12.
    Hely
    In Position
    Hozzászólások
    2.200

    Alapbeállítás

    Idézet cimbi79 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A kérdésem még az lenne hogy milyen arányban lenne érdemes a fold ill a 3bet et választani?
    Várj még egy kicsit a light3bettel, gyűjts infókat és ha lesz mutatás írd fel
    (*1) mivel ch/r-elt
    (*2) milyen boardon
    (*3) ki ellen (milyen sizeal?)

    Igazából előbb utóbb úgyis arra a következtetésre fogsz jutni, h abc regek ellen(*3) széles rangel véd vakot(*1) és sokat ch/r lehetetlen boardokon(*2), de ha ezt már több noteal is alá tudod támasztani akkor lehet 3betelni -mindig-, amíg nem alkalmazkodik (ami vszeg hosszú idő lesz).

    De tény, hogy az nl25ös pályafutásod sikerességét nem ezek a handek fogják megalapozni
    BelaKecske and crochodil like this.

  7. #7
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 05. 06.
    Hozzászólások
    627

    Alapbeállítás

    első alkalomra én eldobom de ha többször látom tőle akkor 2 utca call. Nem hiszem h 3 utcát bluffolne.

  8. #8
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 26.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Én is azok mellé állok, akik dobják. Nálam is FOLD

  9. #9
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2009. 03. 05.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    647

    Alapbeállítás

    Idézet NAFNAF eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is azok mellé állok, akik dobják. Nálam is FOLD
    Szavazgathatunk, de az nem érv semmi mellet hogy arra szavazunk.
    Én FL-et játszok, de érdekelnek a NL handek is, szóval csak kérdezek.
    Gondolom regek ellen próbálunk balanszáltan játszani, ha így van akkor nem dobunk túl sokat ha ezt dobjuk?

  10. #10
    Moderátor BelaKecske avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    6.141

    Alapbeállítás

    Nem dobunk túl sokat, főleg az elején nyugodtan lehet. Úgyis ott vannak a magas párok, amiket nem engedünk el, aztán ha rendszeressé válik, akkor blöff 3betelhelhetünk az ilyen 55 szerűségekkel, floatolhatunk 2 overt bd-fd-t is, stb. Ha meg alkalmazkodik (pl kevesebbet cr-el vagy a 3betekre betolja, callol stb.) majd ennek megfelelően reagálunk mi is.

Oldal: 1 / 3 123 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •