Eredmény: 1 - 5 (5) összesen
Like Tree4Likes
  • 2 Post By szpokboy
  • 1 Post By danfiu
  • 1 Post By Holdenper

Téma: SrslySirius új Marafioti paródiája

  1. #1
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2007. 02. 15.
    Hozzászólások
    5.830

    Alapbeállítás SrslySirius új Marafioti paródiája


  2. #2
    Lelkes újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    74

    Alapbeállítás

    Kedves pókerakadémia.
    Mondhatni kedvelem az akadémiát több szempontból is, bár most nem részletezem.
    Amiért most írok, az az, hogy nagyon leadtátok a hírekkel kapcsolatos elvárásokat. Túl sok szennyről adtok hírt és semmi olyan nincs ezekben a hírekben, amiről érdemes volna olvasni. Pl:

    "Matt Marafioti egy Anders Jensennek adott rádióinterjú során ugrott neki a rapper SrslySiriusnak, aki új videójával büntetett."
    3 név nem tudom kik ők, és sajnos egyáltalán nem is érdekel, de még az sem, hogy miről kakaskodnak.
    Gl
    Zbacsi and Joe Oetschay like this.

  3. #3
    PA addict rockett avatara
    Csatlakozott
    2008. 01. 02.
    Hely
    Somewhere over the EV
    Hozzászólások
    4.284

    Alapbeállítás

    Idézet szpokboy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves pókerakadémia.
    Mondhatni kedvelem az akadémiát több szempontból is, bár most nem részletezem.
    Amiért most írok, az az, hogy nagyon leadtátok a hírekkel kapcsolatos elvárásokat. Túl sok szennyről adtok hírt és semmi olyan nincs ezekben a hírekben, amiről érdemes volna olvasni. Pl:

    "Matt Marafioti egy Anders Jensennek adott rádióinterjú során ugrott neki a rapper SrslySiriusnak, aki új videójával büntetett."
    3 név nem tudom kik ők, és sajnos egyáltalán nem is érdekel, de még az sem, hogy miről kakaskodnak.
    Gl
    Ne már Ez nem bulvárhír akar lenni sztem, inkább poénos. SrslySirius korunk pókerrappere, baromi jó kis számokat csinál amik szórakoztatóak. Marafioti meg egy segg, megérdemli. Attól, hogy téged nem érdekel ez a hír, mert fogalmad sincs mi folyik épp a pókervilágban és nem is érdekel, ennek minek hangot adni?
    "Egy jó játékos nem tol all int ász hármassal!"(random fish, Sopron)
    https://gamblerlife.blog.hu/

  4. #4
    Moderátor / Pro Team tag danfiu avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 02.
    Hely
    Focustown
    Hozzászólások
    5.674

    Alapbeállítás

    ***** jo a video. A Marafioti meg egy nagykepu ****,nagyon unszimpatikus..

    A dan ujsagironak az akcentusat meg 1 millio emberbol megismernem h dan, nagyon vicces

  5. #5
    PA addict Holdenper avatara
    Csatlakozott
    2009. 04. 30.
    Hely
    BP
    Hozzászólások
    3.627

    Alapbeállítás

    SrslySirius a második legjobb pókerrapper (EmceeWhiteNoise szerintem jobban tolja, meg ő teljesen saját számokat csinál), de a legviccesebb az tuti. Marafioti meg egész egyszerűen undorító. Egy nyálas, nagyképű, gusztustalan, egy rakat mentális problémával küszködő seggfej.
    Twitteren konkrétan mindenkibe belekötött (persze csak ugat, nem harap), HS HUcg prókat hívott ki HU4rollzra, meg ilyenek. De amikor komolyra fordult volna, akkor valami miatt neki nem volt jó (Selbstbe is belekötött, Mercierbe is, talán junglemanba is, meg még kb mindenkibe akibe tudott).
    Annyit sajnálok csak, hogy a reality showját (The kid néven ment le 3 rész) levették annyira szörnyű volt, hogy érdemes lett volna linkelni

    Jót röhögtem ismét, thx Srsly
    banoster likes this.
    Mooshoo: he's repping the jackson five
    Mooshoo: don't hate

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •