Eredmény: 1 - 10 (10) összesen
Like Tree4Likes
  • 1 Post By Vikes
  • 1 Post By JociBalboa
  • 1 Post By kisgatyas
  • 1 Post By Tir-X

Téma: NL5 Zoom SH Turn kerdes oop

  1. #1
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás NL5 Zoom SH Turn kerdes oop

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players

    Stacks:
    UTG Musicforlife4 ($4.80) 96bb
    UTG+1 bluffmachine ($5.05) 101bb
    CO Macol ($6.15) 123bb
    BTN YellowDucks ($8.55) 171bb
    SB Lumpi ($5.00) 101bb
    BB trollfAftw ($6.10) 122bb

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) Lumpi is SB with
    1 folds, bluffmachine raises to $0.15, 2 fold, Lumpi calls $0.13, 1 fold

    Flop: ($0.35, 2 players)
    Lumpi checks, bluffmachine bets $0.26, Lumpi calls $0.26

    Turn: ($0.87, 2 players)
    Lumpi checks, bluffmachine bets $0.63, Lumpi ($4.59) bluffmachine ($4.01) ?

    Ismeretlen, valószínűleg fish. Ugye ha blöfföl akkor ez neki egy elég jó barrel kártya, itt az a kérdésem, hogy mi lehet a legjobb, dobni, callolni, vagy raiselni? Nekem utólag a call tetszik a legkevésbé főleg, hogy pozíción kívül vagyunk amit nehéz megjátszani riveren ha javulunk

  2. #2
    Idegen
    Csatlakozott
    2011. 05. 16.
    Hely
    Budapest
    Hozzászólások
    19

    Alapbeállítás

    A flop megadást már nem értem, pozíción kívül vagyunk és igazából semmit nem találtunk el. A turnön 12 outunk van ( 9 kör + 4 dáma) így elég nagyot hívott (3/4pot) hogy ne adhassunk meg, szerintem sima dobás. De várom hozzáértőbbek válaszát ha rosszul gondolom.
    lumpi likes this.

  3. #3
    Akadémia bölcse
    Csatlakozott
    2009. 04. 19.
    Hozzászólások
    6.282

    Alapbeállítás

    érdekes
    ismeretlen ellen talán onnan kezdeném a hand elemzését, hogy pre flop mit akarunk oop a callal?

    "Ismeretlen, valószínűleg fish"
    szerinted mi tartozik egy open rr. range.be egy ilyen playának? - info nélkül ezt szerintem nem fogjuk megtudni soha -


    flop ch call -> ha itt azt mondod hogy oop float.ot terveztél -> flop ch call turn ha ch bekkel riveren kiemeled
    akkor arra azt tudom tanácsolni, hogy nl5.ön nem ebből építettem fel a winratem - ha +os voltam nl5ön egyáltalán :P -

    gl, még csiszolom hogy érthetően fejezzem ki mit szerettem volna ebből kihozni :P
    lumpi likes this.

  4. #4
    Tag
    Csatlakozott
    2009. 08. 15.
    Hozzászólások
    185

    Alapbeállítás

    nálam pre fold

  5. #5
    Fanatikus tag kisgatyas avatara
    Csatlakozott
    2010. 09. 08.
    Hely
    Kolozsvár
    Hozzászólások
    496

    Alapbeállítás

    Idézet lumpi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

    Ismeretlen, valószínűleg fish. Ugye ha blöfföl akkor ez neki egy elég jó barrel kártya, itt az a kérdésem, hogy mi lehet a legjobb, dobni, callolni, vagy raiselni? Nekem utólag a call tetszik a legkevésbé főleg, hogy pozíción kívül vagyunk amit nehéz megjátszani riveren ha javulunk
    Miből gondolod azt, hogy villain fish? Ami azt illeti az adott lejátszásból inkább gondolnám regnek mint fishnek ( természetesen a szinthez képest).

    Preflop inkább 3betelnék sbről vs reg, ha az ellen fish és már van némi elképzelésem arról, hogyan játszik postflop akkor meg lehet fontolni a callt.

    Postflop elég gyengén flopoltál, a x/f teljesen okés, de ha már úgy döntesz, hogy vissza játszol akkor jobb lett volna egy flop x/r és turn barrel minden FD-n és A-n, mintsem egy oop float.
    lumpi likes this.
    The credit belongs to the man in the arena.

  6. #6
    Fáradhatatlan grinder _Roll_ avatara
    Csatlakozott
    2009. 01. 22.
    Hozzászólások
    599

    Alapbeállítás

    Túlértékelted egy kicsit ezt a lapot. Mellesleg NL5-ön nem minden ismeretlen fish és nem mindenki próbál így kiblöffölni.

  7. #7
    Moderátor / Pro Team tag Tir-X avatara
    Csatlakozott
    2009. 11. 03.
    Hozzászólások
    3.614

    Alapbeállítás

    Pre ha fishnek gondolod, max value 3betelném, de a call nem túl jó szerintem sem, de még NL5-ös mezőnyben azt mondom ez lehet pluszos. De mi ez a flop OOP float? Nem volt semmilyen terved a turnre, ezért kerültél bajba. És azért nem volt terved többek között, mert nem volt igazán jó terv, aminek oka, hogy rossz a flop OOP float. Helyette c/f és kész
    lumpi likes this.

  8. #8
    Fanatikus tag termin avatara
    Csatlakozott
    2009. 03. 13.
    Hely
    budapest
    Hozzászólások
    309

    Alapbeállítás

    foldfoldfold

  9. #9
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    egy részt volt róla noteom,ha jól emlékszem valami elképesztő kifacsart lineot láttam már tőle, valamint elárulom hogy a callom után a K-riveren overbet allin ment.
    Utoljára módosítva: lumpi által: 2013. 01. 04. 01:25

  10. #10
    Fanatikus tag lumpi avatara
    Csatlakozott
    2012. 10. 25.
    Hozzászólások
    352

    Alapbeállítás

    igen, én is ezt tapasztalom, de úgy voltam vele,hogy elég nagy impliedom lesz dámákon meg körökön és meg c/r-elem riveren ami így utólag biztos, hogy nem a legjobb. sőt... Ezt floppon tényleg el kellett volna hajítani a fenébe.
    Utoljára módosítva: lumpi által: 2013. 01. 04. 00:06

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •