Oldal: 304 / 326 ElsőElső ... 204254294302303304305306314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 3.031 - 3.040 (3252) összesen
Like Tree29Likes

Téma: Cake Poker

  1. #3031
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A Cake Poker decemberi race állását kivételesen a fórumtopikban frissítettük:

    Klikk

  2. #3032
    Adminisztrátor Admin avatara
    Csatlakozott
    2007. 03. 21.
    Hely
    World Wide Web
    Hozzászólások
    23.306

    Alapbeállítás

    A Cake Poker decemberi race állását kivételesen a fórumtopikban frissítettük:

    Klikk

  3. #3033
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 26.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Egy aprócska kérdés: Mennyien játszanak általában ebben a teremben mostanában?

  4. #3034
    Fáradhatatlan grinder SötétEgér avatara
    Csatlakozott
    2009. 07. 05.
    Hely
    Salgótarján
    Hozzászólások
    813

    Alapbeállítás

    Sokan aránylag, főleg este, de napközben is megy elég asztal.

  5. #3035
    Újonc
    Csatlakozott
    2012. 12. 26.
    Hozzászólások
    48

    Alapbeállítás

    Köszi a választ, esetleg ha megtennéd hogy hány K playa van este, azt nagyon megköszönném...

  6. #3036
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    sziasztok,

    Erdekelne ,hoyg mukodik a hm1 is vagy csak a hm2??? anno hm1 csak egy asztalon futott...
    Mien jatekerot kepvisel a mezony nl 20-50 6maxon???
    Jatszik itt valaki egyebkent akit gond nelkul kifizet a terem mert hallani olyasmit is h kesnek vagy nem fizenek vagy csak ok nelkul zaroljak a szamlajukat....Elso kezbeni tapasztalatok erdekelnek...az annyira nem hogy a csoporttarsam szomszedjanak az uokesojat nem fizettek ki.......
    Segitsegeteket koszonom teremvaltas elott allok anno sokat jatszottam ebben a haloban Doyles roomban ...imadtam ez volt a leggyorsabb szoft.
    Esetleg meg az is erdekelne hogy szoktak e reload bonuszokat adni??
    Utoljára módosítva: dzoli által: 2013. 01. 02. 17:00

  7. #3037
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2007. 04. 16.
    Hozzászólások
    312

    Alapbeállítás

    Pókerakadémiás segítséggel megoldodott de így is több mint 2 hét volt..Ha nem segít Pókerakadémia lehet még mindig nem fizettek ki , itt is szeretném megköszönni a Pókerakadémia segítséget!

  8. #3038
    Fanatikus tag apcso avatara
    Csatlakozott
    2007. 04. 11.
    Hely
    Tiszafüred
    Hozzászólások
    203

    Alapbeállítás

    Sziasztok!

    Admin,

    két kérdésem lenne.

    Mint régi Pokerakadémiás regisztrált tag, a Januári race-en részt tudok-e venni a teremben?

    Nem most regisztráltam de rajtatok keresztül anno meg is volt a 36% rakeback de most nem látom sehol. Gyakorlatilag erre már nem vagyok jogosult?

    Üdv.
    "Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék. A széltépte felhők már-már feladni látszottak harcukat a Hold ellen, ám az égitest győzedelmeskedett. Hideg fény szórta be ezüstjével a csalitos settenkedő vadjait, az árokban lassan varangyosbékák kuruttyolták esti imájukat. Na,ekkor ütöttük el a motorost.A motoros szegény bedőlt balra villogó indexünknek, ám mi visszakanyarodtunkban rajtaütöttünk, ő pedig az árokban hengerbucskázott, szegény. A békáknak torkára fagyott a kurutty!"

  9. #3039
    Szerkesztő/Support GoodGame avatara
    Csatlakozott
    2012. 11. 26.
    Hozzászólások
    481

    Alapbeállítás

    Idézet apcso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Admin,

    két kérdésem lenne.

    Mint régi Pokerakadémiás regisztrált tag, a Januári race-en részt tudok-e venni a teremben?

    Nem most regisztráltam de rajtatok keresztül anno meg is volt a 36% rakeback de most nem látom sehol. Gyakorlatilag erre már nem vagyok jogosult?

    Üdv.
    Szia,

    kérlek a kérdésed írd meg az info kukac pokerakademia com -ra a userneved feltüntetésével.

    Köszi:
    GoodGame

  10. #3040
    Fanatikus tag
    Csatlakozott
    2010. 01. 04.
    Hozzászólások
    290

    Alapbeállítás

    sziasztok,

    Erdekelne ,hoyg mukodik a hm1 is vagy csak a hm2??? anno hm1 csak egy asztalon futott...
    Mien jatekerot kepvisel a mezony nl 20-50 6maxon???
    Jatszik itt valaki egyebkent akit gond nelkul kifizet a terem mert hallani olyasmit is h kesnek vagy nem fizenek vagy csak ok nelkul zaroljak a szamlajukat....Elso kezbeni tapasztalatok erdekelnek...az annyira nem hogy a csoporttarsam szomszedjanak az uokesojat nem fizettek ki.......
    Segitsegeteket koszonom teremvaltas elott allok anno sokat jatszottam ebben a haloban Doyles roomban ...imadtam ez volt a leggyorsabb szoft.
    Esetleg meg az is erdekelne hogy szoktak e reload bonuszokat adni??

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •