Oldal: 886 / 1746 ElsőElső ... 3867868368768848858868878888969369861386 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.851 - 8.860 (17456) összesen
Like Tree2870Likes

Téma: PokerStars

  1. #8851
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet Roleks eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen. requests->hand history kiválasztod az időintervallumot és a regisztrált emailedre kapod majd.
    azt tudom, de én nem a sima handhistoryra gondolok, hanem amikor ablakban vissza lehet nézni "videón" lejátszáni, visszatekerni.

  2. #8852
    Fáradhatatlan grinder 21PoKeRaRcSuNy avatara
    Csatlakozott
    2011. 05. 04.
    Hozzászólások
    603

    Alapbeállítás

    Idézet koviii eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    azt tudom, de én nem a sima handhistoryra gondolok, hanem amikor ablakban vissza lehet nézni "videón" lejátszáni, visszatekerni.
    Camasta progival lehet videót készíteni, a pokeresek ezt használják, hogy videót készítsenek a játékukról .

    Vagy bal felsö sarokban kis piros gombra gondolsz ?

  3. #8853
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2012. 11. 07.
    Hely
    Nyíregyháza
    Hozzászólások
    218

    Alapbeállítás

    Véletlenül nem a Camtasia-ra gondoltál ?

  4. #8854
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Lenne egy kérdésem.

    Szeretnék kifizetést csinálni a PS-ről Moneybookers-re.
    Miután a Pénztár-ban rányomok a Kifizetés gombra,ott meg kell adnom a pénz összegét.
    Ez legyen X.
    Ezután jóváhagy.
    A következő ablakon be kell állítanom,hogy hová akarom a kifizetést,ez nekem a 3. a Skrill(Moneybookers).
    Ezután megint jóváhagy.
    És itt kezdődik a bibi.
    A következő kisablakban az áll:

    Add meg alább a Skrill(Moneyboookers) számlád adatait!

    (Ha még nincs Skrill (Moneybookers) számlád,írj be egy email címet a folytatáshoz, és a Skrill
    (Moneybookers) 14 napig megőrzi neked a pénzt,amíg nyitsz náluk egy számlát.)

    Skrill (Moneybookers) számla : ................ (ez üres mező)

    Beírás újra : ................(ez is üres mező)



    Jóváhagy Mégse (ezek a két gombok a lehetőségek)


    Nos,ahol azt írja,hogy írjam be a számlám(ide remélem az ID számom kell),beírom,a beírás újra oda is,de
    azt írja ki,hogy nem jó email formátum.

    Ja és van Skrill (MB) számlám.

    Most akkor csak az email címem kell nekik és így azonosítanak,és ami az email címhez tartozó MB számlára küldik a pénzt?
    Vagy hogy is van ez?
    A horoszkópom azt mondja, a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos a középső ujja volt.

  5. #8855
    PA addict
    Csatlakozott
    2009. 04. 22.
    Hely
    Dunaújváros/Sárbogárd
    Hozzászólások
    3.699

    Alapbeállítás

    Szia!

    Nem emlékszem anno a folyamatra, de az biztos, hogy nem az MB ID-d kell nekik, hanem az MB e-mail címed!

  6. #8856
    Fanatikus tag limisus avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 20.
    Hely
    Békéscsaba
    Hozzászólások
    418

    Alapbeállítás

    Idézet dfecco23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

    Nem emlékszem anno a folyamatra, de az biztos, hogy nem az MB ID-d kell nekik, hanem az MB e-mail címed!
    Ok.Köszönöm a gyors válaszodat.
    A horoszkópom azt mondja, a sors ujja rám fog mutatni. Sajnos a középső ujja volt.

  7. #8857
    Fáradhatatlan grinder
    Csatlakozott
    2012. 06. 29.
    Hozzászólások
    547

    Alapbeállítás

    Idézet 21PoKeRaRcSuNy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Camasta progival lehet videót készíteni, a pokeresek ezt használják, hogy videót készítsenek a játékukról .

    Vagy bal felsö sarokban kis piros gombra gondolsz ?
    lehet hülyén fogalmaztam, az azonnali leosztástörténetre gondoltam - olyat nem lehet menteni? De akkor lehet ledúrom a progit amit mondtatok.

  8. #8858
    Fanatikus tag imTheDoctor avatara
    Csatlakozott
    2011. 11. 14.
    Hozzászólások
    372

    Alapbeállítás

    mi a fene baja van már megint a starsnak? miért kell 100szorra is nekem igazolnom magam ha ki akarok fizetni? a sokadik ...osztály számára kell már a irataimat elküldenem, ráadásul dec közepe óta nem utalnak, ez hogy van? pedig nem az első ki/befizetésem és már tényleg a létező összes osztálynak elküldtem nem egyszer mindent, ezek nincsenek kapcsolatban egymással? felháborító már komolyan mondom amit ezek ott benn művelnek

  9. #8859
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Én már több éve regeltem, utaltam is ki párszor, de még sose kértek semmit... lehet gyanús vagy nekik

  10. #8860
    Őstag tylerhungary avatara
    Csatlakozott
    2008. 08. 25.
    Hely
    Szeged
    Hozzászólások
    1.940

    Alapbeállítás

    Idézet imTheDoctor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    mi a fene baja van már megint a starsnak? miért kell 100szorra is nekem igazolnom magam ha ki akarok fizetni? a sokadik ...osztály számára kell már a irataimat elküldenem, ráadásul dec közepe óta nem utalnak, ez hogy van? pedig nem az első ki/befizetésem és már tényleg a létező összes osztálynak elküldtem nem egyszer mindent, ezek nincsenek kapcsolatban egymással? felháborító már komolyan mondom amit ezek ott benn művelnek
    nem lehet hogy sok ide-oda transfered volt? nekem utána tobbszor is kérték cashoutnál
    persze ha mondjuk évente igazolja magét az ember akkor se kene indok legyen hogy gyakran kerik,nem tudom
    http://nixonsdad.tumblr.com/

    "qwertibie: nem kell érzelmeket vinni bele
    qwertibie: a poker egy ribanc amugy is"

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •