Oldal: 836 / 975 ElsőElső ... 336736786826834835836837838846886936 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 8.351 - 8.360 (9749) összesen
Like Tree482Likes

Téma: Hu Sng.

  1. #8351
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 06. 23.
    Hozzászólások
    39

    Alapbeállítás

    Köszi!

    29%-os a steal limped pot.

  2. #8352
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Elsősorban deep illetve normal struktúrájú HU sngk-ben jártas játékosoktól kérdezném (turboban nem tudom mennyire eltérő ez az érték), hogy milyen bb/100-at tudtok hozni (mi az ami reális lehet) one pairokkal illetve high cardokkal. Természetesen showdown-ra gondolok.

  3. #8353
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet SzepCsaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elsősorban deep illetve normal struktúrájú HU sngk-ben jártas játékosoktól kérdezném (turboban nem tudom mennyire eltérő ez az érték), hogy milyen bb/100-at tudtok hozni (mi az ami reális lehet) one pairokkal illetve high cardokkal. Természetesen showdown-ra gondolok.
    Nem tudom, hogy jól szűrtem-e le:
    75BBdeep:
    Hand value on river:
    -high card - one over crd
    -one pair - pocket pair - over pair

    saw showdown: true


    32evBB/100
    55k hand alatt

  4. #8354
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valami itt nem igazán jó. Hogy van 55k handes mintád? Nekem kb 3,5k hand van ilyen és -28EVbb/100 kb és -290normalbb/100. ráadásul ez az összes vakszinten. (effbb any)
    az 55k az összhandre vonatkozik

    Jók a szűrők?
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2013. 01. 03. 00:56

  5. #8355
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet idApRO eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azok a szűrők amit te mondtál. 2 darab. Meg a showdown. Mennyi hand alapján jött ez az eredmény? Nekem 230k handből lett 3k minta...
    55k-ból 455db

    evBB/100: 32
    BB/100: -101

    szerk:
    hmmmm
    valami nem oké
    itt hogy lehet különbség?
    talán a preflop allineket kell kiszedni
    meg a turn allineket

    szerk2:
    jaja, az már durván negatív.

    275hand: -175BB/100
    Utoljára módosítva: Maxxxika által: 2013. 01. 03. 01:32

  6. #8356
    Újonc
    Csatlakozott
    2011. 08. 15.
    Hozzászólások
    28

    Alapbeállítás

    Ezek szerint nem csak nekem ennyire mínuszos. Kicsit megijedtem amikor először megláttam. Egyébként ezzel lehet kezdeni valamit, mármint egyáltalán lehetnek plusszosak ezek a statok? Ha átszámolom, elég sok BI ment már el a high cardos kezekkel.

  7. #8357
    PA addict
    Csatlakozott
    2010. 04. 20.
    Hely
    Debrecen
    Hozzászólások
    4.865

    Alapbeállítás

    Idézet SzepCsaba eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezek szerint nem csak nekem ennyire mínuszos. Kicsit megijedtem amikor először megláttam. Egyébként ezzel lehet kezdeni valamit, mármint egyáltalán lehetnek plusszosak ezek a statok? Ha átszámolom, elég sok BI ment már el a high cardos kezekkel.
    Ehhez nem kéne még egy riverbet szűrőt betenni? Akkor lenne értelme szerintem a highcardos kezeket nézni.
    Ami nem öl meg, az idegileg felb@sz!

  8. #8358
    Tag Atazzz avatara
    Csatlakozott
    2010. 11. 20.
    Hely
    Pécs
    Hozzászólások
    154

    Alapbeállítás

    Szeretném megkérdezni, hogy nincs e tervben valami jó kis stratégiai anyag összeállítása hyper/super turbo HU sng műfajban, mert azokról nagyon kevés, szinte semmi magyar anyag nincs. Mielőtt jönnek az offok, igen tudok angolul, csak szívesen olvasnék ebben a témában itt az akadémián!

    (azt is megköszönném, ha esetleg valaki linkelne valamit, akár ezzel kapcsolatos blogokat is)

  9. #8359
    PA addict
    Csatlakozott
    2008. 01. 29.
    Hozzászólások
    2.336

    Alapbeállítás

    Skacok, sima sng párbajoknál bezavar, hogy amíg nincs párbaj, olyan jól tudom hogy allin/fold játék működik 15 bb környékén, aztán ketten maradunk, és képes vagyok 12 bb-vel még bűvészkedni, miniraise, aztán még remek contbet is, ha visszaemelnek néha dobok, meg ilyenek. :-D

    Ez mrj hibája (kizárólag az övé :P), a turbo sng videókban mintha rendszeresen vívogatna ilyen csatákat. Na most nekem elegem van ebből. Nagyon nagy hülyeség szerintetek, hogy 15 bb alatt párbajban kizárólag push/fold, és használni a nash equilibrium táblát?
    "A szerencse a mi oldalunkon, ám ha ez az ingatag szajha bizonyítja igaztalanságát, akkor istenekként harcoljunk úgy az ellennel, hogy a véres és gyászos győzelem íze, mint hamu öntse el ajkaikat." Knight of Badassdom

  10. #8360
    Fáradhatatlan grinder forzadani3 avatara
    Csatlakozott
    2011. 01. 04.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    516

    Alapbeállítás

    Idézet Matt Coburn eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Skacok, sima sng párbajoknál bezavar, hogy amíg nincs párbaj, olyan jól tudom hogy allin/fold játék működik 15 bb környékén, aztán ketten maradunk, és képes vagyok 12 bb-vel még bűvészkedni, miniraise, aztán még remek contbet is, ha visszaemelnek néha dobok, meg ilyenek. :-D

    Ez mrj hibája (kizárólag az övé :P), a turbo sng videókban mintha rendszeresen vívogatna ilyen csatákat. Na most nekem elegem van ebből. Nagyon nagy hülyeség szerintetek, hogy 15 bb alatt párbajban kizárólag push/fold, és használni a nash equilibrium táblát?
    Annyira nem rossz, de nem a legnagyobb +EV

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •